Jaka jest moc kamieni i metali szlachetnych? Legendy i fakty

Jaka jest moc kamieni i metali szlachetnych? Legendy i fakty

Czy wiedziałaś że pole magnetyczne i energia elekrtyczna/bioenergia mają ogromny wpływ na Twój wygląd i zdrowie?
Aktualnie mało osób wierzy w moc kamieni i metali szlachetnych. Czy temat kojarzy Ci się razej z Harrym Potterem? Jeżeli TAK, to koniecznie musisz przeczytać ten artykuł, aby poznać legendy i fakty o kamieniach i metalach szlachetnych… W ciągu stuleć zrobiła się niezła kasza.

O stylizacji kilka słów

Powiem tak – jest bardzo związana z tematem i niedługu dowiecie się dlaczego ;)
Mam na sobie zwykłe czarne legginsy, top  z nadrukiem “New York” (ostatnio bardzo lubię ten motyw), model butów bardzo modny tej jesieni w moim ulubionym kolorze jasnego brązu i naszyjnik z koralowcem, tygrysim okiem i onyskem.

Udowodniono, że… 

Wszystko jest energią

Jak wiemy z nauki fizyki kwantowej, cały nasz świat składa się z energii. Krzesło na którym obecnie siedzisz to nic innego jak skupienie energii w tym miejscu, a ta ostatnia ma właściwości zmieniania się z jednego stanu w inny (np. woda-lód). Co to oznacza dla Ciebie?
Też jesteś w pewnym sensie energią i posiadasz wokół siebie pole enrgetyczne zwane często “biopolem”. Myślisz że to bajka? ;) Też tak kiedyś sądziłam, ale nauka już dawno poszła do przodu i wiemy że energia to nie tylko prąd elektryczny, dzięki któremu możesz zagotować wodę ;)
Naukowcy udowodnili, że dla efektywnego działania na organizm wystarcza 500G. Światowa Organizacja Zdrowia stwierdza, że nie ma żadnych szkodliwych efektów na funkcje komórek, przy permanentnym noszeniu magnesów nawet do 20.000G. W Polsce siła ziemskiego pola magnetycznego wynosi 0,5 G. Nie jest to zbyt dobra wiadomość, jak pewnie podejrzewasz ;)

To co kiedyś uważano za czarną magię już dawno stało się rzeczywistością.

Jak pole magnetyczne wpływa na wygląd i zdrowie:

  1. Polepsza się cyrkulacja krwi, cera staje się jaśniejsza, naczynka mniej widoczne;
  2. Objawy stresu znikają, stajesz się spokojniejsza i pewniejsza siebie;
  3. Często znikają odrazu takie dolegliwości jak bóle głowy, pleców itd.

 

To wszystko dzieje się kiedy pole magnetyczne jest odpowiednie, natomiast wyobraź sobie co się dzieje kiedy znajdujsze wię w miejscu ze słabym polem energetycznym (jak Polska). Dokładnie tak, cera szybko się starzeje, jesteś zestresowana i często odczuwasz, że coś Ci boli. Czy to brzmi znajomo?

A więc warto żebyś wiedziała, że bransolety z miedzi, złota, srebra mogą w znacznym stopniu poprawić Twój wygląd i zdrowie w sposób wpełni naturalny i udowodniony naukowo.
Pole magnetyczne to temat mocno związany z energią. Już wiesz że wszystko to właściwie energia.

Kamienie naturalne również

Każdy kamień naturalny emituje odpowiednie fale elektromagnetyczne oddziałujące na cały organizm człowieka, wpływając całościowo na kondycję fizyczną, psychiczną, emocjonalną, intelektualną i duchową.

Onyks, koralowiec i tygrysie oko w naszyjniku to odpowiedniki miłości/kreatywności, spokoju/harmonii i szczęścia/obfitości. Nie chodzi o to że onyks głęboko wśrodku ma schowaną miłość, po prostu kamień ten eminuje energią, która jest odpowienikiem energii miłości. Już pewnie wiesz, że negatywne emocje również mają swój wpływ na Ciebie. To prze nie jesteś znurzona, zdenerwowana, czy też zmęczona i nawet chora. Chcesz czuć się lepiej świadomie wybieraj energię, którą się otaczasz na codzień – unikaj negatywnych związków, ludzi, negatywne miejsca i rzeczy.

Jeżeli wszystko jest energią a kamienie to jej przechowywacze to czy nie warto ją wykorzystać na własną korzyść?

kamienie szlachetne

 

metały szlachetne

 

kamienie szlachetne

 

top river island

 

top river island

 

naszyjnik koralowiec onyks tygrysie oko

 

motocykłówki ebuty

 

motocykłówki ebuty

 

kamienie szlachetne

 

naszyjnik z kamieni naturalnych

 

 

Botki/Boots – E-buty.pl
Top/Top – River Island
Naszyjnik/Necklace – Angel Bright
Torebka/Bag – PinkoComments

Dodaj Komentarz

2 komentarzy do wpisu “Jaka jest moc kamieni i metali szlachetnych? Legendy i fakty”

 1. 1) wrote:

  Świetny naszyjnik i chyba muszę bardziej się temu przyjrzeć jakie kamienie noszę ;) To fascynujące :)

 2. 2) Izabela wrote:

  No właśnie! Warto jeszcze wspomnieć o szkoliwości sztucznej biżuterii… Plastik = NIE! Dlaczego? Bo źle działa na biopole (aurę) człowieka. TYLKO np. złoto, a nie plastikowe, “złote” kolczyki.
  Jak się uczeszesz plaskitowym grzebieniem to każdy włos pójdzie w inną stronę. A uczesz się drewnianym (drewnem! Nie ze sklejki).
  Też fajny temat do poruszania. Bo oczywiście każdy teraz nosi “złoto” i “diamenty” nie wiedząc, jaką krzywdę robi sobie na zdrowiu. Zwłaszcza, jeżeli znajdują się przy głowie.

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Konkurs sukienka za 150$ w MsDressy

Jesteście gotowi na nowy ciekawy konkurs? Cenisz klasykę i nieprzemijający styl? <3 Chcesz mieć sukienkę za 150$, srebrną zawieszkę z perłą,...

Close