KONKURS – wygraj Pakiet Zabiegów w ITU albo zestaw profesjonalnych kosmetyków firmy Nantes za 700zł!!!

KONKURS – wygraj Pakiet Zabiegów w ITU albo zestaw profesjonalnych kosmetyków firmy Nantes za 700zł!!!

KONKURS

NAGRODA

1.miejsce – „Pakiet Zabiegów Glamouriny” w ITU Happy Clinic, czyli:

Peeling Lite Rephresh Epionce

Hydrabrazja z mezoterapią bezigłową z koktajlem rozjaśniającym skórę

MelanoLyte PRO Epionce

o łącznej wartości 400 zł
(albo zestaw profesjonalnych kosmetyków Nantes i Ampułka z czarnym kawiorem o wartości 300zł)

2.miejsce  – 1 zestaw profesjonalnych kosmetyków firmy Nantes i Aycom 

żel do mycia twarzy

tonik

krem do rąk

ampułka z czarnym kawiorem (o działaniu przeciwzmarszczkowym)

o łącznej wartości 300 zł

3 miejsce – Konsultacja medyczna z dr Iwoną Krędzielak –Manikowską

i prezent niespodzianka

 O Instytucie Technologii Urody ;)

Medycyna estetyczna to nie ekstrawagancja i przywilej, tylko przyjemny obowiązek. Nasza skóra to wizytówka: ITU Happy Clinic zna przepisy na usuwanie zmarszczek i odmładzanie skóry.

Zabiegi ITU: to autorskie programy wykorzystywania nowoczesnych urządzeń, by maksymalnie zwiększyć ich skuteczność. Sama już skorzystałam z powyższego pakietu zabiegów i już zazdroszczę osobie, której uda się wygrać! ;)

Zasady Konkursu – klik

 

 

 

 

 

Zasady Konkursu

Wykonaj poniższe kroki po kolei.

 1. Polub stronę Facebook glamourina.pl
 2. Polub stronę Facebook Instytut Technologii Urody
 3. W komentarzu poniżej (na tej stronie) napisz z czym kojarzy Ci się logo Happy Clinic? (www.happyclinic.pl). Bądź kreatywny! Daj się ponieść swojej fantazji i wygraj super nagrody! :-)


Konkurs trwa od 6 grudnia 2013r. do 12 grudnia 2013r do godziny 23:00 polskiego czasu włącznie.

 

Zapoznaj się z regulaminem pod tym linkiem.

UWAGA! Biorą udział w konkursie tylko komentarze zostawione na blogu pod “Dodaj komentarz” – wszystkie kometarze zostawione poprzez aplikację facebook na tej stronie “Dodaj komentarz Facebookowski :)” nie biorą udziału w konkursie.

 

EDIT z 13 grudnia 2013r.

 Gratulujemy zwycięzcom!

1 miejsce:
76) Natasza
Symbol Happy Clinic to dla mnie odwrócona, wzmocniona Omega. Ostatnia litera alfabetu greckiego, kropka nad „i”, zwieńczenie dzieła.
Precyzja, jak w szwajcarskim zegarku. Tajemnica ostatnich drzwi, zanim wejdzie się do raju. Ale Omegi nie ma bez Alfy. Nietrudno zgadnąć, kto nią jest: doktor Iwona, to urodzona kobieta Alfa. Bez niej nie byłoby ani kliniki, ani szczęścia tylu kobiet. Pięknego szczęścia.

2 miejsce:
80) beata
Pierwsze skojarzenie-profesjonalizm.Samo słowo Technologia działa zachęcająco,wiem że zajmą się mną specjaliści.A logo kojarzy mi się z przyciskiem „Power”- włączam nową pewność siebie,nowe życie z odmienionym wyglądem.

3 miejsce:
47) Anna Janina
Logo to jest symboliczne i zarazem bardzo wielokulturowe.Przedstawia jedną z nas:kobiet różniących się od siebie-wiekiem,kolorem skóry,religią czy orientacją seksualną.Ale pozornie tylko się różnimy.Każda z nas bowiem potrzebuje i pragnie być piękną,dla innych,dla siebie.Czasem to piękno zewnętrzne połączone jest ze spełnieniem wewnętrznym.Bowiem,nie mam nic bardziej uszczęśliwiającego kobietę jak zadwolenie z siebie samej.Zatem kropka to kobieta,a okrąg to piękno,ale też nasza planeta Ziemia,na której mieszkamy.Tu jedna z kobiet reprezentuje wszystkie;dążące do spełnienia i samozadowolenia!!

