Konkurs – 3 nagrody z galerii autorskiej detoxdesign

Konkurs – 3 nagrody z galerii autorskiej detoxdesign


NAGRODY

3 nagrody z galerii artystycznej wykonane z kamieni półszlachetnych do wygrania dla 3 zwycięzców

Zasady Konkursu

Wykonaj poniższe kroki po kolei.

1) Polub stronę Facebook glamourina.pl

2) Polub stronę Facebook detoxdesign

3) Na tej stronie (tutaj poniżej) dodaj komentarz z odpowiedzią na pytanie: Dlaczego lubisz biżuterię detoxdesign?

 

 

Czekaj na wyniki! Jeżeli zwycięzca nie skontaktuje się z Organizatorem konkursu (Glamourina lub DetoxDesign) w ciągu 7 dni od daty opublikowania wyników konkursu, prawo do nagrody wygasa.

WYBÓR ZWYCIĘZCY

 • Do wygrania 1 bransoletka “w swej nieustannej obecności” (pierwsze miejsce), 1 para koczyków “przyprószona rosa” (drugie miejsce)1 para kolczyków “ptasie wesele” (trzecie miejsce) – produkty do wygrania są te ze zdjęć powyżej;
 • Każdy uczestnik konkursu może wygrać 1 opisany wyżej produkt o wysokiej wartości z detoxdesign;
 • Każdy uczestnik może dodać tylko 1 komentarz;
 • W Konkursie będą 3 zwycięzcy;
 • Zwycięzcy będą wybrani przez Glamourinę wśród tych, którzy zostawili komentarz z odpowiedzią na pytanie konkursowe;
 • Wygrają osoby, które zostawiły najlepsze komentarze (odpowiednio będą rozdysponowane nagrody – pierwsze,drugie i trzecie miejsce);
 • Tylko osoba, która spełni wszystkie trzy powyższe kroki (zasady konkursu), może zostać zwycięzcą;
 • Zwycięzcy zostaną wybrani w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu;
 • Zwycięzcy muszą skontaktować się z Organizatorem w ciągu 7 dni od daty opublikowania informacji o zwycięzcy na stronie glamourina.pl;
 • Każdy uczestnik konkursu zobowiązuje się sprawdzać stronę konkursową na bieżąco, żeby mogli skontaktować się z Organizatorem w razie zwycięstwa i uniknąć wygaśnięcia prawa do nagrody.

Konkurs trwać od 01 grudnia 2011r. do 10 grudnia 2011r. włącznie.

Wyniki będą opublikowane na stronie glamourina.pl i mogą być opublikowane również na stronie detoxdesign
NAGRODA

Każdy zwycięzca otrzyma 1 produkt.

Firma detoxdesign wyśle nagrodę zwycięzcy listem poleconym lub kurierem w ciągu 7 dni od daty otrzymania danych do wysyłki od zwycięzców.
Wzięcie udział w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz z opublikowaniem jego/jej imienia i nazwiska na stronie glamourina.pl i detoxdesign.pl.

 

EDIT z 17 grudnia 2011r.

1  miejsce – wygrała Olga, która dodała komentarz 9 grudnia 2011 o 21:57. Treść: “SOS! BŁAGAM O DETOKS!!! Już nie daję rady z tą manią!!Pragnę poczuć się wolna, wyjątkowa, potrzebna, cenna i niepowtarzalna! Chcę na nowo, codziennie być otwierana. Codziennie czuć, że daję od siebie coś niepowtarzalnego! Codziennie dawać powody do uśmiechu na twarzy!!! Z wielkim poważaniem- Szkatułka Olgi.

