Jak spędziłam 133.000 punktów IHG Rewards w SPA Hotelu Intercontinental w Warszawie?

Jak spędziłam 133.000 punktów IHG Rewards w SPA Hotelu Intercontinental w Warszawie?

Mój balans punktów IHG Rewards Club wynosił 133.000 punktów, więc zarezerwowałam jedną noc w hotelu InterContinental w Warszawie – to jest jeden z najwyższych budynków w mieście, a z góry można podziwiać niesamowite widoki. Noc w standardowym pokoju dla dwóch osób została opłacona za pomocą 33.000 punktów IHG Rewards Club. Mając 100.000 punktów w zapasie, chciałam spędzić je w inny sposób. Minęło dużo czasu, odkąd byłam w SPA, więc postanowiłam spędzić moje pozostałe punkty na przyjemne doświadczenie dla duszy i ciała.

Zobacz relację na oficjalnej stronie IHG: www.rewardingexperiences.ihg.com/articles/view/glamourina-in-warsaw

Wizyta w Pearl Beauty Clinic & SPA

 

Zaczęliśmy dzień od bardzo szybkiej rejestracji przy recepcji o 14:00, a ponieważ jestem członkiem Spire Elite, mój pokój został zamieniony na Deluxe – to jest bardzo przyjemne :). Zabiegi SPA dla mnie miały być wykonane w Pearl Beauty Clinic & Spa, która znajduje się w tym samym budynku co hotel, a właściwie w tym samym wieżowcu. Moje włosy potrzebowały mocnej regeneracji, z tego powodu zdecydowałam się wykorzystać punkty na zabieg odbudowujący strukturę włosa O’right Hair Spa, jak również na konsultacje na temat moich włosów z doświadczonym fryzjerem. Ponieważ moje włosy były bardzo zniszczone i suche, najlepszym rozwiązaniem dla mnie było mocne cięcie, postanowiłam zaryzykować, a efekt okazał się fenomenalny. Dzięki temu czuję się teraz bardziej świeżo i pięknie. To zdecydowanie bardzo pozytywna zmiana dla mojego wizerunku.

 

 

Masaż na 43. piętrze

Potem czekał na mnie manicure, po czym po krótkiej przerwie, około godz. 18:00 miałam najdłuższy i najprzyjemniejszy zabieg, czyli peeling i masaż całego ciała. Nawiasem mówiąc, byłam zaskoczona, że ta klinika wszystkie swoje zabiegi opiera na naturalnych produktach i z tego powodu czułam, że naprawdę dbają o mnie. Peeling i masaż odbył się na 43. piętrze i to było niesamowite zobaczyć nocne miasto z tej wysokości – cudowne uczucie! Dosłownie poczułam się jak w niebie :). Masażysta jest bardzo doświadczony w tym co robi, a ponieważ jestem fanką masaży, wiem o czym mówię, facet był skoncentrowany i skupiony na chwili obecnej, dlatego też czułam, że dotyk jest pewny i jednocześnie bardzo łagodny. To doświadczenie było wspaniałe i czułam się po masażu mega zrelaksowana i zadowolona.

 

 

 

 

 

Ostatni zabieg trwał do około godz. 20:00, po czym miałam zaplanowaną kolejną atrakcję w hotelu, czyli wykwitną kolację w restauracji. Bardzo podobało mi się, że restauracja znajduje się w tym samym budynku, więc przemieściłam się tam szybko, sprawnie i wygodnie. Platter by Karol Okrasa to ekskluzywna i luksusowa restauracja należąca do znanego polskiego kucharza Karola Okrasy, który zdobył wiele nagród w swojej karierze. Byłam zachwycona, nie tylko dlatego że jedzenia było wyśmienite, ale także dlatego że kucharz jest po prostu przesymatyczną osobą, chodził po między gośćmi, zagadywała i zartował – widać było, że sprawia mu to ogrmną frajdę! Pytał się, czy wszystko się podoba, czy dania są odpowiednio doprawione, a podczas przerw rozmawiał i grał z dziećmi. To było bardzo urocze, zwłaszcza dlatego, że jest znaną osobowością i często pojawia się w telewizji.

Wnioski na temat punktów  IHG Rewards Club

 

 

Moje doświadczenie w SPA przy użyciu punktów IHG Rewards Club wspominam bardzo pozytywnie. Będę zbierać punkty, aby powtórzyć ten wypad, a być może będzie to pobyt w innym hotelu w jakimś innym mieście, aby przeżyć jeszcze jedno wyjątkowe doświadczenie.Comments

Dodaj Komentarz

3 komentarzy do wpisu “Jak spędziłam 133.000 punktów IHG Rewards w SPA Hotelu Intercontinental w Warszawie?”

  1. 1) wrote:

    Dokładnie to 35.000 punktów kosztuje noce w tym hotelu. :) Polecam też obserwować promocje “Point Breaks”, bo cena może spaść nawet i do 5.000 pkt. :)

  2. […] Kilka zdjęć z góry z widokiem na Pałac Kultury i Nauki. Takie rzeczy tylko w Hotel Intercontinental Warsaw ;) Cały mój pobyt i więcej zdjęć możecie zobaczyć tutaj: http://www.glamourina.net/jak-spedzilam-133-000-punktow-ihg-rewards-w-spa-hotelu-intercontinental-w-warszaw… […]

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Marlies Dekkers Triangle Push Up Bra | Feminine photoshoot

Kobieca sesja zdjęciowa w boskiej bieliźnie od Marlies Dekkers. Tutaj też możecie lepiej zobaczyć moją nową fryzurę, która idealnie pasuje...

Close