Mezoterapia kaniulowa – rewitalizacja i nawilżenie

Mezoterapia kaniulowa – rewitalizacja i nawilżenie

Tydzień temu byłam na zabiegu Tensor Lift u mojej ulubionej ekipy urodowej w Happy Clinic. Uwielbiam i bardzo cenię to jak wygląda moja skóra obecnie, oczywiście to zasługa dr Iwony Krędzielak-Manikowskiej, której udało się zregenerować mój naskórek i przywrócić skórze pierwotny zdrowy wygląd.

Mezoterapia kaniulą

Z upływem czasu nasza skóra naturalnie traci jędrność, staje się wiotka, mniej elastyczna, co wpływa na pojawienie się zmarszczek. Powodem takiego stanu rzeczy jest postępująca z wiekiem utrata dwóch podstawowych składników budulcowych skóry, a mianowicie kolagenu oraz kwasu hialuronowego. Proces starzenie się skóry jest nieunikniony. Nie wszyscy jednak wiedzą, że zaczyna się on już po ukończeniu 25 roku życia, właśnie przekroczyłam tą magiczną liczbę. Utrata wody i zdolności jej magazynowania odbija się na skórze i szybko wpływa na pogorszenie jej stanu. Aby poprawić jej kondycję większość kobiet używa kremów nawilżających, stara się pić więcej płynów… Jednak nie warto się oszukiwać – nie przyniesie to spektakularnych efektów. Jedynym skutecznym sposobem na widoczną poprawę kondycji skóry jest odpowiednie nawodnienie jej głębokich warstw. Dostarczając skórze substancji, które ją wzmocnią, odżywią jesteśmy w stanie w stosunkowo krótkim czasie polepszyć jej kondycję i odmłodzić. Zapobiegając procesom starzenia się naskórka już teraz, zapewniamy sobie młody wygląd w przyszłości. Dlatego zabieg jest też bardzo dobry dla kobiet, które myślą przyszłościowo. Moim zdaniem łatwiej jest zapobiegać, niż później leczyć.

Jak działa mezoterapia kaniulowa?

Zabieg jest absolutnie bezpieczny, a dzięki dużej zawartości kwasu hialuronowego Tensor Lift, posiada fantastyczną zdolność do wiązania cząstek wody do kilkuset razy więcej niż wynosi jego ciężar. Dzięki tej niespotykanej własności skóra pozostaje elastyczna, jędrna i sprężysta i nawilżona. Kolejna zaleta to stopniowa likwidacja zmarszczek i błyskawiczna poprawa gęstości i napięcia skóry. Dlatego mezoterapia kaniulowa z Tensor Lift to gwarancja poprawy stanu skóry twarzy, szyi, dekoltu, a także skóry dłoni ( wygładzenie i rozświetlenie) i naturalnego wyglądu. W moim przypadku zabieg został wykonany tylko na twarzy, a efekty są niesamowite. Skóra jest bardzo nawilżona, gładka w dotyku, delikatnie poprawił się ował twarzy.Comments

Dodaj Komentarz

2 komentarzy do wpisu “Mezoterapia kaniulowa – rewitalizacja i nawilżenie”

  1. 1) wrote:

    Wygląda Pani olśniewająco

  2. 2) Anitka wrote:

    Ja wykonywałam mezoterapię igłową głowy w Centrum Dermatologii Amaryllis, już trzeci raz i widzę mega efekty. Wiadomym jest, że zabieg należy powtarzać co jakiś czas, to też za dwa tygodnie znowu się wybieram :)

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Gruby szary sweter & spodnie ze skóry ekologicznej | Street style

Ciepły szary sweter połączyłam ze spodniami ze skóry ekologicznej, ultrakobiecymi botkami i czarnym klasycznym płaszczem. Jak Wam się podoba taki...

Close