Fotografia modowa | Kombinezon i trencz New Look

Fotografia modowa | Kombinezon i trencz New Look

Znów minimalistycznie. Wreszcie znalazłam idealny klasyczny trencz… w dziale męskim New Looka. Naprawdę fajnie jest zajrzeć do męskiej szafy, bo z tego co zauważyłam ubrania męskie są lepsze jakościowo, zastanawiałam się czemu ubrania męskie mają lepszą jakość. Obserwując mojego męża stwierdziłam, że mężczyźni są bardziej wybredni co do materiału i przywiązują większą uwagę do jakości produktów, przy czym zakupy wykonują bardzo rzadko, ale jak już robią zakupy to wydają zdecydowanie więcej niż kobiety. Oczywiście, nie można generalizować.
Stylizacja jest bardzo prosta. Mam na sobie kominezon denim marki New Look i białe buty na platformie, które są bardzo wygodne. Okulary Ray-Ban są jak zawsze doskonałym dodatkiem do każdego zestawu.
Cieszę się, że udało nam się znaleźć niezwykłe miejsce do zdjęć. Jak wiecie lubię wyszukiwać ciekawe tło, które jest zawsze świetnym uzupełnieniem fotografii modowej na blogu.

FotografiaSergiofoto.pl

 

 

 

 

 

 

 Stylizacja | OOTD

Buty / Shoes – New Look
Trencz / Trench – New Look
Kombinezon / Jumpsuit – New Look
Okulary / Sunglasses – Ray-Ban
Case / Iphone case – MykpykComments

Dodaj Komentarz

3 komentarzy do wpisu “Fotografia modowa | Kombinezon i trencz New Look”

  1. 1) wrote:

    niezwykła sesja, naprawdę piękna. ten kombinezon świetnie na Tobie leży.

  2. 2) wrote:

    Czy moge zapytać, gdzie znaleźliście opustoszały basen?

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Luksusowe ubrania | Stylizacja Frankie Morello & MM6 by Maison Martin Margiela

Zwróćcie uwagę na fason spódnicy Frankie Morello Milan. Spódnica zmysłowo podkreśla talię i biodra (bardzo fajna alternatywa dla zwykłyh spódnic...

Close