Niechirurgiczny lifting twarzy z zastosowaniem systemu Accent Ultra

Niechirurgiczny lifting twarzy z zastosowaniem systemu Accent Ultra

Kiedy w wieku 17 lat wyjechałam z Kijowa do Polski, ważyłam wymarzone 52 kg i moja waga była stabilna. Nie umiałam gotować i moja dieta radykalnie się zmieniła.
Zdrowa kuchnia mojej mamy została zmieniona na szybkie jedzenie i góry słodyczy, a konsekwencją tego były 12 kg więcej. Później poznałam mojego przyszłego męża z Włoch, którego mama nauczyła mnie przepisów kuchni śriódziemnomorskiej. Nawet nie zauważyłam jak schudłam. Nie wymagało to ode mnie żadnego wysiłku. Oczywiście, byłam bardzo szczęśliwa, natomiast utrata wagi pociągnęła za sobą negatywne skutki estetyczne, takie jak utrata elastyczności i jędrności skóry.

Miałam dość problemów z trądzikiem (pojawił się w moim przypadku wraz ze zmianą kraju zamieszkania) i chciałam poprawić kondycję mojej skóry. Teraz moja skóra jest czysta i pełna blasku. Przypominam, że możecie śledzić moją metamorfozę z Happy Clinic krok po kroku na blogu i Facebooku (o efektach zabiegu laserowego CO2 możecie przyczytać TU, a tu jest film na YouTubie: Efekty zabiegu laserowego dzień po dniu)
Dr Iwona Krędzielak-Manikowska odrazu wiedziała czego potrzebuję, miałam już wykonywany zabieg laserowy CO2, peelingi chemiczne i różnego rodzaju zabiegi medycyny estetycznej. Najbardziej czekałam na końcową fazę leczenia, czyli na zabieg Accent Ultra. Myślę, że każda kobieta która ma problemy z utratą jędrności i elastyczności skóry (a taka właśnie była moja skóra dotknięta skutkami chwiania się wagi) powinna wiedzieć, że istnieje skuteczny zabieg, który w naturalny sposób przywraca zdrowie i młody wygląd skórze.

Czym jest zabieg Accent Ultra?

System Accent Ultra to nowoczesne, zaawansowane rozwiązanie technologiczne izraelskiego producenta sprzętu medycznego Alma Lasers, które oprócz uznanych w medycynie estetycznej fal radiowych RF wykorzystuje również ultradźwięki oraz drenaż limfatyczny w celu znacznej poprawy wyglądu twarzy i ciała bez potrzeby interwencji chirurgicznej.

Dla kogo są zabiegi z zastosowaniem systemu Accent Ultra?

Zabiegi z zastosowaniem systemu Accent Ultra zaleca się wykonywać pacjentom w różnym wieku, którzy pragną w widoczny sposób poprawić wygląd swojej twarzy i ciała – odzyskać jędrność skóry, zniwelować zmarszczki i blizny, wymodelować kontury ciała, pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i zredukować objawy cellulitu.

Pacjenci w młodym wieku (do 30-35 lat) mogą zawczasu zadbać o zachowanie świeżego i zdrowego wyglądu skóry na długie lata poprzez celową stymulację rewitalizacji skóry i redukcję pierwszych objawów starzenia. Natomiast pacjenci w wieku dojrzałym (35-65 lat) mogą szybko odzyskać młodzieńczy wygląd swojej twarzy poprzez likwidację drugiego podbródka, poprawę napięcia skóry i wygładzenie zmarszczek oraz wymodelować sylwetkę poprzez pozbycie się nadmiaru tłuszczu i cellulitu w poszczególnych partiach ciała. 

Jak działa system Accent Ultra?

Unikalne wyposażenie systemu w technologię fal radiowych i ultradźwięków daje szeroki wachlarz możliwości, jeśli chodzi o zabiegi na  twarz i całe ciało. Dodatkowo odpowiednio dobrane głowice urządzenia pozwalają na wykonywanie zabiegów odmładzających na wszystkich obszarach twarzy, w tym także delikatnej skóry w okolicach oczu i na szyi.

