Sypialnia Seart. Szafa wnękowa

Sypialnia Seart. Szafa wnękowa

Przygotowałam dla Was zdjęcia mojej sypialni.  Łóżko mam z Seart.pl Warto jest zainwestować w profesjonalny i wygodny materac, ja mam piankowy i faktycznie mogę stwierdzić, że jakość snu ma ogromne znaczenie.

Już od ponad miesiąca mam nową szafę wnękową w kolorze pomarańcz-czerń.
Cieszę się, że mam teraz gdzie trzymać moje ciuchy. Ponad połowę ubrań rozdałam koleżankom, więc teraz jest luz. Raz do roku trzeba czyścić swoją szafę. Sami zreztą wiecie, które ubrania już nie nosicie, zostawiacie je tylko dlatego, że może kiedyś mogą się przydać i przecież szkoda jest wyrzucić prawie nowy sweter, spodnie itd.
W zasadzie im więcej starych rzeczy mamy, tym bardziej tracimy swój styl, nosimy coś co nam się nie podoba, a nie kupujemy nic nowego, no bo szafa jest pełna i już nic się do niej nie zmieści… Odkąd regularnie robię porządki w szafie, mam coraz więcej nowych i fajnieszych ubrań – wniosek: nie warto składować śmieci w swojej ukochanej szafie.

♬♬♬

I prepared for you some pictures of my bedroom. Since more than a month I have a new orange-black closet. I am so happy now that I have where to keep my clothes. O gave more than half of my clothes to my friends and now is fine. I think that once a year you need to clean your wardrobe. You know which clothes you don’t wear anymore, and you leave them in the closet just because they might one day be useful…. and it is a pity to throw away a almost new sweater, pants, etc, isn’t it?. In fact, the more old stuff we have, the more we lose our own style, so we wear something that we do not like and do not buy anything new just because our wardrobe is full and there’s no space for anything new… Since I regularly do order in my closet, I have more and more new and cool clothes – conclusion: we do not store garbage in your beloved wardrobe.

seart lóżko i szafa

 

seart lóżko i szafa

 

seart lóżko i szafa

 

seart lóżko i szafa

 

seart lóżko i szafa

 

seart lóżko i szafa

 Łóżko i materac (pianka termoelastyczna)/Bed and mattress – Seart.plComments

Dodaj Komentarz

10 komentarzy do wpisu “Sypialnia Seart. Szafa wnękowa”

 1. 1) Basia wrote:

  wielka szafa, wielkie łóżko, zestawienie mocnych kontrastowych kolorów, ascetyczne, proste formy… idealnie
  zdjęcia na których widać Twoje odbicie w lustrze są świetne:) nawet można podziwiać buty
  Bardzo podoba mi się kamizelka
  No i masz super płaski, szczupły brzuch:)))

 2. 2) sindí016 wrote:

  Piekny naszyjnik, gdzie taki mozna znaleść

 3. 4) wrote:

  och, mi też przydało by się takie duże łóżko + fajna stylizacja ;)

 4. 5) Pati wrote:

  Bardzo tutaj ładnie :) Zapraszam na moj blog poswiecony kosmetykom i zakupom :*

 5. 7) wrote:

  super sypialnia :D extra szafa:) masz ją całą dla siebie? pytam, bo ja swoją dzielę z mężem :P i chyba najwyższa pora na porządki :)

 6. 9) Zdjecia wrote:

  Zdjęcia są naprawdę dobre!

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Czaki Bransoletki
Konkurs – Czaki Bransoletki

NAGRODY * 2 Bransoletki Czaki do wyboru *   Zasady Konkursu Wykonaj poniższe kroki po kolei. 1) Polub stronę Facebook glamourina.pl 2) Polub...

Close