Konkurs – 3 pary srebrnych unikatowych kolczyków MedusaArt ♥

Konkurs – 3 pary srebrnych unikatowych kolczyków MedusaArt ♥

NAGRODY

3 nagrody do wygrania dla 3 zwycięzców:

Zasady Konkursu

Wykonaj poniższe kroki po kolei.

1) Polub stronę Facebook glamourina.pl

2) Polub stronę Facebook MedusaArt

3) Na tej stronie (tutaj poniżej) dodaj komentarz z odpowiedzią na pytanie: Dlaczego chcesz posiadać biżuterię artystyczną?

 

 

Czekaj na wyniki! Jeżeli zwycięzca nie skontaktuje się z Organizatorem konkursu (Glamourina lub MedusaArt) w ciągu 7 dni od daty opublikowania wyników konkursu, prawo do nagrody wygasa.


WYBÓR ZWYCIĘZCY

 • Do wygrania 3 pary kolczyków – kolczyki do wygrania są te ze zdjęć powyżej;
 • Każdy uczestnik konkursu może wygrać 1 parę kolszyków ze srebra o wysokiej wartości z MedusaArt;
 • Każdy uczestnik może dodać tylko 1 komentarz;
 • W Konkursie będą 3 zwycięzcy;
 • Zwycięzcy będą wybrani przez Glamourinę wśród tych, którzy zostawili komentarz z odpowiedzią na pytanie konkursowe;
 • Wygrają osoby, które zostawiły najlepsze komentarze;
 • Tylko osoba, która spełni wszystkie trzy powyższe kroki (zasady konkursu), może zostać zwycięzcą;
 • Zwycięzcy zostaną wybrani w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu;
 • Zwycięzcy muszą skontaktować się z Organizatorem w ciągu 7 dni od daty opublikowania informacji o zwycięzcy na stronie glamourina.pl;
 • Każdy uczestnik konkursu zobowiązuje się sprawdzać stronę konkursową na bieżąco, żeby mogli skontaktować się z Organizatorem w razie zwycięstwa i uniknąć wygaśnięcia prawa do nagrody.

Konkurs trwać od 23 października 2011r. do 2 listopada 2011r. włącznie.

Wyniki będą opublikowane na stronie glamourina.pl i na stronie MedusaArt
NAGRODA

Każdy zwycięzca otrzyma 1 parę kolczyków. Zwycięzca nie może wybrać nagrody.

Firma MedusaArt wyśle nagrodę zwycięzcy listem poleconym lub kurierem w ciągu 7 dni od daty otrzymania danych do wysyłki od zwycięzców.
Wzięcie udział w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz z opublikowaniem jego/jej imienia i nazwiska na stronie glamourina.pl i medusaart.pl.

 

EDIT z 7 listopada 2011r.

Konkurs wygrali: 96 – Olga, która zostawiła komentarz 1 listopada 2011 o 01:08; 122 – Alicja, która zostawiła komentarz 2 listopada 2011 o 22:10; 129 – Kamila, która zostawiła komentarz 2 listopada 2011 o 23:55.

Prosimy o kontakt w ciągu 7 dni.

GratulujemyComments

Dodaj Komentarz

133 komentarzy do wpisu “Konkurs – 3 pary srebrnych unikatowych kolczyków MedusaArt ♥”

 1. 1) wrote:

  Chcę posiadać biżuterię artystyczną, ponieważ jest niepowtarzalna i oryginalna. :)

 2. 2) Agnieszka wrote:

  Chcę posiadać biżuterię artystyczną, ponieważ nigdy tak naprawdę nie trafiłam na nic z takowej biżuterii, co mogłoby mi się spodobać, aż do teraz. Kolczyki, które prezentowane są powyżej są przecudne. Szczególnie pierwsza para. Nie mam jeszcze w posiadaniu nic, z biżuterii artystycznej i mam nadzieję, że to się zmieni. :)

 3. 3) milena paciorak wrote:

  Biżuteria artystyczna to dzieło sztuki- niepowtarzalne, indywidualne, podkreślające unikalny styl każdego jej posiadacza. To ona sprawia, że każda kreacja jest wyjątkowa. To ona daje szansę, by się wyróżniać, pozostać sobą, być wierną własnym gustom. Czy to nie wystarczający powód?

  milena p.

  pozdrawiam

 4. 4) wrote:

  chciałabym bardzo posiadać biżuterię artystyczną, ponieważ na widok wielu zapiera mi dech w piersiach. :) ta jej ‘artystyczność’ jest urocza i urzekająca! kocham biżu, a najbardziej kolczyki. moim zdaniem dzięki kolczykom można także wyrazić część siebie i swojej osobowości. takie małe, a daje tyle radości! :)

 5. 5) Sylwia wrote:

  Chcę mieć biżuterię artystyczną, bo to może być coś co wyróżnia mnie z tłumu zwykłych sieciówkowych ozdób. Ponadto da mi to ogromną satysfakcję posiadania czegoś czego ktoś inny nie ma. Sposób na bycie wyjątkową, ot co! :)

  waruszewska.sylwia@gmail.com

 6. 6) Magda G wrote:

  Chciałabym wygrać te biżuterie, ponieważ uwielbiam takie oryginalne cacka. Sama zresztą lubię tworzyć dla siebie biżuterie, jednak do tej pory były to drobiazgi z koralików ostatnio wyroby metodą sutaszu, której sie dopiero uczę. Wiem jakie to pracochlonne i jakie to satysfakcjonujące robić coś takiego. Ale przyznam ze ta technika wygląda na bardzo zaawansowaną i pewnie nigdy nie bede posiadala ani takich umiejetnosci ani warsztatu by samemu cos takiego wykonac:) Dlatego tez chciałabym zdobyc te cacuszka innym sposobem;)

 7. 7) Daria Boczkowska wrote:

  No cóż na pytanie odpowiem pytaniem: A KTO BY NIE CHCIAŁ? :)

 8. 8) Dagmara wrote:

  Chciałabym mieć, ponieważ bardzo podoba mi się taka oryginalna biżuteria. Sądzę, że pasowałaby do mojej urody;)

  • 9) Iwona wrote:

   Jak każda kobieta marzę by mieć w swojej biżuteryjnej kolekcji coś innego.
   A taka właśnie jest biżuteria artystyczna.
   Inna-wyjątkowa.
   Uwielbiam szkatułki, mam ich sporo, ale większość z nich czeka na wypełnienie;)

 9. 10) Kazimiera wrote:

  Ponieważ uwielbiam nowatorskie pomysły i klasyczne piękno
  wykonywane ręcznie ze szlachetnych materiałów.
  Jakże bardzo szczyciłabym się nosząc je w uszach mając na uwadze ile wyobraźni i pracy włożyła artystka przy ich wykonaniu.
  Ważną kwestią jest też to,że te cudeńka pojawiają się w niewielkich seriach lub nawet jako pojedyncze sztuki.