Dzięki zastosowanej w tym urządzeniu technologii, która służy do poprawy wyglądu skóry twarzy, szyi, dekoltu i pozostałych partii ciała pacjenta, wykorzystuje się jednocześnie trzy mechanizmy:

 

 • głębokie podgrzewanie – stymulacja kolagenu i elastyny, co skutkuje tworzeniem neokolagenu, a następnie poprawą napięcia skóry
 • pobudzenie mikrokrążenia oraz drenaż limfatyczny – usuwanie toksyn
 • termiczne wzbudzenie rozpadu i obumarcia komórek tłuszczowych – apoptoza adipocytów, czyli  znaczne przyspieszenie naturalnie zaprogramowanej śmierci komórki tłuszczowej.

Bardzo fajne w tym zabiegu jest to, że odrazu po nim można spokojnie wyjść na ulicę, czyli mamy tu całkowity brak okresu rekonwalescencji, wyłączającego pacjenta z normalnego życia.

Efekty i zalety zabiegu z użyciem systemu Accent Ultra

Zabieg trwa 30-90 minut, w zależności od wielkości obszaru ciała poddawanego korekcie. Widoczne efekty można bez trudu zauważyć już po pierwszej sesji, ale by uzyskać w pełni satysfakcjonujące i trwałe rezultaty, pacjentom – w zależności od ich wieku – zaleca się serię 4-6 zabiegów przeprowadzonych w odstępach 2-3 tygodniowych. Pacjenci do 35. roku życia, którzy oczekują po zabiegu efektów w postaci liftingu policzków z jednoczesną poprawą gęstości skóry twarzy, są najczęściej usatysfakcjonowani już jednym zabiegiem w roku.

 

Rezultaty serii zabiegów:

 • podniesienie i wyrównanie owalu twarzy (likwidacja tzw. chomików, drugiego podbródka itp.)
 • widoczne wygładzenie zmarszczek i odzyskanie młodzieńczego wyglądu twarzy
 • poprawa napięcia skóry powiek – nieinwazyjna blefaroplastyka
 • znaczna poprawa kondycji skóry – zwiększenie jej napięcia i jędrności
 • usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej (tzw. lipoliza ultradźwiękowa – bez interwencji chirurga)
 • widoczna gołym okiem redukcja cellulitu
 • zniwelowanie nieestetycznych blizn i rozstępów
 • wyszczuplona i wymodelowana, odmłodzona sylwetka.

 

Zalety zabiegu:

 • szybkie, efektowne i satysfakcjonujące rezultaty, polegające na wymodelowaniu i wygładzeniu twarzy i ciała bez interwencji chirurgicznej
 • brak potrzeby znieczulenia – bezbolesny przebieg (jedyny dyskomfort to uczucie ciepła)
 • brak konieczności rekonwalescencji i oderwania od codziennych zajęć.

 

Podsumowanie

Zabieg Accent Ultra jest absolutnie bezbolesny i bezpieczny, nie ma okresu rekonwalescencji, efekty są natychmaist widoczne, zabieg ma podnieść ował twarzy, zlikwidować chominiki i poprawić napięcie skóry. W kolejnym artykule pokażę Wam efekty zabiegu przed i po. Wiem, że najbardziej widoczne są efekty zabiegu w filmikach, które lubicie oglądać, zatem postanowiłam przygotować materiał wideo, który zamieszczę niedługo na moim kanale Youtube. Koszt zabiegu: 700 – 4000zł. Zabieg wykonałam w Happy Clinic, gabinet medycyny estetycznej mieście się w samym sercu Saskiej Kepy w Warszawie.

 

 Comments

Dodaj Komentarz

2 komentarzy do wpisu “Niechirurgiczny lifting twarzy z zastosowaniem systemu Accent Ultra”

 1. 1) Joanna Nowaczyk wrote:

  dziękuję za piękną relację i recenzję o zabiegu

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Manila Grace. Black & white outfit

Już od jakiegoś czasu szukałam czarnego klasycznego płaszcza z grubego i solidnego materiału. Wiem z własnego doświadczenia, że kupowanie kiepskich...

Close