2 miejsce – wygrała Karolina, która dodała komentarz 10 grudnia 2011 o 23:59. Trześć: “Chciałabym mieć kryształki rosy, promienie słońca, chłód morskiej fali…Ubrać się w szum wiatru. Niemożliwe? Bynajmniej. Trzeba tylko szeroko otworzyć oczy. Zamiast sztucznych błyskotek wystarczy docenić piękno naturalnych kamieni. Ich faktura, kolory, waga, kształty…Nie potrzebują wiele- Detoxdesign wie o tym doskonale. Potrafi wydobyć urok z lawy, oczarować jaspisem dalmatyńskim, rozpalić koralem. Bez zbędnych dodatków-kamień na pierwszym planie!I te nazwy. Czy można oprzeć się magii Świecących oczy Kleopatry? Pominąć kolorowe odbijanki bezczelnie. Zamknąć oczy na szum ciszy…?

3 miejsce – wygrała MadgaMagda, która dodała komentarz 8 grudnia 2011 o 15:57. Trześć: “Nie wiem czy takie proste słowo „lubię” jest odpowiednie. „Mnie się podoba ta inność” – jak najbardziej na miejscu. Bo inność, odmienność i delikatność chyba najlepiej charakteryzuje tę biżuterię. Jeszcze pewna zmysłowość, jakaś sensualność, subtelność zwłaszcza bransolety… biało-czarnego kamienia, śliskiego, „rozebranego z własnej skóry” tak, że widać to, co może chciał ukryć. Piękne są jego spękania. Mnie przypomina niedbały kawałek gliny – nieuformowany, ale wypalony, szkliwiony tak by powstały pęknięcia, tak zwane „crackle”. Ale kamień to minerał, który stworzyła Matka Natura bez pomocy ludzkiej ręki. Ale przecież można to połączyć, przykład pokazaliście na zdjęciach.
„Mnie się podoba ta inność”, czerpanie z natury z małą pomocą wielkich ludzi i ich umiejętności. :-)

Uwaga Dodatkowa nagroda – rabat 30% zniżki na biżuterię w Detoxdesign.pl dla komentarzy 18, 40 i 46.

Wesołych Świąt, Kochane
XOXO Comments

Dodaj Komentarz

49 komentarzy do wpisu “Konkurs – 3 nagrody z galerii autorskiej detoxdesign”

 1. 1) Agnieszka wrote:

  Biżuterię detoxdesign lubię za to, że już po pierwszym spojrzeniu na nią można dostrzec, że jest tworzona z wielką pasją, sercem oraz poświęceniem.

 2. 2) edytaaa wrote:

  Dlaczego lubię tą biżuterię. Bo uwielbiam horrory, a ta biżuteria jest właśnie jak dobry horror.
  Po pierwsze świetnie zrobiona
  Po drugie tajemnicza kryje swoistą zagadkę
  Po trzecie nazwa biżuterii to jak tytuł horroru
  Po czwarte nie jest słodka, a czasami nawet bardziej mroczna
  a po najważniejsze, ta biżuteria jak dobry horror, pociąga, nigdy się nie nudzi, zawsze ciekawi i każdego dnia można odkrywać w niej coś mrocznego, tajemniczego…

 3. 3) Юлия wrote:

  Потому что я люблю все красивое )))

 4. 4) Hanna Kelner wrote:

  Biżuterię detoxdesign lubię za nieszablonowość, unikatowość projektów oraz doskonałe, dbałe o szczegóły wykonanie :) po prostu na ouerwszy rzut oka widać, że autor postarał się w każdym detalu, od powstania projektu po jego wykończenie.

 5. 5) edyta wrote:

  podoba sie sie ta bizuteria bo robiona jest nie dla mas tylko dla jednostek aby kazda ososba miala cos wyjatkowego a nie rzecz ktora bedzie nosic co druga ososba na ulicy

 6. 6) Anka.Z wrote:

  Biżuterię detoxdesign lubię za to że jest jedyna i niepowtarzlna. Od razu rzuca się w oczy swoją nieprzeciętnością.
  Dzięki niej można czuć się wyjątkowym. Ta biżuteria jest kropką nad i każdej stylizacji ;)

  Ania,
  roberta1113@o2.pl

 7. 7) Dorota wrote:

  Ponieważ biżuteria Detoxdisagne jest uosobieniem kobiecego piękna. Jest elegancka w swej prostocie co sprawia że każda kobieta która ją posiada czuje się naprawdę wyjątkowo.