 10. 11) Marta wrote:

  Bardzo chciałabym posiadać biżuterię artystyczną, ponieważ kobieta mająca te kosztowności staje się niepowtarzalna. Pragnę, choć raz stać się taką wyjątkową kobietą. Sądzę, że kobieta bez biżuterii nie jest ubrana w pełni. Podkreśla ona jej kobiecość. ;)

 11. 12) edytaaa wrote:

  Widzę konkurs, czytam nagroda kolczyki:) myślę, “ja nawet uszów nie mam przekutych”… “nie biorę udziału”… ale gdy ujrzałam te przecudne unikatowe dzieła sztuki,pomyślałam. Dla tak pięknej biżuterii warto to zmienić, warto przekuć uszy<dodam sama że w swoim salonie przekuwam uszki,a pomimo to nigdy nie miałam ochoty na dziurkę ww własnym uszku i kolczyk,ale jak ujrzałam właśnie te kolczyki pomyślałam .. "mieć coś tak ślicznego na sobie to takie czucie się wyjątkowo, królową, niepowtarzalnie , to świadomość takiej pewności,że żadna inna kobieta nie będzie mieć takich kolczyków, a zarazem każda będzie ich zazdrościć":) Dlatego już dziś wiem,że dzięki tym kolczyką wreszcie będze mieć przekute uszy,a dotego będe miała w swojej szkatułce jak i na sobie coś niepowtarzalnego,pięknego oraz coś co sprawi,że poczuję się przez chwile kimś wyjątkowym:)

 12. 13) Dominika wrote:

  Jestem artystka, wiec to logiczne ;-*

 13. 14) JOLA wrote:

  Biżuteria artystyczna to maleńkie i niepowtarzalne dzieła sztuki.Nie jakieś klepane w setkach i powtarzalne kolczyki,lecz maleńkie cacka w pojedynczych egzemplarzach.Każdy z nich to odzwierciedlenie duszy i serca artysty,który je wykonał.Nie mam szczęścia takowych posiadać,a chciałabym bardzo.Może poczuję się wybranką losu?

 14. 15) Agata wrote:

  Biżuteria artystyczna to dusza dla ciała,
  dzięki niej nie będę się już czuła szara i mała,
  ona mnie wyróżni pośród całego tłumu,
  a wśród koleżanek sprawi masę szumu,
  Jest ona niezwykłym uzupełnieniem prostego ubioru,
  dzięki wykonaniu według jednego niepowtarzalnego wzoru,
  który dodaje całości niezwykłego blasku,
  Nie potrzebuję już wśród nikogo poklasku,
  Biżuteria z duszą dla zwykłej dziewczyny,
  jest jak w lecie najsoczystsze maliny!

 15. 16) Ewelina wrote:

  unikatowe i niepowtarzalne … dla wielu nieosiągalne… nosić taką biżuterię to chluba dla osoby , która swój artyzmy uzewnętrznia w taki przecudny sposób :) a ja ten artyzm pokażę dalej światu nosząc kolczyki .

 16. 17) marty wrote:

  Bo mam artystyczna dusze i bede to mogla pokazać chwaląc się kolczykami ktore wyszly spod rąk niesfornego artysty:)

 17. 18) kasia wrote:

  Lubię oryginalność, niepowtarzalność ,bo nudno jest teraz na ulicy kiedy każdy nosi te same ciuchy i dodatki z tych samych komercyjnych sklepów, dlatego ja szukam zawsze czegoś innego, niespotykanego, takiego jak np. ta biżuteria. Każdy z nas powinien swoim wizerunkiem podkreślać swoją osobowość, a większość się chyba jeszcze tego boi.

 18. 19) Katarzyn(k)a wrote:

  Chcę posiadać biżuterię artystyczną, bo zdaję sobie sprawę z tego, że każde takie dziełko sztuki zawiera w sobie cząstkę serca osoby, która misternie tą biżu wykonała :]
  To nie jest hurtowe bicie kolczyków, naszyjników, bransolet w dużej fabryce – bowiem w biżuterii artystycznej każdy jej element żyje własnym życiem, a rozkwita jeszcze bardziej, kiedy zawiśnie na uszach, szyi, czy nadgarstku kobiety, która kocha posiadać i nosić biżuterię tego typu. A ja jestem taką kobietą :)
  W związku z powyższym i z ogromną ochota zgłaszam się do ‘chcenia’ posiadania jednej pary kolczyków artystycznych, które można wygrać w tym konkursie ;)

 19. 20) Marta wrote:

  Biżuteria artystyczna jest unikalna. Artysta tworzy ja własnoręcznie, z pasji, często przez godziny. Podziwiam takie osoby. Ludzi, którzy spełniają swoje marzenia. Moim własnym marzeniem jest posiadanie czegoś unikatowego, ponadczasowego, co wyróżniłoby mnie z tłumu. Te kolczyki posiadają te wszystkie przymioty, lecz najważniejsze jest to, że są tworzone z miłości do piękna. Moje uszy byłyby zaszczycone noszeniem takich cudeniek :)

 20. 21) nikola wrote:

  Moja przygoda z biżuteria artystyczną zaczęła się zasadniczo nie dawno. Gdy dostałam parę gustownych kolczyków <3 od mojej przyjaciółki. Widać w nich trud każdego perfekcyjnego łączenia i pomysł na całe wykonanie.
  Taka biżuteria skrywa cząstkę wykonawcy. Nie jest to zwykłe taśmowe wykonywanie hurtem, praktycznie identycznych rzeczy.
  Biżuteria artystyczna ma w sobie niesamowitą magię i historię, której jej posiadaczka może się tylko domyślać.
  Właśnie dlatego chcę posiadać BIŻUTERIĘ ARTYSTYCZNĄ.
  Potrafię doceniać jej indywidualizm :).

 21. 22) oktawia wrote:

  dzięki tej biżuterii poczuję się w 100% kobietą

 22. 23) Ilona23 wrote:

  Jestem wielbicielką wszystkiego, co PIĘKNE, ORYGINALNE i ZACHWYCAJĄCE. Uwielbiam biżuterię artystyczną, uwielbiam wszelkie pytania: ” A skąd masz te kolczyki?”, ” A gdzie kupiłaś bransoletkę?”. Wiem, że dzięki nim wyróżniam się z otoczenia, sprawiam, że ludzie się mną interesują. Coś zwraca ich uwagę, wywołuje zainteresowanie. I to jest fajne, to sprawia, że lubię i chcę nosić artystyczną biżuterię.

 23. 24) Ewa wrote:

  Artystyczne mam wnętrze i artystyczną mam duszę dlatego taki kolczyki posiadać muszę :) (przy odrobienie szczęścia oczywiście :))A za te cudnie wydłużone oddałabym diabłu serce swoje ;)

 24. 25) Kasia wrote:

  Dlaczego chcę posiadać biżuterię artystyczną? Może dlatego, że wszystko co posiadam jest takie normalne, jest takie zwykłe. Kolczyki tutaj zaprezentowane są unikatowe, jedyne w swoim rodzaju, zresztą większość biżuterii MedusaArt jest przepiękna i nawet jak nie uda się nic wygrać chyba się skuszę na coś w granicach mojego budżetu :D

 25. 26) AGNIESZKA wrote:

  Chcę posiadać artystyczną biżuterię bo jest cool po wykonaniu ma oryginalny wzór.Nie jest kopią żadnej innej bo jest wykonana z designerskim pomysłem.Wykonana ręką mistrza jakim jest artysta.Nie jest dla mnie jedną z wielu,ani żadnym jubilerskim mitem tylko prawdziwym hitem.Gdy będę w jej posiadaniu i to się nie zmieni, będę ją nosiła od poniedziałku do niedzieli.

 26. 27) Paulina wrote:

  Ponieważ wewnątrz mnie kryje się szalona artystka, która ma ochotę się wyrażać poprzez ubiór, dodatki, uśmiech i charakter. Artystyczne kolczyki to dopełnienie mojego ja i połechtanie wciąż pragnącego więcej ego.

