Dawid Woliński

Dawid Woliński

W ten czwartek 15 grudnia 2011 r. w Warszawie odbył się Niecodzienny pokaz najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego. Miałam zaszczyt być zaproszona na show i bardzo się cieszę, że mogłam przybyć.
Mecenat nad tym wydarzeniem objęła marka LILOU. Gościem specjalnym wieczoru była wybitna polska skrzypaczka Patrycja Piekutowska.

Nawet sobie nie wyobrażacie moje zaskoczenie organizacją i ciekawą kolekcją projektanta.
Na wydarzeniu pojawiło się wiele znanych postaci, między innymi: Paulina Holtz, Katarzyna Nova, Natalia Lesz, Magda Gessler, Małgorzata Kożuchowska, Joanna Horodyńska, Aleksandra Woźniak, Tomasz Jacyków.
Fajnie było mieć po lewej stronie Joannę Horodyńską (uwielbiam ją ;), po prawej – Tomasza Jacykowa (też fajny gość). Więcej zdjęć pokażę w najblizszym czasie. Wiem, że miłośniczki mody chcą ocenić dzieła projektanta. Wiadomo, że do projektowania potrzebny jest ogromny talent i wyobraźnia, których Wolińskiemu nie brakuje.
Srebrna sukienka ze zdjęć poniżej znajduje się na mojej liście must have. Bardzo mi się spodobały męskie zestawy.
Wrzucam pierwszą dawkę fotek z wydarzenia, miłego oglądania! :***

Jednym z Partnerów jest portal Niecodzienna.pl.

Jak Wam się podoba czarna sukienka Suknie.net? Przypominam, że macie czas do 20 grudnia aby wygrać piękną sukienkę z Suknie.net ;)
Do takiego eleganckiego zestawu dobrałam zegarek Dejavu, tym razem skomponowałam bardziej drapieżny wariant dzięki bardzo modnym zwięrzęcym wzorom. Motyw węża możemy zauważyć na torebce Mako Bags.

Więcej zdjęć TU – KLIK KLICK 

Sukienka – Suknie.net
Torebka – Mako Bags
Buty – Modex-obuwie.pl
Zegarek – DejavuComments

Dodaj Komentarz

2 komentarzy do wpisu “Dawid Woliński”

  1. […] Więcej  o pokazie TU. […]

  2. 2) wrote:

    Oj pięknie, żałuję, że mnie tam nie było…Pozdrawiam. Meduska.

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Konkurs Dagnez – 1 z 10 sukienek do zgarnięcia

Zostań Ambasadorką Dagnez! Zaprezentuj swoją sylwestrową stylizację i i wygraj 1 z 10 sukienek Gracjana lub inną w podobnej kwocie...

Close