Dekoracja wnętrz | Naklejki Ścienne Tenstickers

Dekoracja wnętrz | Naklejki Ścienne Tenstickers

W dzisiejszym poście chciałam poruszyć tematykę dekoracji wnętrz. Sama uwielbiam piękne wnętrza i przywiązuję dużą uwagę do detali, dlatego też uważam, że takie proste rozwiązania jak np. naklejka ścienna może nadać pomieszczeniu gustowną atmosferę.

Warto też wspomnieć o tym, jak ważna jest dla mnie jakość i prostota w aplikacji naklejek ściennych. Zawsze jest obawa, że popełnimy jakiś błąd i produkt nie będzie prezentował się estetycznie. Firma Tenstickers wykorzystuje nowoczesne technologię do wykonania swoich produktów, dlatego aplikacja jest dziecinnie prosta, a jakość i wygląd produktów rewelacyjna.

Chciałabym Wam zaprezentować różne style naklejek, które mi się szczególnie podobają i które chętnie bym widziała u siebie w domu. Mam nadzieję, że znajdziecie tutaj trochę inspiracji dla siebie.

Inspirujące postacie filmowe

Uwielbiam inspirujące postacie z filmów, w ten sposób mogę zawsze przypominać sobie kim chce być i jaka chcę być. Nieważne czy to jest postać nonkonformistycznego Jamesa Deana czy uwodzicielskiej i uroczej Audrey Hepburn, zawsze interesują mnie ciekawe i oryginalne postacie, od których mogę nauczyć się swobody wyrażania siebie.

 

 

Napisy ścienne

Kolejną dekoracją, jaką uwielbiam są fajne naklejki z napisami czy to ma być inspiracja, czy hasło na dobry początek dnia – ważne jest aby napełniały pozytywną energią bądź przypominały o pięknych chwilach i najważniejszych wartościach w życiu.

 

 

 

Najpiękniejsze miejsca na świecie

Podróżowanie przynosi mi wiele radości, więc dlaczego nie wnieść troszkę egzotyki, czy też francuskiego romantyzmy czy włoskiej słonecznej energii wprost z Rzymu do swojego domu? Wielkie miasta nieustannie mnie inspirują…

 

 

 Comments

Dodaj Komentarz

2 komentarzy do wpisu “Dekoracja wnętrz | Naklejki Ścienne Tenstickers”

  1. 1) Loftt wrote:

    Super pomysł z tymi naklejkami

  2. 2) Angelika wrote:

    Uwielbiam aranżacje z wykorzystaniem wszelkiego rodzaju naklejek na ścianach – zawsze dodają wnętrzu niepowtarzalnego charakteru :)

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Spodnie 4f, top H&M, Nike | Inspired by Harley Quinn from Suicide Squad

Tak... Ostatnio mam dużo szalonych, ale też po prostu zabawnych pomysłów, warto w życiu się bawić i eksperymentować ;) Tym...

Close