 27. 28) Paulina wrote:

  Chcę posiadać biżuterię artystyczną, bo jest ona przede wszystkim wyjątkowa i oryginalna, a trud, który ktoś włożył w stworzenie jej sprawia, że staje się o niebo cenniejsza od biżuterii produkowanej masowo :)

 28. 29) Johanna wrote:

  Chciałabym móc posiąść tą biżuterię artystyczną, gdyż przyodziana w tak awangardową ozdobę poczuję się bardzo kobieco. Będę przyciągać spojrzenia, olśniewać a dzięki zaklętemu w nich urokowi oryginalności wyłonię się z szarego tłumu komercyjnych, tuzinkowych ozdób noszonych na uszach czy piersi. Bo w głębi duszy każda z nas chce być swego rodzaju “kuriozum”, tylko nie każda z nas potrafi się na to odważyć.

 29. 30) wrote:

  Co roku na urodziny dostaję od mamy taki sam zestaw: kolczyki, perfumy i kwiaty. Dlatego też chciałabym odwdzieczyc sie jej czyms równie miłym i sympatycznym. A ta bizuteria jak widac jest ponadczasowa i spodoba sie kobiecie w kazdym wieku.

 30. 31) Patrycja wrote:

  Biżuteria artystyczna jest biżuterią oryginalną i niepowtarzalną… jest po prostu piękna… i dlatego chciałabym ją mieć.

 31. 32) Jarosław wrote:

  Chcę posiadać biżuterię artystyczną, ponieważ moja dziewczyna jest artystką-malarką i sprawiając jej taki prezent w końcu pokaże swoje uznanie dla jej artystycznej osobowości :)

  Pozdrawiam.

 32. 33) Kasia K. wrote:

  Przyznam się Wam do czegoś… jestem strasznie strasznie zapominalska. I chociaż mam różne kolczyki króre lubię to zazwyczaj zwyczajnie zapominam je zakładać. Taka biżuteria byłaby wybawieniem- o niej z pewnością bym pamietała ;) W mojej drewnianej szkatułce otrzyma honorowe miejsce :)

 33. 34) Anka.Z wrote:

  Chciałabym posiadać te urocze kolczyki, ponieważ mam duszę artystki. Mój styl jest bardzo oryginalny, jestem indywidualistką zawsze wyróżniającą się z tłumu. Ta biżuteria idealnie by do mnie pasowała. Po części oddaje mnie i mój charakter, wygląd – wyjątkowa, niepowtarzalna.

 34. 35) Monia wrote:

  Cenię sobie wyjątkowość, dlatego też biżuteria artystyczna jest dla mnie czymś szczególnie pięknym, bo została stworzona z pasją i zamiłowaniem. A ja lubię gdy coś jest unikatowe i jedyne w swoim rodzaju:)

 35. 36) Marlena Kosmala wrote:

  Chcę posiadać artystyczną biżuterię,bo jest unikatowa i jedyna w swoim rodzaju jak ja.

 36. 37) wrote:

  bo biżuteria Meduski jest przepiękna :) i bardzo, bardzo w moim guście :)

 37. 38) Monika A. wrote:

  Bardzo, ale to bardzo chcę posiadać biżuterię artystyczną, ponieważ pięknie i niepowtarzalnie zdobiłaby mą urodę. Przykuwałaby uwagę i na pewno zadziwiałaby niejedną osobę. Dałaby satysfakcję z jej noszenia i na pewno ogromne zadowolenie. A także czułabym się wyróżniona, że stałam się posiadaczką tej wyjątkowej biżuterii. Może szczęście uśmiechnie się właśnie do mnie.

 38. 39) Joanna S. wrote:

  Mam artystyczną duszę – tworzę piękno i otaczam się pięknem. Niepowtarzalna srebrna biżuteria po prostu pasuje do mojego JA.

 39. 40) Maja wrote:

  Chcę je bo lubię nosić takie cudeńka, rozpromieniły by nadchodzące chłodne dni a w imprezowe noce pobłyskiwałyby na moich uszach.

 40. 41) Aga wrote:

  Chciałabym posiadać w swojej kolekcji tak piękne kolczyki, ponieważ tego typu bizuteria artystyczna urzeka mnie swoją prostotą, a zarazem pięknością. Bardzo misternie wykonana byłaby dla mnie szczególną ozdobą, jej forma powoduje, iż pasuje zarówno do codziennego ubioru, jak i wieczorowego stroju. Ponadto posiadając tak piękną biżuterię czułabym się wyjątkowo. Każda chwila z nimi byłaby jedyna w swoim rodzaju.
  :)

 41. 42) Anika wrote:

  Chcę posiadać biżuterię artystyczną ponieważ mam duszę artysty i urok osobisty dlatego takie kolczyki świetnie by do mnie pasowały. :)

 42. 43) Grażyna wrote:

  Biżuteria artystyczna-jak sama nazwa wskazuje- jest niepowtarzalna i kunsztownie wykonana. Każda kobieta chciałaby być posiadaczką czegoś pięknego i niebanalnego. Ponieważ kolczyki stanowią dopełnienie urody kobiety,bardzo pragnęłabym je mieć, gdyż są piękne.

 43. 44) Kasiaa wrote:

  Chciałabym posiadać biżuterię artystyczną,bo jest przepiękna! Co tu dużo pisać,to jest główny powód. Cenię to co piękne:)

 44. 45) Sylwia wrote:

  w kązdej rzeczy widzę wspaniałą sztukę prosto z serca..

 45. 46) Hanna K. wrote:

  Ponieważ jest dużo ciekawsza od tego, co zwykle można znaleźć w sklepach, a ponadto jakość wykonania jest zazwyczaj o niebo lepsza – nie mówię tu oczywiście o cudach od jubilera. Niemniej, świadomość, że ktoś poświęcił danemu dziełu dużo czasu i własnych emocji… to wiele daje :)

 46. 47) Ela wrote:

  Dlaczego chcę posiadać biżuterię artystyczną?Ponieważ jest to biżuteria unikatowa , nie mam takiej w swojej kolekcji -było by milo wygrać coś tak pięknego i jedynego w swoim rodzaju a fakt posiadania takiej biżuterii sprawi że będę wyjątkowa!

 47. 48) Sabina wrote:

  Dlaczego ja miałabym wygrać otóż biżuterię uwielbiam: naszyjniki, bransoletki tego mam pełno, kolczyków natomiast 1 i w dodatku zwykłe/niezwykłe , te co można wygrać są niesamowite a i ze srebra czyli mnie nie uczulą jak wszystko inne. Cudnie się będą prezentowały, gdyż są delikatne i subtelne. Jako jedyne mogą dodawać uroku całej stylizacji. Po prostu muszę je mieć!!!! ;)

 48. 49) wrote:

  Fikuśne rzeczy lgną do mnie jak muchy do miodu:) Mam nadzieję, że tym razem też przylgną, zwłaszcza, że artyzm, piękno i sztuka są pożądane w moim otoczeniu. Pragnę tych kolczyków niczym Gargamel smerfów;D Pozdrawiam:)

 49. 50) Aneta Gęstwa wrote:

  Chciałabym posiadać biżuterię artystyczną, bo cenię artystów, cenię indywidualizm, inność w jak najlepszym tego słowa znaczeniu, nie lubię kopiowania, powtarzalności, zlania się wszystkiego w jedno tło, pragnę się wyróżniać, a ta biżuteria byłaby moim wyróżnikiem.

