Pierwsza taka akcja! Wyprzedaż garażowa na modowym blogu!

Pierwsza taka akcja! Wyprzedaż garażowa na modowym blogu!

Kochani! Postanowiłam pomóc Wam i wymyśliłam nową akcję: Nie kupuj! Oszczędzaj!  Oswój kryzys! wymień ciuchy! :)

Pomysł na akcje rodził się w mojej głowie od dawna. Realizuję misję oswajania mody, a także własnej szafy. Myślę, że nie chodzi o to, by mieć bardzo dużo i kupować coraz więcej, chodzi o to by nauczyć się korzystać z zasobów własnej garderoby, bawić się modą, dużo nosić z tego co mamy, a to czego nie używamy, absolutnie nie wyrzucać, tylko wymienić lub przerobić tak, by spełniało oczekiwania. Biorąc pod uwagę, jak wiele osób przewija się codziennie przez mój blog, a także kilka tysięcy przyjaciół skupionych wokół mnie na Facebooku, myślę że to pomysł, który ma szansę się sprawdzić.

 W związku z tym udostępniłam blog o modzie www.glamourina.pl, a także FANPEJDŻ o tej samej nazwie na portalu Facebook do wymiany ciuchów, pomiędzy ludźmi kochającymi modę, a niekoniecznie chcącymi zbankrutować, co rusz kupując nowe ubrania!

 

To akcja dla kreatywnych! A zasady są bardzo proste!

 

W dniach  17-24 maja zainteresowane wymianą osoby, piszą maila na adres: wyprzedazgarazowa@glamourina.pl. W mailu podają swoje dane i wrzucają zdjęcia (maksymalnie trzy zdjęcia ubrań), które chcą wymienić z ich dokładnym opisem.

Przejrzę maile i wybiore te, które moim zdaniem można wymienić i z powodzeniem nosić i zamieszcza na blogu oraz na FB wraz z informacją co to za rzecz i do kogo należy oraz adresem mailowym osoby, która chce się wymienić (podaj cenę jak chcesz sprzedać ciuch).

 

Będę przy okazji komentować ubrania, doradzać, w jaki sposób można je zmienić, wzbogacić ciekawymi dodatkami i jak je modnie i z klasą nosić.

To pierwsza odsłona akcji Nie kupuj! Oszczędzaj!  Oswój kryzys! wymień ciuchy!, kolejne wkrótce, gdy tylko ta sprawdzi się i wzbudzi zainteresowanie wśród młodych, kreatywnych, modnych osób ;)

 

Więcej szczegółów oraz regulamin akcji znajdziecie na glamourina.pl.

 Comments

Dodaj Komentarz

3 komentarzy do wpisu “Pierwsza taka akcja! Wyprzedaż garażowa na modowym blogu!”

  1. 1) lalala wrote:

    Dane w sensie co dokładnie? Imię, miasto, czy więcej? :>

  2. 3) Monika A. wrote:

    Bardzo bym chciała,żebyś przedłużyła tą akcję o kilka dni. Nie wyrobiłam się, żeby porobić fotki i opisy.

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Miętowa sukienka i neonowe szpilki

Właśnie wróciłam z Londynu i mogę wreszcie opublikować post z miętową sukienką i neonowymi szpilkami. Stylizacja z miętową sukienką i...

Close