 Comments

Dodaj Komentarz

95 komentarzy do wpisu “KONKURS – wygraj Pakiet Zabiegów w ITU albo zestaw profesjonalnych kosmetyków firmy Nantes za 700zł!!!”

 1. 1) Iza wrote:

  Logo Happy Clinic jak na nie patrzę to kojarzy mi się z regeneracją, jest jak brakujący puzzel, który odnaleziony w porę cieszy niczym wielka wygrana , cieszy tym bardziej że toruje drogę do pełnego sukcesu , jego kształt obiecuje pełną synergię bo tylko współdziałanie wielu czynników gwarantuje większy efekt, niż poszczególne działania :)

 2. 2) Justyna wrote:

  Logo to według mnie ma ukryte znaczenie i nie jest tylko kółkiem z kropką…Niedomknięty okrąg symbolizuje kobietę, niepewną siebie, niespełnioną, nieszczęśliwą, czegoś jej brak, tak jak i tej figurze brak wykończenia, elementu dopełnienia. Dopiero niewielki punkt, “kropka nad i” pozwala go wypełnić. Tak też jest w przypadku kobiet. Potrzebują w swoim życiu bodźca, który pozwoli im poczuć przypływ pozytywnych energii, poczuć się spełnionymi i wypełnionymi dobrymi emocjami. To logo uzmysławia mi, że tym czynnikiem jest nienaganna cera, o którą dbają specjaliści z Instytutu. Każda pani poczułaby się pewnie, olśniewająco, dopełniłaby tym zabiegiem swój niedokończony okrąg.

 3. 3) Magdalena wrote:

  udzial w konkursie wziac dzis bardzo chcialam,
  uwaznie na logo Happy Clinic spojrzalam…
  i dlugo wcale sie nie namyslalam…
  juz po pierwszym spojrzeniu skojarzenie mialam!
  nie jest to gwiazdka, ni serce, ni dzwonek,
  ale Z DIAMENTEM WIELKIM PIERSCIONEK!
  pomyslalam – czemu bizuteria, coz to tutaj znaczy?
  lecz Instytut Happy Clinic w mig wszystko tlumaczy!
  Instytut Technologii Urody po to
  zostal stworzony,
  aby wydobywac nasze dobre strony-
  dbac o to, by kobieta byla rozpieszczona,
  czula sie najpiekniejsza, lepsza, odmlodzona!
  Podobnie pierscionek – u kazdej kobiety,
  delikatnie podkresla urody zalety!

 4. 4) Karolina wrote:

  Zerkając na logo ITU na myśl od razu przyszedł mi włącznik on/off np. w komputerze. Kojarzy mi sie to z resetem, czyli mając na uwadze przeznaczenie ITU, osoba, która poddaje się zabiegom kosmetycznym nabiera na twarzy nowego wyrazu. Osoba ta przychodzi do ITU by się zresetować, czyli ze smutną, szarą cerą wychodzi z całkiem odmienionym imagem. Jest pełna życia, koloru i blasku. A dlaczego? Właśnie dlatego, że zapragnęła się zresetować w idealnie stworzonym do tego miejscu :)

 5. 5) Ewa wrote:

  Logo ITU kojarzy mi się z przynoszącą szczęście podkówką i z niesamowitą mocą przyciągania do siebie tego co najlepsze, najszczęśliwsze i doskonałe. Zerkając na ten symetryczny, oparty na okręgu znak odnoszę wrażenie, że piękno i szczęście jest w zasięgu każdego, kto zetknie się z tym logo.

 6. 6) Joanna wrote:

  Logo ITU kojarzy mi się z czystością, jasnością, doskonałością, perfekcją w każdym calu- takim Ideałem

 7. 7) Alleksandra wrote:

  Między gotowaniem, sprzątaniem i przedszkolem logo ITU jest dla mnie nadzieją, że przez jedno popołudnie będę w centrum uwagi, że ktoś o mnie zadba. A wtedy ja będę miała uśmiech jak to logo- od ucha do ucha:)

 8. 8) Adriana wrote:

  A więc logo Happy Clinic kojarzy mi się z pierścionkiem zaręczynowym lub obrączkom, czyli dążeniem do celu, do perfekcji , o której każda kobieta marzy.Jak wiadomo każda z nas śni o cudownym ślubie i wiernym mężu oraz każdy wie, że jesteśmy w stanie zrobić wszystko aby dopiąć swego. Te logo kojarzy mi się właśnie dzięki obrączce z wytrwałością , dążeniem do poznania samego siebie jak i ulepszania, oczywiście dla własnego dobrego samopoczucia i pokochania siebie. Bo gdy zaakceptujemy siebie, świat stanie przed nami otworem ;)

 9. 9) Jola wrote:

  To logo to jest szczęście,słońce i spełnienie.By była pełnia to wystarczy maleńki krok,maleńka iskierka i koło się zamknie,a szczęście nigdy nie ucieknie!

