Classic Black Belted Jumpsuit

Classic Black Belted Jumpsuit

Już od jakiegoś czasu szukałam czarnego klasycznego kombinezonu z głębokim dekoltem w krztałcie litery V, który będzie idealnie leżał.
Jestem klepsydrą, dlatego wybrałam prosty fason podkreślający talię w jednolitym kolorze. Niestety duże wzory i połyskające tkaniny mi nie służą, w drodze wielu ekspertymentów udało mi się dowiedzieć w czym wyglądam najlepiej, zatem zachęcam też Was do eksperymentowania z modą :)

Classic Black Belted Jumpsuit

Kombinezon połączyłam z dużą bransoletą Josh, klasyczną kopertówką i delikatnymi botkami od Versace. Lato zbiża się dużymi krokami, zatem już niebawem na blogu pojawią się zestawy na cieplejsze dni :) Czekam na piękną słoneczną pogodę, chociaż i tak nie warto narzekać – już teraz jest cudownie!

*****

Recently I have been looking for a classic black jumpsuit with a deep V-neck which could perfectly fit my body.
I have round shapes and that is why simple styles in a single color that emphasizes the waist are the best for me. Unfortunately large patterns and shining fabrics make me look too big, thus I should be really careful. Only through a lot of errors, I was able to figure out what kind of clothes make me look good, therefore I would like also to encourage you to experiment with fashion :)

Classic Black Belted Jumpsuit

I’ve combined the jumpsuit with a large Josh bracelet, a classic clutch and extremely feminine Versace boots. Summer is coming fast and on the blog you will see very soon new sets for warmer days. Let’s wait for beautiful sunny weather, though it is not worth complaining – now we have a wonderful weather too!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stylizacja

Kombinezon / Jumpsuit – Ax Paris
Plaszcz, kopertówka / Coat, clutch – New Look
Botki / Boots – Versace Versus via stylefruits.pl
Bransoleta / Bracelet – Josh via Wear DutchComments

Dodaj Komentarz

2 komentarzy do wpisu “Classic Black Belted Jumpsuit”

  1. 1) wrote:

    Buty!!! <3 piękne są

  2. 2) hadrien wrote:

    Awesome outfit and super cool pics!!
    Very great job :)

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Stroje codzienne z różnymi spodniami

Osobiście lubię klasykę i elegancki styl, w zależności od nastroju zmieniam się z eleganckiej Glam w komfortowego luzaka. Kobieta zmienną...

Close