Black & white

Black & white

Wszyscy już zauważyli, że podkochuję się monochromie. Ostatnio widzicie mnie w takich właśnie zestawach.
Cóż mogę rzec? :) Bycie dziewczyną z chłodnym typem urody znacząco ułatwia życie – chłodne i zdecydowane odcienie pasują do mnie, dlatego świetnie czuję się w klasycznej bieli i czerni.
Obiecuję się naprawić i wprowadzić na bloga trochę więcej koloru, jeżeli śledzicie mnie na Facebooku to już wiecie jaki piękny zestaw od Cottonstory właśnie się przygotowuje.

Black & white

Ostatnio jestem bardzo zabiegana, ten weekend spędzam na targach, w zeszłym weekendzie miałam zaszczyt prowadzić świetne wydarzenie w CH Rywal w roli stylistki (nawet sobie nie wyobrażacie, jakich ciepłych ludzi tam spotkałam), więc czasu zrobić zdjęcia nie będzie dużo, ale postaram się ze wszystkich sił, aby moja mini misja się udała :)

*****

I think that everyone has noticed, that I totally fell in love with monochrome. Recently you could see me in black and white sets.
What can I do? :) Being a girl with a winter type of beauty simplifies life – cool and strong shades are most suitable for me, that is why I feel great in classic white and black colors.
I promise to fix it and show on the blog more color, if you’re following me on Facebook you already know how beautiful set from Cottonstory is prepared right now.

Black & white

Recently I am very busy, this weekend I will spend at the fair, last weekend I had the honor to lead a great event in Rywal shopping center as a stylist (you cannot imagine how warm people I met there). As you can see, ther will be not so much time to take pictures, but I will try with all my strength to make my mini-mission a success :)

 

 

 

 

 

 

 

 Stylizacja

Jeansy, szpilki / Jeans, heels – New Look
Kurtka, sweter, torba / Jacket, sweater, bag – OrsayComments

Dodaj Komentarz

5 komentarzy do wpisu “Black & white”

 1. 1) wrote:

  Uwielbiam ten typ urody!

  Bardzo ciekawy blog i swietna stylizacja!

  Pozdrowienia ze slonecznej Barcelony.

  Ale

 2. 2) wrote:

  Piękny zestaw :)
  Białe spodnie idealne !

 3. 3) wrote:

  Ładnie i elegancko :) pasuje do pracy w biurze i każdej innej gdzie trzeba się ładnie zaprezentować a można trochę na luzie :) uwielbiam takie połączenia, szczególnie dla osób którym w samej bieli nie jest najlepiej.

 4. 4) wrote:

  Czerń + biel = najlepsza kombinacja

 5. 5) wrote:

  Od zawsze podobało mi się połączenie bieli i czerni:) Bardzo stylowo i elegancko. Pozdrawiam

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Zabieg regenerujący na twarz i dłonie w ITU

Pewnie zgodzicie się ze mną, że czysta i piękna cera to duży powód do radości. Nie bez powodu ITU nazywa...

Close