 50. 51) Katarzyna wrote:

  Dlatego, że będziemy stanowiły razem z nią harmonijny tandem: ja i ona jesteśmy piękne, jedyne i niepowtarzalne, pełne uroku oraz wyszłyśmy spod ręki Mistrza :)

 51. 52) Karolina wrote:

  Od kilku lat kolekcjonuję kolczyki, bardzo lubię mieć ich duży wybór na każdą okazję. Większość kobiet przed jakimś “wyjściem” narzeka, że nie ma co na siebie włożyć, mając przed sobą pełną szafę ubrań. U mnie jest podobnie z kolczykami :) Dlatego muszę ich mieć coraz więcej :) Ponadto, kolczyki oferowane w konkursie są naprawdę piękne, nie posiadam takich jeszcze, a myślę, że mój mąż bardzo by się ucieszył, że je wygrałam i nie musi kupować ich dla mnie z własnej kieszeni :) Pozdrawiam, kolczykoholiczka ;)

 52. 53) Rafał M wrote:

  Kolczyki chciałbym posiadać ze względów mniej materialistycznych a bardziej sentymentalnych :)
  Zbliżają się bowiem święta, a chciałbym ofarować jakiś ładny prezent mamie, w podziękowaniu za lata opieki nade mną i za wychowanie :) Tak piękne i artystyczne kolczyki na pewno bardzo ją ucieszą :)

 53. 54) Dominika GÓRSKA wrote:

  Chciałabym dostać biżuterię artystyczną, bo jestem niepełnosprawna i marzyłam o takiej biżuterii od dawna!.

 54. 55) wrote:

  Moja kobieta jest nieprawdopodobnie piękną osobą. Jej niewątpliwą urodę potęguje również cudowny charakter. Chciałbym dać jej prezent na jaki zasługuje, myślę, że prezentowane przez Was kolczyki na pewno były by odpowiednie. Chciałbym jej sprawić radość, tak bez większej okazji, czysto z serca.

 55. 56) Юлия wrote:

  Dlaczego chcesz posiadać biżuterię artystyczną?
  Потому что индивидуальность признак стиля.

 56. 57) Dominika Szczerba wrote:

  Chciałąbym wygrać ponieważ , bardzo lubie biżuterię robioną ręcznie , sama często takową robię , jest bardzo twórcze i rozwija kreatywnośćl Podziwiam Panią A.Włodarczyk , uważam jest pomysłowa i bardzo utaentowana. Niestety nie noszę kolczyków , ale mam przyjaciółkę , która takie uwielbia, zbliżają się jej 18 urodziny i zastanawiam się nad prezentem dla niej , aby był wyjątkowo , wyjątkowy ! Mam nadzieje ,że jeśi wygram te kolczyki , na buzi mojej pzyjaciółki pojawi się uśmiech,l Pozdtawiam Serdecznie !

 57. 58) Ania25 wrote:

  Chciała bym posiadać biżuterię artystyczną ponieważ uważam że jest oryginalna i niepowtarzalna.

 58. 59) agak wrote:

  Marzy mi się taka z prostego powodu-nigdy takiej nie miałam;)

 59. 60) Ilona wrote:

  Marzy mi się taka bizuteria a zwłaszcza kolczyki tak kunsztowne. Zakochałam sie w nich ;)od dłuzszego czasu upatruje tego typu diamencików miesiąc temu zainwestowałam w branzoletke ze sklepu artystycznego z hand made biżuteria, kocham takie oddatki sa takie indywidalne wiem , że zakładając to cudeńko mam coś osbistego i niepowtarzalnego, każdy przedmiot ręcznie wykonany ma dusze osoby która go tworzyła cząstkę charakteru i emocji podczas wniesionych w niego podczas tworzenia. Bardzo chciałabym otrzymac taka miłą niespodzianke w postaci tych kolczyków gdyz wiem że w najbliższym czasie nie będe w stanie pozwolić sobie na kolejne wydatki na siebie z perspektywa nadchodzących świąt juz tuż tuż…

 60. 61) Kasiaa wrote:

  Wszyscy opisują jakie te kolczyki piękne,cudne,kunsztowne..
  Owszem są takie..a dlaczego chce je mieć.. bo chce żeby mi zazdrościli,chociaż raz w życiu..

 61. 62) Weronika wrote:

  Po prostu trzeba to mieć!

 62. 63) Anna Wełna wrote:

  Ponieważ kobiety lubią świecidełka, kolczyki, pierścionki, naszyjniki itp..i np. idąc po centrum handlowym i mijając sklep z biżuterią mój wzrok i myślę, że większości kobiet jest przez chwile zahipnotyzowany. Na mnie zawsze działa świecące srebro, czyli srebro z dodatkami..chcąc nie chcąc muszę się spojrzeć, w większości przypadków na chwilkę zatrzymać przy stosiku..a więc biżuteria nas – kobiety – kusi, więc możliwość otrzymania biżuterii i to na dodatek artystycznej, która jest tworzona z duszą, która dodaje specyficznego uroku, który uwielbiam- jest nie lada pokusom:)

 63. 64) Kamila wrote:

  Biżuteria artystyczna ma w sobie cząstkę osoby, która ją wykonuje. Każdy szczegół jest dopracowany w 100% co sprawia, że jest unikatowa i niepowtarzalna. Chciałabym posiadać taką biżuterię, ponieważ uwielbiam wszelkiego rodzaju kolczyki,a mieć w swojej kolekcji coś tak pięknego i nadzwyczajnego to miłe uczucie:)

 64. 65) Cecylia wrote:

  Biżuteria artystyczna ma w sobie indywidualną kreatywność, która nadaje osobowości. Chciałabym taką, dlatego że ma coś innego od popularnej. Jest taka jedyna, jak ja:) Ktoś włożył serce w jej zrobienie a noszenie jej jest docenieniem jego pracy i artystycznego ducha:)

 65. 66) Filip wrote:

  Choć jako jeden z nielicznych mężczyzn w tym gronie bardzo chciałbym dostać jede z par kolczyków
  Każdej z pań, która wysłała tu zgłoszenie należy się bezwględnie biżuteria, zawsze w nich wygladają oszałamiająco;)
  Dlaczego Ja ? Ponieważ kocham kobiety wygladające pięknie w artystycznej biżuterii, zwłaszcza moja wybranka wyglądałaby nieziemsko w srebnych kolczykach ;)
  Gdybym mógł obdarowałbym wszystkie tutaj Panie, kto wie ? ;)

 66. 67) Łukasz wrote:

  [M]iło by było
  [e]wentualnie bardzo miło
  [d]ałbym je
  [u]roczej
  [s]enioricie
  [a]lias
  [A]nia
  [r]ozweselając ją
  [t]otalnie

 67. 68) Iwona wrote:

  Ponieważ lubię być oryginalna a takich cudownych kolczyków nie dostanę w ` byle jakim ` sklepie. A po drugie nie stać mnie na nowe dodatki biżuterii gdyż od 3 dni jestem bezrobotna mmm :(

 68. 69) Asia wrote:

  Chciałabym dostać biżuterię artystyczną, ponieważ jest zaprojektowana przez kreatywnych ludzi, więc jest unikatowa a na tle przeciętych kolczyków można ja nazwać ,,białym krukiem”. Dodatkowo efektowna, śliczna i niezwykle dziewczęca, przez co nosząc ją, można poczuć się wyróżnioną. Gdybym ją otrzymała podarowałabym wyjątkowej osobie :}

 69. 70) Marta wrote:

  Chcę dostać biżuterię artystyczną ponieważ sama jestem artystką, potrafię docenić piękno i wkład pracy włożony w zaprojektowanie a później zrealizowanie tego. Bardzo lubię otaczać się unikatowymi przedmiotami, nosić ubrania uszyte przez siebie lub znajomych dlatego ta biżuteria zdecydowanie zajmowała by kolejne honorowe miejsce.

