Jeśli pierwszy dzień Nowego Roku…

Jeśli pierwszy dzień Nowego Roku…

Ma być taki jak wszystkie pozostałe, to jaki masz plan na dzisiaj? Już jest 1 stycznia, właśnie siedzę przy komputerze i bloguję ;)
To dobrze, bo uwielbiam blogowanie i chcę to robić przez cały 2013 rok.

Magiczny dzień 1 stycznia

Zdarza się tylko 1 raz do roku. Zakładając, że wszystkie kolejne dni będą takie same, jak go spędzisz?
Pomyśl o tym, co uwielbiasz robić. Może to być dzień poświęcony rodzinie, spacer z ukochanym, wieczór z ulubioną książką, zajmij się dzisiaj tym co naprawdę kochasz.
Kocham pisać na blogu, czytać inspirujące książki, robić stylizacje, a później ładne fotki… Lubię małe proste rzeczy, takie jak obserwowanie piękna natury, rozmowę z ludźmi, jogę, a nawet taki banał jak kawa z mlekiem i ciastkiem. A Ty co lubisz porabiać kiedy masz wolny czas i nie biegniesz na lekcje, studia czy do pracy?
Życzę Ci pięknego dnia pełnego radości i aby każdy kolejny dzień Nowego Roku przyniósł Ci tyle samo szczęścia i satysfakcji czy nawet więcej!

 

 

 

 

 

 

 

 

Legginsy, bluza/ Leggings, blouse – Romwe
Fryzura/ Hair cut – Paweł by Trendy Hair FashionComments

Dodaj Komentarz

2 komentarzy do wpisu “Jeśli pierwszy dzień Nowego Roku…”

  1. 1) wrote:

    W wolnym czasie uwielbiam przeglądać ulubione blogi :) dziś postawiłam na lenistwo, ale skoro mówisz, że 1 stycznia prognozuje jak będzie wyglądał cały rok, to trochę popracuję i poćwiczę, bo postanowiłam, że przez ten rok spadne o dwa rozmiary i na przyszłego Sylwestra zmieszczę się w studniówkową małą czarną ;P
    Wszystkiego Naj Naj w Nowym Roku!!!

  2. 2) Gosia wrote:

    Ja w wolnym czasie lubie słuchać muzyki no i oczywiście Internet bez którego chyba nie umiałabym żyć. Spędzam bardzo wiele czasu przeglądając strony internetowe, blogi o tematyce , która mnie interesuje.

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Jak oczyścić cerę w kilka minut?

Szukasz szybkiego sposobu na idealną cerę? Nie masz czasu ani pieniędzy aby chodzić po gabinetach kosmetycznych. Spoko, nie jesteś sama....

Close