Prezentacja produktów i zabiegów Institut Esthederm Paris w Happy Clinic

Prezentacja produktów i zabiegów Institut Esthederm Paris w Happy Clinic

W zeszłym tygodniu miałam zaszczyt uczestniczyć w fantastycznym urodowym wydarzeniu zorganizowanym przez Happy Clinic.

Panie mogły zapoznać się z produktami marki Institut Esthederm Paris, które pochodzą z Francji i wyróżniają się jakością i wysoką skutecznością. Efekty są widoczne natychmiast, a działanie produktów jest długotrwałe, aby chronić piękno i młodość skóry na długie lata. W trakcie wydarzenia można było wypróbować zabiegi z wykorzystaniem produktów wyżej wspomnianej firmy. Marka udowadnia, że młodość jest biologicznym procesem, którego skóra może się ponownie nauczyć.

Szczególną uwagę zwróciłam na linię kosmetyków zapewniających ochronę przeciwsłoneczną. Zakupiłam wygodny filtr przeciwsłoneczny, bo w postaci sprayu i krem ochronny zapewniający skuteczną ochronę skórze wrażliwej na promienie słoneczne. Mogę z pewnością stwierdzić, że to są najlepsze kosmetyki, które udało mi się do tej pory spróbować.

Poniżej możecie zobaczyć parę ujęć tego co się działo na evencie. Zabiegi z wykorzystywaniem produktów Institut Esthederm Paris można wykonać w Happy Clinic przy ul. Berezyńskiej 26 w Warszawie w samym sercu Saskiej Kępy, jak również nabyć kosmetyki tej firmy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W doborowym towarzystwie – z przesymaptyczną i najlepszą w swoim zawodzie Dr Iwoną Krędzielak-Manikowską.

 

 Comments

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Haute Couture | Maison Martin Margiela suit

Marynarka i spodnie haute couture pochodzą z najnowszej kolekcji Maison Martin Margiela. Zestaw idealnie oddaje mój styl - prosty, jakościowy...

Close