 8. 8) Kamila wrote:

  Ponieważ biżuteria ta jest wyrazista, mocna, stworzona dla zdecydowanych i pewnych siebie kobiet. Patrząc na nią widzę jakąś ukrytą tajemnicę i coś hipnotyzującego, co sprawia, że chce się na nią spojrzeć kolejny raz, a i tak nie nasyci wzroku swym urokiem.

 9. 9) Karolina Smulska wrote:

  Biżuteria ta jest oryginalna i pasuje niemal do wszystkiego! <3

 10. 10) Katarzyna wrote:

  Za to, że wygląda tak, jakby Autorka zrobiła ją specjalnie dla mnie.

 11. 11) Ela wrote:

  rzec można-lubię to z ” uwielbienia do kamienia”

 12. 12) AniaAnka25 wrote:

  Nie miałam przyjemności mieć na sobie biżuterii detoxdesign, wiec nie mogę powiedzieć o własnych doświadczeniach, ale mogę powiedzieć to co widzę.
  Widzę że firma stawia na jakość a nie ilość. Takie produkty można uzyskać tylko u nich. Podoba mi się forma, wykonanie i kolory, myślę, że z tą biżuterią można stworzyć wspaniałe stylizacje.

 13. 13) Agnieszka Kuncewicz wrote:

  Piękno tej biżuterii tkwi w prostocie formy, która wspaniale komponuje się z elegancją surowych kamieni. Taka biżuteria da się nosić do wielu ubrań i pasuje do różnych stylów.

 14. 14) Asia wrote:

  Biżuteria Detoxdesign dodaje stylizacji niesamowitego charakteru, a przede wszystkim jest niesamowitą ozdobą, poprzez którą można wyrazić samego siebie:)

 15. 15) wrote:

  Ponieważ nie jest ona przereklamowana, sztucznie wymyślana ani nudna, jak większośc na rynku. Pokazuje prawdziwą sztukę i pasję tworzenia, kreatywnośc wynikające z niej oraz śiweże, atrakcyjne, niezepsute podejście do artyzmu.

 16. 16) Andrzej wrote:

  Detoxdesign -oczyszcza duszę i ciało a kobieta zawsze uważa,że ich wzorów ma w swej kolekcji za mało .

 17. 17) Monika wrote:

  Biżuterię detoxdesign lubię ze względu na oryginalność. Świetne pomysły, każda biżuteria jak z innej bajki. Tysiące pomysłów sprawiają, że wzory nigdy się nie znudzą. Dzięki kreatywnemu łączeniu powstaje niebanalna biżuteria odpowiednia dla każdej osoby. Każdy może znaleźć coś dla siebie.

 18. 18) Katarzyna wrote:

  Biżuterię detoxdesign lubię za jej geometryczność. Nie ma tu płynności i harmonii, jest za to przepiękny i przyjemny chaos geometryczny. Harmonia i klasa kształtów dobranych ze sobą idealnie i tworzących biżuterię, którą może pochwalić się każda ceniąca się kobieta – to jest TO czego nam, płci pięknej potrzeba. Ta biżuteria muska nasze zmysły i zadowala nas w pełni. Detoxdesign – biżuteria, której szuka prawdziwa kobieta

 19. 19) Daria wrote:

  Biżuteria ta jest niepowtarzalna i jedyna a przede wszystkim zazdroszczą mi jej koleżanki ;)

 20. 20) Joanna Eler wrote:

  Biżuteria detoxdesign jest jak wielobarwna wstęga, której każdy kolor obiecuje coś innego : czerwona – energię i ekstazę , czarna – szykowny smak i elegancję Lexusa, zielona – naturalność, żółta – zazdrość koleżanek, niebieska – wolność, biała – dziewiczość i oryginalność..

