10m2 – butik włoskiej biżuterii na Mokotowskiej

10m2 – butik włoskiej biżuterii na Mokotowskiej

Włoska marka Diecimetriquadrati powstała w 2001 roku, a jej założycielką jest Isabella Cerulli. Poznałam ją osobiście na spotkaniu w butiku 10m2 przy ul. Mokotowksiej 64. Isabella to bardzo pozytywna kobieta, która napełnia pokój radością przez samą swoją obecność. Myślę, ze tą całą radość można znaleźć w jej biżuterii.

Mam słabość do włoskich produktów z wyższej półki, gdyż są to rzeczy, które łączą w sobie jakość i niepowtarzalny design.

Kolekcja 10m2

Cała kolekcja jest bardzo różnorodna, więc każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Natomiast, to co rzuca się w oczy, to jest konsekwetna spójność projektów, czyli zachowanie tego samego stylu w każdym produkcie, dzięki czemu łatwo można rozpoznać markę. Zaobserwowałam, że marki w Polsce próbują tworzyć w każdym stylu, aby wpasować się w gusta różnych klientów. Tworzenie w jednym stylu przynosi jednak pozytywne rezultaty w długim okresie, gdyż zdefiniowany styl oznacza też konkretną grupę docelową. Ogólny styl oznacza tworzenie dla wszystkich, nie ma tu grupy docelowej. Każdy specjalista od marketingu wie, że to jest zguba dla firmy. ;)

Photography by Paweł Kostrusiak

Zawsze uśmiechnięta Isabella – twórczyni biżuterii 10m2 :)

 

 

 

 

 

 

 Comments

Dodaj Komentarz

4 komentarzy do wpisu “10m2 – butik włoskiej biżuterii na Mokotowskiej”

 1. 1) wrote:

  Fajna biżuteria, rzeczywiście widać, że ma “duszę” i pewien spójny styl..

 2. 2) Łukasz wrote:

  Hm… A ja tutaj nic ciekawego nie widzę… Kiepska biżuteria, ludzie się podniecają i płacą pewnie krocie za coś takiego…

 3. 3) wrote:

  Ciekawy pomysł na biżuterię.

 4. 4) Agnieszka wrote:

  Bardzo piękna biżuteria artystyczna, super pomysł i cudowny wygląd :)

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Uda wolne od cellulitu? Zabieg Cavi-Lipo

Każda kobieta boryka się z tym problemem. To wszystko się dzieje przez szybkie jedzenie, tryb życia i wiele stresu, który...

Close