 70. 71) Sylwia wrote:

  Chcę dostać tą biżuterię bo jest niepowtarzalnie piękna, tak samo jak niepowtarzalnie piękna jest każda z nas- kobiet :)

 71. 72) Julia wrote:

  Bardzo chciałabym otrzymać tą biżuterię, ponieważ z upłyewm lat dostrzeglam, że mój styl ubierania który posiadam czyli sportowy i luźny już nie pasuje do mniei postanowiłam przeżucic sie na bardziej elegancki i wizytowy. Takie kolczyki byłyby uwieńczeniem mojej przemiany. :)

 72. 73) wrote:

  Chciałabym posiadać biżuterię artystyczna MedusaArt ponieważ jest ona bardzo oryginalny i niesamowicie wyrafinowanym dodatkiem. Wystarczy taki pozornie mały szczegół aby nadać zwyczajnej stylizacji odrobinę elegancji. Poza tym styl jaki proponujecie swoim klientkom bardzo współgra z tym co noszę na co dzień, sadzę więc że wasz prezent zająłby stałe miejsce na moich uszach. Pozdrawiam ;)

 73. 74) Pauljenna wrote:

  Chciałabym posiadać biżuterię artystyczną, ponieważ uważam, że ona jako jedna z niewielu pasuje do mojego stylu i potrafi pokazać, że mam artystyczną dusze. ;)

 74. 75) Marcin S wrote:

  Bardzo chciałbym otrzymać tę biżuterię, ponieważ jest a) oryginalna b) stylowa c) prosta. Zbliża się rocznica związku mojego i mojej ukochanej. Byłby to idealny prezent dla niej. Jest miłośniczką co wiąże się ze sztuką i wszystkim co się wyróżnia. Uwielbia modę i biżuterię. To co oryginalne, inne, artystyczne to ona. Dzięki niej nawet moja garderoba zaczyna się zmieniać ze zwykłej męskiej szafy w coś co można już określić jako modne. Byłby to z pewnością prezent idealny na naszą rocznicę, która zbliża się wieeelkimi krokami. Dziękuję i pozdrawiam ;))

 75. 76) Izabela wrote:

  Bardzo bym chciała wygrać kolczyki ponieważ mają w sobie tak samo artystyczną duszę jak ja :) A ponieważ wiadomo, ze swój do swego ciągnie – wiem, że one tęsknią za mną! A ja… no cóż, siła przyciągania magnetycznego pcha mnie w stronę kolczyków :)

 76. 77) ania wrote:

  chcę(bardzo…)tę biżuterię artystyczną ponieważ ja jestem artystką i poszukuję takich dodatków, których nikt inny nie bd miał,tylko ja ,gdyż są ‘jedyne w swoim rodzaju’ tak jak te :D

 77. 78) Izabela wrote:

  Artystyczna biżuteria dla artystycznej duszy… Taka biżuteria podkreślałaby moją wyjątkowość oraz mój oryginalny styl!

 78. 79) Katarzyna wrote:

  Wiem, że tak piękne i wysokiej jakości kolczyki są sporym wydatkiem, tym bardziej, że muszę znaleźć suknię, buty oraz inne dodatki na ślub mojej przyjaciółki. Chcę wyglądać tego dnia zjawiskowo. Pięknie wykonana jest para z masy perłowej i byłabym szczęśliwa, gdybym mogła założyć je w ten dla mnie również wyjątkowy dzień:)

 79. 80) Paulina wrote:

  Dlaczego chcesz posiadać biżuterię artystyczną?
  Ponieważ nie posiadam talentu i cierpliwości by ją samemu wychorować. Mam swój indywidualny styl bycia, nie lubię się zlewać z otoczeniem. Posiadanie rzeczy unikalnych i niepowtarzalnych jest dla mnie spełnieniem marzeń.
  Czuję motyli w brzuchu, gdy w końcu odbieram odbieram zamówioną biżuterię. Mam swoją wspaniałą “mistrzynie” w tym fachu. Choć czas jaki zajmuje jej wykonanie większość ludzi zraziłaby, ja natychmiast mogłabym wielbić ją za to nawet na kolanach. Uczucie gdy zakładam dzieło sztuki można porównać nawet do orgazmu i to wielokrotnym. Jestem tak wspaniałe i pociągające, że mogłaby nosić biżuterię bez ustanku. Szanuję jednam moje maleństwa i pozwalam im odpocząć w bezpiecznym miejscu.
  No wydaje mi się wszystko już ujęłam.

 80. 81) Agata wrote:

  Sprawa jest bardzo prosta,
  i od początku całkiem klarowna.
  Biżuterię posiadać taką pragnę,
  bo wraz z nią nigdy nie zbladnę.

  Podkreślić tutaj także trzeba,
  cech kilka, którymi owa biżuteria opiewa.
  Gdy to zaraz tu uczynię,
  wnet zrozumiecie dlaczego stwarzam ją mych pragnień twórczynię.

  Do jej zalet głównych zaliczyć należy,
  unikalność w tworzeniu, a nie jak wszyscy jubilerzy.
  Powtarzanie oklepanych wzorów,
  podkradanie pomysłów bez żadnego nadzoru.

  To ta cecha właśnie sprawia,
  że idąc ulicą nie muszę się obawiać.
  Zobaczenia innych kobiet,
  które mają na sobie ten sam obiekt.

  Dodać tutaj należy także,
  szlachetność surowców z jakich wykonana jest, a jakże !
  To one dowodzą o jej oryginalności,
  i stanowią podstawę do podkreślania indywidualności.

  Biżuteria artystyczna jest sztuką ręcznie wykonaną,
  co sprawia, że twórcy o każdy szczegół zadbają.
  Posiadają oni zmysł artyzmu,
  co gwarantuje brak ludzi krytycyzmu !

  Kto nosi takie wyroby,
  narażony jest na zazdrości objawy choroby.
  Bo nikt nie przejdzie obojętnie,
  i nie podda się ewidentnie !

  Bez walki i bez cierpień,
  aż wszystkie swoje chwyty wyczerpie.
  By zdobyć taką biżuterię,
  która jest wyrocznią stylu bezwiednie !

  Myślę, że już wiecie,
  i wszystko dobrze rozumiecie.
  Takie są o to moje powody pragnień,
  dla biżuterii artystycznej wszystkie zasady nagnę !

 81. […] o konkursie MedusaArt – świetne nagordy do wygrania […]

 82. 83) karolina wrote:

  Biżuteria ta oddaje pewien charakter. Uważam, że nosząc taką biżuterie kobieta może poczuć się pewniej, atrakcyjniej. Nie posiadam takiej biżuteri, króluje u mnie biżuteria którą nosi się na co dzień i własnie często dzieje się tak, że jak mam jakąś ważną uroczystość to nie posiadam takich elementów, które mogłyby oddać charakter całej kreacji. Pozdrawiam Karolina.

 83. 84) MaryLee wrote:

  it makes me different, po prostu.