 21. 21) Joanna P. wrote:

  Uwielbiam biżuterię detoxdesign za to, że kiedy ją zakładam to czuję się niczym bogini Afrodyta wyłaniająca się z morskiej piany. Jestem jakby troszkę wyższa, smuklejsza i co najważniejsze od razu poprawia mi się humor. Biżuteria detoxdesign jest podkreśleniem urody każdej kobiety.

 22. 22) Aleksandra wrote:

  Detoxdesign – lubię to! Designerskie, nowatorskie, nietuzinkowe – każdy z tych przymiotników równa się udanej modowej stylizacji.

 23. 23) Monia wrote:

  Biżuteria Detoxdesign od innych się odróżnia i swoją unikalnością z tłumu mnie wyróznia :)

 24. 24) Justyna wrote:

  Dzisiaj środa, trwa loteria…
  Do wygrania biżuteria,
  Każda dama chce ją mieć,
  bo to dar dla kobiet jest!
  Więc cierpliwie czekam przed ekranem
  i licze na jak najwyższe wygrane:)

 25. 25) justyna sk wrote:

  detoxdesign biżuteria która “rozkochała” mnie w sobie , za nie nachalność kolorystyczną i zrównoważenie estetyczne , takie jedno cudeńko może uczynić świat piękniejszym…

 26. 26) Kazimiera wrote:

  Dodałaby mi większej pewności siebie jak też i seksapilu
  lecz straciłam wiarę że takie oryginalne upiększające cacka mogłabym wygrać…

 27. 27) Nadia g wrote:

  Detoxdesign na facebooku polubiona,
  to wyjątkowo w me gusta biżuteria trafiona.
  Te kamienne mozaiki są dla kobiet z innej bajki,
  niezwykłych,stylowych,na nowe wyzwania gotowych.
  Oryginalne łączenia to elementy zaskoczenia,
  przeróżne emocje wyrażają,
  biżuteryjne normy przekraczają.
  Są pełne nowoczesności
  lecz odwołują się także
  do dzikiej pierwotności.
  Mają naturalne kolory
  i nieprzeciętne wzory.
  Dlatego właśnie Detoxdesign lubię,
  chciałabym ją mieć na swoim ślubie.
  Wyobrażam sobie zachwyt wszystkich gości
  nad biżuterią stworzoną z pasji,fantazji
  i miłości do piękności :-)

 28. 28) MagdaMagda wrote:

  Nie wiem czy takie proste słowo “lubię” jest odpowiednie. “Mnie się podoba ta inność” – jak najbardziej na miejscu. Bo inność, odmienność i delikatność chyba najlepiej charakteryzuje tę biżuterię. Jeszcze pewna zmysłowość, jakaś sensualność, subtelność zwłaszcza bransolety… biało-czarnego kamienia, śliskiego, “rozebranego z własnej skóry” tak, że widać to, co może chciał ukryć. Piękne są jego spękania. Mnie przypomina niedbały kawałek gliny – nieuformowany, ale wypalony, szkliwiony tak by powstały pęknięcia, tak zwane “crackle”. Ale kamień to minerał, który stworzyła Matka Natura bez pomocy ludzkiej ręki. Ale przecież można to połączyć, przykład pokazaliście na zdjęciach.
  “Mnie się podoba ta inność”, czerpanie z natury z małą pomocą wielkich ludzi i ich umiejętności. :-)

 29. 29) wrote:

  Lubię biżuterię Detoxdesign ponieważ jest światowa i nowoczesna. Każdy wielbiciel biżuteryjnego piękna znajdzie tam coś o czym marzy. Jest także uniwersalna- będzie idealnie komponować się z dżinsami jak i z małą czarną:)

 30. 30) Martyna wrote:

  Lubię biżuterię Detoxdesign bo jest bardzo wyjątkowa, ma piękne i wyraziste wzory, niepowtarzalne kamienie i jest specjalnie stworzona dla kobiet takich jak ja (oryginalnych:)

 31. 31) apoccalipsa wrote:

  Lubię biżuterię oryginalną, niepowtarzalną i wyjątkową. A biżuteria detoxdesign właśnie taka jest.