 10. 10) Kasia wrote:

  Kiedy spojrzałam na logo od razu przyszła mi na myśl aureola, jaką mają aniołki. To one się nami opiekują, wyciągają do nas pomocną dłoń, czuwają, by wszystko co ma miejsce w naszym życiu miało szczęśliwe zakończenie. Zatem tego symbolu, który charakteryzuje ITU nie sposób zinterpretować inaczej. Osoby, które będą się nami zajmować, podobnie jak aniołki, będą dbać o nas ze wszystkich sił, by po kilku zabiegach nasza skóra mogła podziękować swym blaskiem i nienaganną kondycją za ich profesjonalizm i sympatię.

 11. 11) Sylwia wrote:

  Logo Happy Clinic to nic innego jak przycisk wlacz/ wyłącz :-) wyłączasz szara, zahukana, zakompleksiona, mała myszkę, a wlaczasz pewna siebie i swej wartości, znacznie piękniejsza i odmieniona ” JA”. Nic dodać, nic ująć :-)

 12. 12) bozena wrote:

  Logo Happy Clinic dla mnie jest magia poznawania lepszego piekna

 13. 13) Paweł wrote:

  Kiedy popatrzyłem na logo w mojej głowie pojawiło się tylko jedno skojarzenie: pierścionek zaręczynowy, taki jaki w święta zamierzam podarować mojej dziewczynie.Długo szukałem pomysłu jak spytać moją ukochaną, czy spędzi ze mną resztę życia. Dziś zauważyłem, że przegląda na fb profil Glamouriny a później stara się coś stworzyć w komentarzach na tym blogu. Uporczywie pisała zdania, skreślała, zadawała pytania, co przywodzi mi na myśl ten symbol. Oczywiście nie chcąc zdradzić swoich zamiarów mówiłem, że to kółko, kropka :) Westchnęła później nad monitorem, że marzy o nagrodzie,ale brak jej kreatywności. Wtedy kreatywność obudziła się we mnie, postanowiłem zdobyć dla niej to, o czym marzy. I ITU pomógł mi wymyślić oryginalny sposób na zaręczyny. Kiedy moja dziewczyna rozpakuje prezent i zobaczy na nim logo uklęknę i wyciągając pierścionek powiem, że ten symbol kojarzy mi się właśnie z tym…Trzymajcie kciuki!!!

 14. 14) LAURA ZYCHOWICZ wrote:

  Logo Happy Clinic kojarzy mi się z włącznikiem (i), który interpretuję jako odnowę, przełącznik do nowego, lepszego świata do którego można wejść po skorzystaniu z ich oferty przejście w stan zmian! Pozdrawiam

 15. 15) Aleksandra wrote:

  A ja widzę pierścionek, z brylantem! :D

 16. 16) Jarecki198622 wrote:

  Logo Happy Clinic kojarzy mi się z przyciskiem do włączania – takim, jak na moim laptopie.

  Myślę, że to przekaz, że do dbania o siebie nie wystarczą zabiegi , chociaż nie przeczę, że efekty bywają rewelacyjne.
  Uważam, że chodzi o przekaz : “Włącz inny tryb myślenia”. Myślę, że to takie ukryte przesłanie, że aby zadbać o siebie, jak należy, trzeba zmienić cały swój sposób postrzegania świata – trzeba “włączyć się”, zresetować się i odnaleźć siebie na nowo. Poczuć radość życia, zmienić sposób odżywiania i ruszać się nie dlatego, że tak trzeba, ale dlatego, że to daje radość!