 84. 85) Aneta P. wrote:

  Chcę posiadać bizuterię artystyczną, zeby byc kimś wyjatkowym zawsze.

 85. 86) Agnieszka wrote:

  Kobieta zmienną jest- prawda to znana od lat:) Z tego powodu również każdego dnia powinna wyglądać olśniewająco, a przy tym profesjonalnie. Elegancko, ale w żadnym razie banalnie. Poprzez indywidualny styl bycia i umiejętność nawiązywania kontaktów z innymi może osiągnąć bardzo dużo. Jej charakter, charyzma, empatia, wrażliwość często podkreślane są przez strój, gesty,a także BIŻUTERIĘ! To dodatki w znacznym stopniu dopełniają wizerunek dziewcząt i kobiet, córek, matek i babć:)
  Jako osoba aktywna zawodowo chciałabym móc oczarować, a przy tym zachwycić moich bliskich, znajomych, ale także nieznajomych, których będą miała okazję spotkać na swojej drodze. Wspomniany cel jakim jest czar umożliwi posiadanie BIŻUTERII ARTYSTYCZNEJ, która pozwoli wyrazić mi siebie samą do końca.

 86. 87) Paulina wrote:

  By w subtelny sposób móc wyrazić mą artystyczną duszę romantyczki którą mój szef “krawaciarz” karze mi tłumić w pracy;).

 87. 88) Martyna wrote:

  Chcę posiadać biżuterię artystyczną bo zawsze pragnęłam ją mieć, a niestety do tej pory takiej nie nabyłam. Zachwyca mnie w niej jej wyjątkowość, niepowtarzalność, oryginalność. Z wielką przyjemnością nosiłabym ją, dumnie oraz godnie prezentując. Wiadomo kobieta chce być artystką i chce mieć w swojej kolekcji takie cudeńko.

 88. 89) Asia wrote:

  Pani Kinga jest cudowną artystką, poznałam jej twórczosc, kiedy wykonywała pierscionek dla mojej mamy, i zachwyciłam się, uwielbiam każdą rzecz, którą stworzy, ma cudowny i niepowtarzalny styl, własnie dlatego chciałabym mieć jej biżuterię artystyczną :)

 89. 90) wrote:

  Chciałaby posiadać taką biżuterię ze względu na to że na pewno nie uszłaby ona niczyjej uwadze, pozwoliłaby mi się wyróżnić z tłumu i przede wszystkim czuć się oryginalnie i nietypowo :)

 90. 91) wrote:

  Chciała bym posiadać ową biżuterię. Pytanie DLACZEGO?
  Ponieważ biżuteria artystyczna jest wyjątkowa, ma wszystko starannie wykończone i prześlicznie wygląda do ładnie spiętych włosów. Wiem że każdy chciał by ją mieć… Mi na niej bardzo zależy bo świetnie komponowała by się do mojego ubioru , łatwiej ująć one są po prostu w moim stylu . :)

 91. 92) Ania wrote:

  biżuteria artystyczna jest bizuteria nietuzinkową, cenie soie indywidualizm i odmiennosc. noszac taka bizuterie bede wiedzila, ze mam male prawdopodobienstwo ze spotka druga taka sama osobe w takich samych kolczykach, a ja tego nie lubie :).

 92. 93) wrote:

  Jestem jedyna i niepowtarzalna i tylko biżuterią artystyczną mogę to podkreślić. Dlatego chcę ją mieć!

 93. 94) Ewelina wrote:

  Wyróżniać się w tłumie to jest sekret nie jednej z nas. Niepowtarzalna biżuteria pozwoli odróżnić się a pytanie Skąd ją mamy? nasyci chęć na więcej

 94. 95) milena wrote:

  chciałabym biżuterię artystyczną ponieważ po założeniu jej nie potrzebowałabym nic więcej w tym czułabym sie ubrana to szyk i elegancja po prostu cudo

 95. 96) Anna N. wrote:

  Chcę posiadać biżuterię artystyczną ponieważ lubię niezwykłe , niepowtarzalne rzeczy a własnie do takich należą takie wyroby. Ktoś tworząc taką biżuterie oddaje jej kawałek siebie tworząc magiczny przedmiot . Bardzo chciałabym ją dostać i cieszyć się jej magią każdego dnia , dumnie nosząc te kolczyki na moich uszach . Taka biżuteria nie jest tylko dodatkiem do urody ale także podkreśla dany charakter. Lubię doceniać pomysły i piękno biżuterii artystycznej. Są to wyjątkowe rzeczy , które dla osoby która stworzyła dany komplet coś znaczy. Chce też żeby coś znaczyła dla mnie. Piękno jest ukryte z każdej z nas a taka biżuteria potrafi ją wydobyć w sposób subtelny i niepowtarzalny.

 96. 97) wrote:

  Ta biżuteria ma duszę, a to osiągnięcie na miarę prawdziwej sztuki, o którą dziś tak trudno. Nie umiem i nie chcę podziwiać czegoś tylko dlatego, że znalazło się na jakiejś wystawie, na której ponoć należy być. Ale chętnie pochwaliłabym się znajomym prawdziwym przejawem artyzmu – kolczykami z tego konkursu. Subtelnymi, a przez to szykownymi. Klasycznymi, a przez to zawsze modnymi. Stonowanymi, a przez to stanowiącymi dodatek praktycznie do wszystkiego. Dodatek wyjątkowy, który warto mieć, żeby inni mogli nam go zazdrościć… Cóż, zakochałam się w tych kolczykach.

 97. 98) Małgorzata :))) wrote:

  Na dniach mam urodziny,z mężczyznami różnie to bywa,nie wiem czy mój luby będzie pamiętał o mym święcie.Więc próbuje szczęścia,może sama sprawię sobie prezent w postaci unikalnej biżuterii artystycznej,w której zakochałam się od pierwszego wejrzenia :)

 98. 99) Krzysztof wrote:

  Chciałbym mieć taką biżuterię, żeby móc uszczęśliwić bardzo bliską mi osobę, i dać jej do zrozumienia, że jest dla mnie jedyna i niepowtarzalna, tak samo jak ręcznie wykonane ozdoby które są niepowtarzalne i nie da się ich zastąpić jakimś sieciowym substytutem mającym znaczenie jedynie materialne. Wartość artystycznie wykonanych ozdób polega na poświęceniu, i talentowi włożonemu w jej wykonanie. Już sama tego świadomość sprawia, że biżuteria taka nabiera dla nas wyjątkowego znaczenia i sprawia znacznie większą radość.

 99. 100) Marta wrote:

  Ponieważ ją uwielbiam.
  Dzięki niej mogę czuć się wyjątkowo i małym kosztem zdobyć jakiś idealnie pasujący dodatek do ubioru.

 100. 101) Anna wrote:

  Biżuteria artystyczna jest dla mnie swoistym dziełem sztuki, dziełem, któremu ktoś poświęcił czas i własną indywidualną kreatywność, by je stworzyć, przelał w nie serce, dlatego też biżuteria taka jest czymś bardzo wyjątkowym i sprawia, że każda z nas czuje się niepowtarzalnie i oryginalnie. W dzisiejszych czasach wszystko jest powielane i robione “dla mas”. Biżuteria artystyczna jest unikatowa i byłabym zaszczycona, gdyby udało mi się takową zdobyć.