 32. 32) Marcelina wrote:

  Lubię biżuterię Detoxdesign,bo dzięki niej wyglądam oryginalnie i unikatowo.

 33. 33) Marta wrote:

  Biżuteria Detoxdesign jest niepowtarzalna,pełna wdzięku i subtelna. Lubię ją za jej niepowtarzalny urok i to, że różni się od wielu innych biżuterii ma w sobie to coś, co kocham na co dzień i od święta.

 34. 34) Magdalena Błażejewska wrote:

  1. Pomysłowość
  2. Kreatywność.
  3. Oryginalność.
  4. Urok

 35. 35) MaryLee wrote:

  Ponieważ potrafią zrobić z banalnego połączenia dzieło sztuki, które zachwyca swoją kompozycją i oryginalnością.

 36. 36) Olga wrote:

  SOS! BŁAGAM O DETOKS!!! Już nie daję rady z tą manią!!Pragnę poczuć się wolna, wyjątkowa, potrzebna, cenna i niepowtarzalna! Chcę na nowo, codziennie być otwierana. Codziennie czuć, że daję od siebie coś niepowtarzalnego! Codziennie dawać powody do uśmiechu na twarzy!!! Z wielkim poważaniem- Szkatułka Olgi.

 37. 37) Luiza wrote:

  Nie lubię biżuterii zwyczajnej, szarej i pozbawionej oryginalności. To co noszę musi być niepowtarzalne, piękne i artystycznie wykonane. Taka właśnie jest bizuteria detoxdesign.
  Z pasji do piękna rodzi się tam biżuteria którą można dopasować do stylu każdej kobiety, w której każda wygląda pięknie i zmysłowo.
  Detoxdesign – piękno kamieni ukryte w cudownej bizuterii.

 38. 38) Monika wrote:

  z nią czuję się sobą;)

 39. 39) Barbara wrote:

  Lubię biżuterię detoxdesign bo biżuteria ta uzależnia i zniewala pomysłowym kształtem i perfekcją wykonania, a z tym nałogiem nie warto walczyć, bo dawka piękna potrzebna jest każdemu jak powietrze.

 40. 40) Małgosia wrote:

  Dlaczego?…
  …Biżuteria ta urzeka mnie swoim dizajnem i gamą stonowanych ciepłych barw, które uwydatniają piękno kobiecości. To namiętne, wysublimowany odcienie trafiające idealnie w jesienno – zimowe klimaty. Ten ich naturalny kolorek podkreśli ubioru walorek. Będzie pasował do większości strojów, gustownie wykańczając każdą stylizację. Beże, brązy, pomarańcze i szarości to kolory, które dają odprężenie. Są uznawane za eleganckie, dlatego wybierają je kobiety, które pragną zrobić coś ciekawego ze swoim życiem. Ja taki pomysł na życie już mam i dlatego sądzę, że ta biżuteria mogłaby być dla mnie takim magicznym talizmanem:)

 41. 41) Agnieszka wrote:

  Kocham biżuterię ponieważ jest nieodłącznym dodatkiem do stroju. Dodaje wyrazistości i oryginalności. Biżuterią można się świetnie bawić jest ponadczasowa oraz zawsze modna!

 42. 42) Krystyna wrote:

  Biżuteria Detoxdesign mówi wiele,
  potrafi wyrazic co mi w duszy gra.
  Ogarnia moje myśli i codzienne cele,
  a przy tym upiększa strój każdego dnia.
  Ta stylowa biżuteria w codzienności prozie
  jest jak promyk słońca – rozświetla szarośc dnia.

