Warsztaty dla blogerów #kreatywniezASUS | Synergia Mody i Fotografii

Warsztaty dla blogerów #kreatywniezASUS | Synergia Mody i Fotografii

18 grudnia miałam okazję uczestniczyć w warsztatach #kreatywniezASUS zorganizowanych jak sama nazwa wskazuje przez markę ASUS.

asus-bloggers-event-7

Na warsztatach głównie zajmowaliśmy się wiedzą na temat jakościowej fotografii, czyli tego co mnie najbardziej interesuję :) Oprócz tego na początek był świetny wykład z dziedziny psychologii i motywacji – “Sukces to jakość i motywacja”. Dla mnie to była dobra powtórka i podsumowanie wszystkich elementów, którymi kieruję się przy prowadzeniu bloga.

asus-bloggers-event-5


asus-bloggers-event-9

Jeżeli chodzi o motywację, to ciekawym spostrzeżeniem jest to, że ludzie pozytywnie nastawieni w życiu osiągają zdecydowanie więcej, niż myślący negatywnie. Także zdecydownanie polecam pozytywny tryb życia i myślenia, ponieważ to się przydaje nie tylko na co dzień, ale też w realizacji wszystich naszych planów i marzeń. Sprawdziłam na sobie – działa niezawodnie w 100%!

Po krótkiej przerwie na pyszne jedzenie, mieliśmy możliwość dowiedzieć się o perfekcyjnym makijażu do sesji zdjeciowej. Tutaj wypowiedziała się wizażystka i blogerka Ania Zając. Ania umie robić przepiękne makijaże, które wyglądają naturalnie i bardzo kobieco, z chęcią skorzystam z jej rad przy wykonywaniu makijaży do zdjęć. Tak samo jak ja, Ania uwielbia szminki w różnych kolorach, które potrafią zmienić całkowicie nasz look i nadać twarzy więcej blasku. Dobrze dobrany kolor szminki potrafi zdziałać prawdziwe cuda, a buzia będzie wyglądać na bardziej wypoczętą i promienną.

asus-bloggers-event-6

Później przyszła pora, aby zgłębić tajniki fotografii z zawodowym fotografem. Jak widać na poniższych zdjęciach warsztaty odbyły się w studio fotograficznym, gdzie każda blogerka mogła zrobić kilka zdjęć i poekperymentować z oświetleniem studyjnym. Następnie czekała na nas obróbka zdjęć na urządzeniach ASUS w Adobe Lightroom. Fotograf opowiedział o kilku trickach, aby zdjęcia wyglądały rewelacyjnie i bardzo profesjonalnie, a obróbka trwała zaledwie kilka minut.

asus-bloggers-event-8

warsztaty blogerzy asus fotografia

 

Stylizacja | OOTD

Jeans / Jeansy – New Look
Top / Top – New Look
Adidas Originals by Pharrell Williams – Footshop.plComments

Dodaj Komentarz

7 komentarzy do wpisu “Warsztaty dla blogerów #kreatywniezASUS | Synergia Mody i Fotografii”

 1. 1) Marta wrote:

  Piękne zdjęcia i świetny event! :)

 2. 3) Ania wrote:

  Rewelacyjny post! Super, że mogłaś uczestnizyć w takich warsztatach! <3

 3. 5) wrote:

  Świetna sprawa, też bym chciała uczestniczyć w takich warsztatach.

 4. 7) Ewa wrote:

  Moim zdaniem każdy kto planuje prowadzić lub już prowadzi bloga z dużą ilością zdjęć powinien przejść takie warsztaty fotograficzne. Znacznie poprawi to jakość zdjęć oraz bloga.

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Kolorowe kosmetyki ekologiczne Zuii | Recenzja

Wszyscy dobrze wiecie, że uwielbiam kosmetyki naturalne i ekologiczne. Niedawno dowiedziałam się o marce kosmetyków z Australii, która produkuje certyfikowane...

Close