 101. 102) Wiktoria wrote:

  Chcialabym posiadac bizuterie artystyczna, poniewaz ja i mama uwielbiamy bizuterie i lubimy sie wymieniac roznymi kolczykami, naszyjnikami i btanzoletkami. Wkrotce sa swieta i to by byl cudowny prezent dla cudownej mamusi !

 102. 103) Ivo wrote:

  Bo wierzę, że oryginalna i unikatowa biżuteria sprawi, że rozmówca skupi wreszcie wzrok na górnej części mojego ciała, a nie na moich milczących 70G ;]

 103. 104) Agnieszka wrote:

  Dlaczego ja? Ponieważ mam szlachetną skórę i mogę nosić kolczyki wykonane tylko ze srebra bądź złota

 104. 105) Agnieszka wrote:

  Chciałabym posiadać biżuterię artystyczną, ponieważ jest oryginalna, niepowtarzalna. Myślę, że byłaby ciekawym dołączeniem do mojej kolekcji biżuterii. Zadziwiające jak mały kolczyk w uchu, może być dopełnieniem całego wyglądu jak i dodaniem piękności noszącej go osobie :)

 105. 106) Małgorzata wrote:

  Dlaczego chcę unikalną biżuterię artystyczną?

  Biżuteria zdobi moje ciało i uroku mi dodaje,
  Dzięki niej co dzień piękniejsza się staję,
  To wspaniały dodatek dla mojej urody
  Noszę biżuterię niezależnie od pogody…

  Biżuteria humor co dzień mi poprawia,
  Jej wybór każdego dnia to dla mnie zabawa,
  Seksapilu dodaje i działa magicznie,
  Dzięki niej zawsze wyglądam ślicznie ;)

  Biżuteria to gracja, elegancja i styl
  Lubię emanować indywidualizmem swym
  Gdy chcę wszystkich oczarować
  Lubię swą biżuterię na sobie eksponować :)

 106. 107) Drag Queen wrote:

  Mam taką artystycznie zrobioną dziurkę, do której te artystyczne kolczyki będą najbardziej pasować… ;)

 107. 108) Ewelina wrote:

  Mam dość oryginalne podejście do dodatków. Torebki na przykład mam 3 – wielką, średnią i małą. Noszę je tak długo, jak długo dno jest całe i nic z nich nie wypada. Szaliczki, chusteczki – nie dla mnie. Czarno – zielona arafatka to mój znak rozpoznawczy. Na biżuterię natomiast wydaję mnóstwo pieniędzy. Bransoletek mam spore pudełko, pierścionków małe stadko, ale najwięcej jest kolczyków. Uwielbiam je! Mam w uszach w sumie 4 dziurki, więc dość duże pole do popisu. Ciągle kupuję nowe kolczyki, i ciągle mi mało! Im bardziej oryginalne i unikatowe, tym lepiej. Tym, czego szukam, jest właśnie biżuteria artystyczna.

 108. 109) Luiza wrote:

  Uwielbiam biżuterię artystyczną bo ubrana w nią czuję się oryginalna zawsze, bez względu na to do czego ją noszę. Nawet jeżeli moja koszula lub żakiet wygląda tak samo jak te które mają na sobie wszystkie koleżanki z pracy. To oryginalna artystyczna bizuteria kreuje mój wizerunek.

 109. 110) Maria wrote:

  Bo jest na 102
  Żadna z kobiet nie lubi , kiedy inna kobieta nosi to samo co ona. Zakładając biżuterię artystyczną będę pewna, ze tylko ja i tylko ja mam takie cacko.

 110. 111) Monika wrote:

  jeszcze takiej nie mam

 111. 112) Marta wrote:

  Chciała bym posiadać biżuterię artystyczną gdyż jest ona niezwykle oryginalna i żadna inna biżuteria, nie jest w stanie tak nas wyrazić jak właśnie biżuteria artystyczna nadająca nam wyjątkowość.

 112. 113) Małgorzata wrote:

  Chciałabym posiadać biżuterię artystyczną, ponieważ tylko przy jej pomocy potrafię wyrazić swoje prawdziwe ja. To właśnie ona najlepiej odzwierciedla moją artystyczną duszę:)

 113. 114) Anna wrote:

  Ponieważ moja mama – najwspanialsza Kobieta w moim żuciu – uwielbia artystyczną biżuterię, niebanalne ozdoby. Sama ma świetny zmysł artystyczny i umie tworzyć różne cudeńka. Ja niestety nie odziedziczyłam po niej tego talentu :-( A tak chciałabym jej sprawić przyjemność, podarować coś wyjątkowego! Nie umiem sama stworzyć nic artystycznie ekscytującego więc wygrana w tym konkursie byłaby najwspanialszym prezentem dla mojej Mamy!

 114. 115) Jan wrote:

  Chciałbym posiadać biżuterię artystyczną aby móc dać ja mojej wspaniałej kobiecie jako wyjątkowy prezent:)

 115. 116) Marta wrote:

  Dlaczego? Bo moja szkatułka na biżuterię świeci pustką, bo jedyną moją ozdobą jest póki co – komunijny łańcuszek, bo boję się że przekłute niegdyś szpilką (tak, tak!)przez ciocię dziurki w uszach pozarastają. Dlatego chciałabym otrzymać taki artystyczny drobiazg.

 116. 117) ann wrote:

  Chcę dać innym powód do zazdrości i swoim noszeniem ich sprawić, by firma zarobiła, gdyż znając życie znajome zaczną kupować biżuterię, gdy tylko zobaczą.

 117. 118) Krystyna wrote:

  Biżuteria artystyczna mówi o nas wiele, potrafi wyrazić co nam w duszy gra, ogarnia nasze myśli i codzienne cele, a przy tym upiększa każdego dnia.Biżuteria artystyczna w codzienności prozie jest jak promyk słońca – rozświetla szarość dnia – dlatego pragnę ją mieć.

 118. 119) wrote:

  Chcę posiadać biżuterię artystyczną, ponieważ mam duszę artystki i lubię wyrażać swoje JA poprzez swój wygląd.

  Strony polubione jako M.Sz. i Dwaj Włóczykije.

  Mój mail: sol4me@o2.pl

  Pozdrawiam

  Sol

 119. 120) Karolina wrote:

  Chcę mieć biżuterie artystyczną ponieważ tkwi we mnie artystyczna dusza :))

 120. 121) wrote:

  Ponieważ ta biżuteria jest taka żywa, oddające każdy wyraz którego w normalny sposób nie wypowiemy. Jest jedyna w swoim rodzaju, kusi wyglądem. Jest wyjątkowa jak każda jej właścicielka :)

 121. 122) Karolina wrote:

  Chciałabym dostać taką biżuterię, ponieważ jest niepowtarzalnie piękna – sama zajmuję się robieniem kolczyków i wiem, że czegoś takiego nigdy bym nie wykonała!

 122. 123) Alicja wrote:

  Biżuteria jest najlepsza ozdoba kobiety? Kobieta jako artystka? Biżuteria artystyczna? Tak! To wszystko ma sens. Zgłębiając tę myśl, pragnę podkreślić, iż umysł kobiety pełen jest niespodzianek, tajemnic i nieodgadnionych refleksji. Biżuteria artystyczna czyni nas wyjątkowymi, pochodzi ze świata bajek i baśni, możemy poczuć się niczym Alicja w Krainie Czarów, niczym chłopiec z zaczarowanym ołówkiem możemy malować, co dusza zapragnie! Chęć posiadania tej dawki wyjątkowości jest na tyle duża, ze… żaden kątomierz nie byłby w stanie zmierzyć jej wartości!

