Ale buty ;)

Ale buty ;)

Ile znacie sklepów internetowych, w których nie płacicie za przesyłkę nawet gdy coś wymieniacie albo zwracacie? Pewnie gdzieś są, ale trzeba się naszukać, bo jest ich bardzo niewiele. A mi ostatnio udało się taki znaleźc. Znacie kuzo.pl? Jeszcze nie? To poznajcie, bo warto.

 

Przeglądałam ich ofertę butów i w oczy wpadło mi hasło “darmowa przesyłka w 3 strony”. Właśnie te “3 strony” mnie zaintrygowały. Okazuje się, że jeśli z jakichś powodów chcesz wymienić buty (np. na inny rozmiar albo inny model) to sklep oddaje Ci pieniądze za tę przesyłkę i na swój koszt przesyła te na wymianę. Jak oddajesz, to też zwracają koszty wysyłki. Nieźle, prawda?

 

No dobrze, ta darmowa przesyłka w 3 strony, to faktycznie rzecz, o której warto powiedziec, ale przejdę teraz do sedna: butów w kuzo.pl ;) To dopiero ciekawa rzecz! Buty! I to bardzo interesujące.

 

W kuzo.pl jest duży wybór wzorów i marki różnych producentów: polskich i zagranicznych, znanych i mniej znanych. I sądząc po wzorach myślę, że tych mniej znanych można by poznać, bo wzory mają ciekawe. Właśnie to rzuca się w oczy: wiele oryginalnych modeli. Na zdjęciach widac też, że jakość tych butów jest wysoka (na zbliżeniach detali na przykład). Opisy butów są praktyczne. Np przy kozakach dla każdego rozmiaru podane są wysokośc buta, obwód w łydce i obwód w kostce. Rzetelnie.

W opiniach o sklepie widziałam wiele pozytywnych słów o bardzo fachowej obsłudze i bardzo dobrej jakości butów. Sprawdźcie to same! Na www.kuzo.pl

I jeszcze jedno! Tylko teraz możecie otrzymać dodatkowy rabat na czarne motocyklówki, czyli na te same buty z mojej stylizacji.

15% rabatu  na czarne motocyklówki, co daje oszczędność ok 53 zł. Aby skorzystać z rabatu  w pierwszym kroku zamówienia w polu “kod rabatowy” należy wpisać hasło “kuzo”.  Rabat będzie przyznany automatycznie. Rabat jest ważny od dzisiaj do niedzieli 20 listopada 2011. Wysyłka gratis pocztą polską. Wymiana i zwrot również na koszt kuzo.pl ;)Comments

Dodaj Komentarz

4 komentarzy do wpisu “Ale buty ;)”

 1. 1) chicmagic wrote:

  ostatnie najlepsze:p

 2. 2) edytaaa wrote:

  ooo a ja nigdy nie słyszałam o darmwych przesyłkach, ale znając życie w cene buta doliczają koszty przesyłki:P no ale butki ciekawe:)

 3. 3) wrote:

  Pierwsze najlepsze ;-)

 4. 4) wrote:

  Ostatnie cudowne, ale ja i tak wole swoje er maxy

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Konkurs NotJustShop – 3 koszulki!!

NAGRODY 3 koszulki do wygrania dla 3 zwycięzców (każdy sobie wybierze koszulkę ze strony http://notjustshop.com/products): Zasady Konkursu Wykonaj poniższe kroki...

Close