Konkurs – 3 podwójnych zaproszenia na XVII Galę Moda&Styl!

Konkurs – 3 podwójnych zaproszenia na XVII Galę Moda&Styl!

Czas na kolejną, XVII edycję Gali Moda&Styl i znów jestem partonem medialnym :) Impreza rozpocznie się w sobotę 19 stycznia o godz. 19.00 w Hotelu Gromada Lotnisko w Warszawie. Na wszystkich czeka jak zwykle mnóstwo atrakcji modowych, ale nie tylko. Swoje kolekcje zaprezentują marki odzieżowe, producenci bielizny i dodatków. Dodatkowymi atrakcjami wieczoru będzie występ muzyczny ekscentrycznego wokalisty Madoxa oraz artystyczne show zespołu tanecznego VIP. Galowa prezentacja tego, co stylowe i praktyczne w modzie, zapowiada się jak zawsze interesująco, również dzięki licznym gościom świata biznesu, kultury oraz mediów.

 

Więcej napisałam w poprzednim poście: http://glamourina.pl/modowy-zawrot-glowy-na-xvii-gali-modastyl/

 

Chcesz spędzić wyjątkowy wieczór w wyjątkowym miejscu? Kochasz modę i potrzebujesz dobrej rozrywki?

Otóż mam dla Was 3 podwójnych zaproszenia do rozdania!

Zasady Konkursu

Wykonaj poniższe kroki po kolei.

 1. Polub stronę Facebook glamourina.pl
 2. Zostaw komentarz na tej stronie (tutaj poniżej) z odpowiedzią na pytanie: „Czemu ty musisz dostać to zaproszenie?

Najlepsze komentarze wygrają.

Konkurs trwa od 12 stycznia 2013r. do 15 stycznia 2013r do godziny 23:00 polskiego czasu włącznie.

 

Zapoznaj się z regulaminem pod tym linkiem.

 

EDIT z 15 stycznia 2013 r.

Podwóje zaproszenie na “Gala Moda&Styl” wygrali:

10) Michał
12) Wiktoria
8) Paweł

Zwycięzcy muszą skontaktować się z Organizatorem do 16 stycznia do godziny 13:00, podając
imię i nazwisko zwycięzcy i osoby towarzyszącej, która też będzie na wydarzeniu.Comments

Dodaj Komentarz

19 komentarzy do wpisu “Konkurs – 3 podwójnych zaproszenia na XVII Galę Moda&Styl!”

 1. 1) Ela wrote:

  Bo bardzo bym chciała tam pójść:)

 2. 2) wrote:

  Bo będzie super impreza na której warto być :)!

 3. 3) Klaudia wrote:

  Bardzo chciałaby otrzymać zaproszenie ,bo nigdy nie byłam w Warszawie

 4. 4) Klaudia wrote:

  Pokaz mody w Warszawie jest bo I.D. Sarrierito marka the best . Bilet wygrać bym chciała super wydarzena obejrzala. Moje marzenie bym spełniła a tą marke wszystkim poleciła!

 5. 5) Kasia wrote:

  Chciałabym otrzymać zaproszenie na Galę, głównie ze względu, na swoją pasję modelingową, zależy mi na obejrzeniu pokazów. Sama pracuje w modelingu. Okazja na obejrzenie pokazu z drugiej strony jest o tyle przyjemna i pożyteczna, iż obserwując inne modelki mogę wyciągnąć z tego lekcję- poruszania się , mimiki twarzy itd.

 6. 6) wrote:

  Hmm, w sumie w odpowiedzi na Twoje pytanie mogłabym podać kilka powód. Zacznę od tych nieco mniej znaczących, dobrze? Po pierwsze: Warszawa, wielkie miasto – stolica pełna dosłownie wszystkiego, co chciałabym zobaczyć, sklepy, w których chciałabym zrobić zakupy, obiekty, które chciałabym sfotografować. Poza tym to miły czas na spędzenie ferii. Nigdy nie byłam w stolicy, a zawsze chciałam ją odwiedzić. No i sam pokaz. Interesuję się modą, choć nie powiem, żebym znała wszystkich projektantów. Obecnie zastanawiam się nad powrotem do blogowania, tym razem jednak w charakterze modowo – DIY’owym. Taki pokaz stanowiłby doskonałe, ponowne otwarcie mojego bloga, no i przede wszystkim zainspirowałby mnie, gdyż to jest dla mnie na tę chwilę najważniejsze :) Liczę, że dzięki niemu też nieco odnajdę swój styl, gdyż ciągle szukam, szukam i szukam `tego jedynego` heh. :) + Pod koniec dodam, że taki wyjazd mógłby okazać się miłą odskocznią od codziennej rutyny, zwłaszcza jak przeżywa się coś tak niesamowitego pierwszy raz, prawda? :)

 7. 7) Kinga wrote:

  Czemu ja? Odpowiedź jest dla mnie oczywista! Otóż, Gala Moda&Styl pomoże mi przełamać modowe bariery i doda mi pewności siebie w wyrażaniu własnej osoby. Gdy zobaczę tych wszystkich ludzi FASHION oniemieję z zachwytu i pozbieram mnóstwo inspiracji, które zaowocują w niedalekiej przyszłości. Gdy uda mi się zdobyć bilet oszaleję ze szczęścia!