 123. 124) Asia wrote:

  Biżuteria to jest moim zdaniem świetne dopełnienie każdej stylizacji. Biżuteria artystyczna to coś co może sprawić, że każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i wyróżnić się z tłumu. Ja uwielbiam biżuterię mogę nią wykazać siebie, swoje upodobania, styl i nastrój. To właśnie biżuteria może ze zwykłej sukienki nieprawdopodobnie piękną, elegancką i jedyną w swoim rodzaju kreację. Kocham biżuterię i zawsze mam ją na sobie nie wyobrażam sobie udanej stylizacji bez jej użycia ;)

 124. 125) wrote:

  Biżuteria artystyczna powinna być moja,
  Ponieważ elegancka jest ze mnie dziewoja.
  Uwielbiam posiadać rzeczy unikatowe,
  A te kolczyki są właśnie wyjątkowe!!!

  Biżuteria MedusaArt to cudowne twory,
  Idealne mają dla mnie wzory <3
  Będę godnie je w uszach nosiła
  I wspaniałą reklamę im robiła ;)

  Jeśli nie dostanę ich w swoje dłonie
  Z nerwów pulsować będą mi skronie,
  Łez rzewnych litry wyleję
  I chyba ze smutku oszaleję…

 125. 126) Magdalena Minda wrote:

  Ponieważ jestem po prostu biżuterioholiczką :)

 126. 127) wrote:

  Cóż, chciałabym mieć biżuterię artystyczną, bo jak to mówią, szewc bez butów chodzi, czyli ja, tworząca cudeńka nie potrafię wyczarować dla siebie tak eleganckich kolczyków i to srebrnych w dodatku. :) A Elegancji nigdy dość!

 127. 128) wrote:

  Jestem jak mała myszka szara,
  potrzebna mi w siebie wiara.
  Czuję, że te piękne kolczyki dodadzą mi uroku
  o świcie, w południe a nawet po zmroku.
  Chcę mieć na własność te srebrne cudeńka,
  i nie być już jak szara myszka maleńka.
  Kolczyki są małym dziełem sztuki,
  kiedyś zobaczą je moje wnuki.
  Spełnijcie więc proszę moje skryte marzenie
  bym mogła robić w kolczykach dobre wrażenie.

 128. 129) Kaś wrote:

  O.R.Y.G.I.N.A.L.N.O.Ś.Ć… słowo które mogłabym sobie wytatuować:D Kolczyki to moja pasja,wyszukuje i kolekcjonuję unikaty, najciekawsze twory. A czymże nie są te artystyczne cudeńka, jak nie właśnie unikatem? Idealnie podkreślają kobiecą urodę, ale nie tylko… Również charakter… Bo przecież jeśli kolczyki są niebanalne i zostają zauważone, to niesamowicie poprawiają pierwsze wrażenie:) (no i oczywiście każde następne) Kocham “ozdoby uszu” każdego dnia inne, wybrane specjalnie do nastroju, okazji, ubioru. Jestem pewna, że te uświetniłyby moją kolekcję.

 129. 130) Kamila wrote:

  Oto moje uzasadnienie, dlaczego chciałabym wygrać biżuterię MedusaArt:
  Biżuteria MedusaArt jest czymś, co zaskoczy pozytywnie każdego z nas. Jest wykonana precyzyjnie i z wyobraźnią. Autorka biżuterii zdecydowanie wkłada serce w każdy swój wyrób, a pomysły opiera na swoich doświadczeniach, bo przecież też jest kobietą, więc wie co jest piękne i przyciąga uwagę. Jej wyroby są z jednej strony klasyczne i ponadczasowe, a z drugiej pełne fantazji i wyobraźni.
  Wiadomo, że każda kobieta w jakiś sposób lubi się wyróżniać, być zauważana… A biżuteria MedusaArt jest stworzona do tego, by przyciągać uwagę i ponadto wychodząc na ulicę nie musimy się martwić, że spotkamy kilka pań z takimi samymi kolczykami na uszach :)

 130. 131) Ewelina wrote:

  Chciałabym posiadać biżuterię artystyczną, gdyż jest ona unikatowa. Osoba, która tworzy takie cuda jest artystą, więc spod jego rąk wychodzą najpiękniejsze dzieła inspirowane wyobraźnią, przeżyciami, potrzebą. Miło jest mieć świadomość, że posiadamy coś, co ma w sobie określony ładunek emocji i jest jednym i jedynym niepowtarzalnym egzemplarzem.

 131. 132) Jantarek wrote:

  Ciemna noc, rozjaśniana czasem mdłym blaskiem miesiąca. Przedziera się przez krzaki, potyka o korzenie drzew, czuje chłód rosy… Ogląda się niecierpliwie za siebie, nasłuchuje szumu wiatru, pohukiwania sowy, omija wzrokiem przerażające cienie… W dłoni ściska zwiewny szal, którym próbuje się otulić… Co chwila jej ręce wędrują ku pięknym kolczykom-ilekroć ich dotyka, uśmiech błądzi po jej twarzy. Z każdym kolejnym krokiem oddala się od zazdrosnych kobiet, które chociaż słodko jej gratulowały i rozpływały w komplementach, nie umiały ukryć zielonookiego potwora czającego się w ich duszach. Idzie, nieomal biegnie, nucąc szeptem “MedusaArt…MedusaArt…”. Nagle, nie zauważa w półmroku,że przed nią wyrasta głęboki wąwóz. Rozszalała w pędzie traci równowagę i runie prosto w przepaść…Wydając przeciągły krzyk, pada…
  Jakiś czas potem, podczas polowania młody myśliwy znajduje zwłoki. Nikt nie domyśla się, kim jest nieszczęsna. Ostatnio nikt znajomy nie zaginął, jedynie właścicielka kolczyków z MedusaArt podobno- jak głosi plotka- uciekła z bogatym wielbicielem… Damy z towarzystwa znały wiele wersji tego wyjazdu i chętnie roztrząsały tę kwestię podczas popołudniowych herbatek. Nagle jedna z nich wydaje okrzyk pełen zgrozy. “Och! Czy widzicie?! To Ona… poznaję po pięknych, unikatowych i tak artystycznie wykonanych kolczykach! To na pewno MedusaArt…nie mogę się mylić…”.
  I dlatego jeśli mogę wybierać, chcę aby mnie rozpoznano po WASZYCH kolczykach, drogie MedusaArt :P

 132. 133) Alina wrote:

  1.bo w biżuterii artystycznej, wygląda się ślicznie
  2. bo mam ochotę pojawiać się w srebrze, zamiast świecić złotem
  3. bo takiego biżu nie kupi sąsiadka, a to kobieta wybredna i zazdrośnica z rzadka
  4.bo chcę Mikołajowi ulżyć przed świętami nieco- niech już teraz do mnie prezenty te przylecą
  5. bo lubię jak pytają skąd coś mam- jak miło by powiedzieć- TO, z MedusaArt!
  6.dosyć mam kiczu, metalowych pierdółek, sznurków, koralików, kółek…
  7 a po siódme szczęśliwe…chcę, bo przeciwwskazań nie widzę!


Read previous post:
Biżuteria artystyczna Medusa Art

MedusaArt to pracownia biżuterii artystycznej, autorką prac jest moja ukochana artysta plastyk Kinga Włodarczyk. To co wyróżnia biżuterię Medusa to...

Close