Biżuteria artystyczna Medusa Art

Biżuteria artystyczna Medusa Art

MedusaArt to pracownia biżuterii artystycznej, autorką prac jest moja ukochana artysta plastyk Kinga Włodarczyk.

To co wyróżnia biżuterię Medusa to przede wszystkim fakt, że każdy okaz to autorski projekt, od początku do końca wykonany ręcznie w pojedynczym egzemplarzu. Unikatowość wyrobów jest doskonałą alternatywą dla otaczającej nas masowej produkcji, pozwala kobietom poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Styl jaki prezentuje MedusaArt nazywany jest retro-future, wypływa z fascynacji autorki światem fantazy z domieszką klimatów retro. Artystka pracuje w srebrze,  poddając je zabiegom postarzania, dzięki czemu możemy mieć wrażenie, że oglądamy pierścionki czy kolczyki z babcinej szkatułki. W swoich projektach wykorzystuje tylko naturalne kamienie szlachetne i półszlachetne.

W galerii znaleźć można zarówno oryginalne, fantastyczne formy biżuteryjne, jak i klasykę gatunku czyli białe perły w ponadczasowych oprawach. Ostatnia z kolekcji MedusaArt to połączenie srebra i miedzi, tworzące zimno-ciepły duet doskonały dodatek dla wszystkich lubiących barwy jesieni.  Biżuteria tworzona w pracowni powstaje pod szyldem Związku Artystów Plastyków – Polska Sztuka Użytkowa, co nadaje jej dodatkowej wartości, ponadto każdy egzemplarz jest opatrzony imiennikiem artysty i skatalogowany. Galeria MedusaArt to niewątpliwie miejsce dla miłośników sztuki.

Mówi się, że każdy przedmiot niesie w sobie energię – biżuteria artystyczna jest napełniona pozytywną energią w postaci pasji i miłości do każdego wyrobu.Comments

Dodaj Komentarz

10 komentarzy do wpisu “Biżuteria artystyczna Medusa Art”

 1. 1) Kazimiera wrote:

  Piękna niespotykana biżuteria, jestem pod wrażeniem.
  Brawa dla artystki!

 2. 2) edytaaa wrote:

  jestem pełna zchwytu:) widać,że Pani Kinga Włodarczyk wkłada w swoje projekty dużo serca;)

 3. 3) edytaaa wrote:

  a i m muszę dodać jeszcze,że w swoim życiu widziałam biżuterie rożną, posiadam wiele fajnych błyskotek,ale żadna nie zrobiła na mnie aż takiego wrażenia:)

 4. 4) nikola wrote:

  Fajnie zobaczyć jak ktoś wkłada całe serducho w to co robi :)

 5. 5) Юлия wrote:

  Такие украшения это изюминка в стиле, они изысканны!

 6. 6) Agnieszka wrote:

  Bardzo ciekawe, nietuzinkowe wzory.

 7. 8) ewa wrote:

  Biżuteria robi wrażenie. Ja ostatnio znalazłam ciekawą stronę z biżuterią http://www.goldcristal.pl kupiłam sobie tam wisiorek i kolczyki i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z zakupu produkt okazał się taki jak na zdjęciu:) jestem bardzo zadowolona z niego.

 8. 9) wrote:

  Bardzo dziękuję za miłe słowa, takie opinie dodają skrzydeł i sprawiają, że chce się dalej pracować. Kinga W.

 9. 10) Monika A. wrote:

  Niepowtarzalne cuda Pani Kingo. Zachwycam się patrząc ciągle w monitor.

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
To świetna para ;)

W parze świetnie się uzupełniają? Tak jest. Skórzana kamizelka Romwe i obcisła sukienka Quontum to idelany zestaw dla mnie. Kamizelka...

Close