 8. 8) Paweł wrote:

  Byłem najlepszy. Zdobyłem I miejsce w Mistrzostwach Polski w 2012 roku. Osiągnąłem sukces. Zostałem Mistrzem Polski w swojej konkurencji. Czy trzeba czegoś więcej do zdobycia zaproszenia na XVII Galę Moda &Styl?

 9. 9) wrote:

  Jestem tegoroczną maturzystką, która pragnie wykorzystać swoje życie jak najlepiej. Otrzymanie zaproszenia na XVII edycję Gali Moda&Styl to okazja dla mnie – nie tylko na zobaczenie osób odgrywających dużą rolę w świecie mody, ale również szansa na rozwój. Nie każdy może pojawić się na takim wydarzeniu, dlatego wiem, że wygrana w tym konkursie dałaby mi siłę – poczułabym się wyjątkowa! Tego właśnie chcę od życia, więc dlatego ja powinnam dostać to zaproszenie.

 10. 10) Michał wrote:

  Muszę dostać to zaproszenie, ponieważ jako jeden z niewielu mężczyzn naprawdę interesuję się modą. Jest to moja pasja od wielu lat. Niewielu przedstawicieli płci męskiej potrafi się do tego przyznać – ja tego dokonałem! Odkąd pamiętam w swojej wyobraźni tworzyłem wszelkie możliwe kreacje dla mężczyzn i kobiet. Możliwość uczestniczenia w takim wydarzeniu jak XVII edycja Gali Moda&Styl to spełnienie moich najskrytszych marzeń. Wierzę, że udział w niej pozwoli mi rozwinąć skrzydła, doda mi odwagi – może właśnie dzięki wygranej zdecyduje się na profesjonalne projektowanie mody?

 11. 11) wrote:

  Czemu ja miałbym dostać zaproszenie? A dla czego nie? W końcu jak się czegoś bardzo pragnie… to się w końcu spełnia:)

 12. 12) Wiktoria wrote:

  Dlaczego powinnam zdobyć zaproszenie? Cóż, taka gala jest na pewno czymś niezapomnianym dla takiego amatora mody mieszkającego w małej mieścinie, jak ja. Chciałabym bardzo oderwać się od szarego codziennego życia i wraz z moją przyjaciółką zobaczyć na własne oczy wybieg i spędzić wraz z nią miły wieczór na gali gdyż obie mamy podobne zainteresowania modowe i jestem pewna, że taka niespodzianka w postaci biletu na pewno by ją ucieszyła, a jej mina byłaby bezcenna. Codzienna monotonia, szkoła, dom. Chciałabym przeżyć niesamowitą przygodę, zobaczyć na własne oczy jak to jest, ile wysiłku i pracy muszą włożyć osoby w tak zjawiskowy i interesujący pokaz jakim jest pokaz mody, poczuć tę magię, być wśród ludzi którzy znają się na rzeczy, mają swoją pasje i wkładają w nią całe swoje serce. Te ubiory, wybieg ile trzeba wysiłku aby wszystko dobrze wyglądało.

 13. 13) Ewa wrote:

  … bo gdy wszystko się wali, wszystko upada, nic nie wychodzi, wszystko zawodzi … taka Gala może zdziałać cuda, sprawić,że świat nabierze kolorów i pędzie miłym początkiem zażegnania sporów:)

 14. 14) Marzena wrote:

  Pragnę chociaż jednego dnia odpoczynku od zwykłej rzeczywistości.. Wypad na Galę Moda&Styl byłby idealną odskocznią od codziennych problemów. Wreszcie byłby to czas dla mnie.

 15. 15) Wiktoria wrote:

  Jak mogę się z Tobą skontaktować? :)

 16. 17) wrote:

  Fajnie byłoby tam być

 17. 18) projektowanie wnętrz warszawa wrote:

  To jest piękne zdjęciez porządnymświatłem;-)

 18. 19) wrote:

  gala spoko :)

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Modowy zawrót głowy na XVII Gali Moda&Styl

Czas na kolejną, XVII edycję Gali Moda&Styl i znów jestem partonem medialnym :) Impreza rozpocznie się w sobotę 19 stycznia...

Close