 43. 43) Magda wrote:

  Urzekają mnie formy, kamienie i… nazwy. Z samej ciekawości przerzucam strony, by przeczytać, na jaką jeszcze fantazję stać Twórców :) Zarówno w sposobie łączenia poszczególnych elementów, jak i nazwania później owego dzieła sztuki :)

 44. 44) siaka wrote:

  Biżuteria artystyczna detoxdesign to najlepszy sposób, abym mogła w szarą codzienność wlać trochę magicznych barw i unosząc się wysoko – rozwinąć skrzydła niczym motyl …

 45. 45) Ma_niusia wrote:

  Dramatycznie
  Efektowne
  Twórczo
  Odkrywcze
  Xcentrycznie
  Designerskie
  Emanujące
  Smakiem
  Intensywnie
  Górujące
  Naszyjniki

 46. 46) Robert wrote:

  Każda kobieta jest piękna nie tylko fizycznie, ale i duchowo. Tej prawdy myślę, że nikomu nie trzeba udowadniać. Jednakże w przyrodzie istnieje jeszcze piękno nabyte, które stanowi dodatek do urody osobistej człowieka. Takim pięknem dla każdej kobiety jest m.in. biżuteria, do której należą te jakże niepowtarzalne i urokliwe dzieła detoxdesign. Dodatki pełne romantyzmu, ale i siły. Wyraziste, niepowtarzalne i wyjątkowe. Potrafiące podkreślić indywidualizm i charakter każdego, kto ceni niecodzienny styl i jest nietuzinkową osobą wśród pędzącej szarej codzienności. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że właśnie to unikatowe połączenie twardego charakteru i wrażliwości odpowiada biżuterii stanowiącej swoisty detoks dla zalewającej nas wokoło tandety i jednorodności. Osobiście za te właśnie cechy lubię detoxdesign i cenię fakt, iż moja ukochana poszukuje i nosi tylko tak niepowtarzalne dodatki, a ja czasem mogę sprawić jej cudowny prezent.

 47. 47) Kasia wrote:

  Lubię biżuterię detoxdesign dlatego że jest oryginalna i nie sposób dostać ją w żadnym osiedlowym sklepiku. Biżuteria stworzona jest aby dodawać uroku kobiecie, aby pełnić funkcję dodatku, ale przede wszystkim umożliwia podkreślenie mojej prawdziwej natury. Po co nosić coś co nosi każdy? po co być częścią utartego schematu? Dzięki biżuterii detoxdesign mam możliwość tworzenia własnego schematu, podkreślenia swojej indywidualności. Dzięki tej biżuterii wierzę we własną wyjątkowość i niepowtarzalność a dzięki temu żyje się lepiej.

 48. 48) Jadźka wrote:

  Biżuterię detoxdesign lubię za to, że jest nie z tego świata, a mimo tego współgra z moim światem… Chyba obie nie pochodzimy z trzeciej planety od słońca….

 49. 49) karolina wrote:

  Chciałabym mieć kryształki rosy, promienie słońca, chłód morskiej fali…Ubrać się w szum wiatru. Niemożliwe? Bynajmniej. Trzeba tylko szeroko otworzyć oczy. Zamiast sztucznych błyskotek wystarczy docenić piękno naturalnych kamieni. Ich faktura, kolory, waga, kształty…Nie potrzebują wiele- Detoxdesign wie o tym doskonale. Potrafi wydobyć urok z lawy, oczarować jaspisem dalmatyńskim, rozpalić koralem. Bez zbędnych dodatków-kamień na pierwszym planie!I te nazwy. Czy można oprzeć się magii Świecących oczy Kleopatry? Pominąć kolorowe odbijanki bezczelnie. Zamknąć oczy na szum ciszy…?


Read previous post:
Czy to było Deja vu?

Ile razy w życiu zdarzała Ci się sytuacja, kiedy miałeś/aś odczucie, że przeżywana obecnie sytuacja wydarzyła się już kiedyś, w...

Close