 17. 17) wrote:

  Nie będę bardzo oryginalna ;-)
  Pierwsze moje skojarzenie, to uderzające podobieństwo do standardowego symbolu włącznika (guzik on/off). Może Happy Clinic włącza urodę i wyłącza problemy? :)
  Po głębszej zastanowieniu nasunęło mi się również skojarzenie z rękami wyciągniętymi w kierunku czegoś (ta kropka na górze). Może to sięganie po urodę? tylko czemu uroda miała by być symbolizowana przez kropkę? ;-)
  I “najostatniejsze” skojarzenie, to pryszcz :p
  Ten obrazek przypomina nieco obrazku, które pojawiają się na reklamach środków do oczyszczania skóry – zazwyczaj w nich można spotkać grafiki ilustrujące jak zatykane są pory naszej skóry i logo Happy Clinic to może być właśnie taki zatkany por :)

 18. 18) mark święcki wrote:

  logo, hapy,clinic, mi sie kojarzy, wylacznikim,jako odnowe, z przelocznkim, do nowego, lepszego, zycia, switla, ktora mozna wejsc do lepszego swiata,mozna tam wejsc, po skorzystania, oferty, przejscia, zmian,

 19. 19) Sandra wrote:

  Logo Happy Clinic kojarzy mi się z przyciskiem Power,z włącznikiem.Naciskając go możemy poczuć dobroczynne działanie,odprężenie i przenieść sie w świat relaksu.

 20. 20) sandra wrote:

  Logo Happy Clinic kojarzy mi się ze szczęściem jakie symbolizuje podkowa.Szczęście to uśmiech i zadowolenie każdej kobiety po udanym zabiegu. To pewność siebie, które każda kobieta powinna odczuwać każdego dnia patrząc w lusterko.
  Natomiast kropka nad podkową to jak kropka nad ‘i’ czyli jej nieodłączny element. Element który symbolizuje perfekcyjną całość. Razem stają się całością.

 21. 21) wrote:

  Logo Instytutu Technologii Urody jest jak przytulenie
  Widzę buźkę i dłuuugie ręce łapiące marzenie
  Albo teraz, gdy dni mroźne – czegoś Ci brakuje
  ITU szybko Cię przytuli i zregeneruje
  Jak wie każdy, ludkom ciepła brakuje na co dzień
  Wpaść w objęcia Pani z ITU powinno być w modzie
  Przyznam szczerze, że nie wierzę już w istnienie czarów
  Ale po takim tulańsku byłabym jak milion dolarów
  Stąd też właśnie moje skojarzenie – to całkiem logiczne
  Bo to logo tulankowe, choć minimalistyczne.

 22. 22) Alena wrote:

  Logo Happy Clinic kojarzy mi się z regeneracją, a także elementem jej dopełnienia, poczuciem radości z życia i pozytywną energią! :) ;)

 23. 23) Marian wrote:

  Logo kojarzy mi się z dopełnieniem pełni szczęścia, ale do tego szczęścia trzeba podchodzić z różnych stron.

 24. 24) Katarzyna wrote:

  Logo Instytutu Technologii Urody w pierwszej chwili skojarzyło mi się z…….podkową :) Kochani,a wiecie co oznacza podkowa?Każde dziecko wie, że ten praktyczny przecież przedmiot kryje w sobie ogromną moc przyciągania dobrych zdarzeń.Podkowa to żelazne szczęście.Idealnie do Was pasuje :)

 25. 25) Wiola wrote:

  Przeczytałam kreatywne pomysły moich poprzedników – i wszyscy mają rację! :)

  Logo te może kojarzyć się z pierścionkiem – jednak ja na swój zaręczynowy muszę najwidoczniej jeszcze trochę poczekać (a to przecież już 5 lat!) :) a poza tym mój wymarzony wygląda zupełnie inaczej :)

  Logo te może kojarzyć się z podkową – której za nic w świecie nie wolno wieszać w odwrotną stronę, jednak ja takiej nawet nie mam :)

  Logo te może kojarzyć się z włącznikiem/wyłącznikiem, które oznaczałoby lepsze jutro dla naszej cery i dla nas samej – jednak ja nie żyję tym co wczoraj, tym co jutro, lecz tym co jest właśnie dziś :)

  Logo te może kojarzyć się z rękoma wyciągniętymi po… po ‘coś’ – jednak ja mam to, co dla mnie najważniejsze, kochającą rodzinę i kochającego mężczyznę :)

  Z czym mi kojarzy się LOGO INSTYTUTU TECHNOLOGI URODY?
  Z uśmiechem! :)
  Niestety uśmiech ten jest niepełny… brakuje mu oczka, zamiast kropki i nawiasu powinien być dwukropek i nawias…
  Co to może oznaczać?
  W życiu każdego człowieka są takie chwile, gdy uśmiech znika… pomimo przeciwności losu nie należy się martwić, on wróci! :)
  Moim zdaniem każda kobieta, którą trapi jakiś urodowy kompleks – stara się go maskować wszelkimi sposobami, jednak nie zawsze pomoże dobry makijaż, wizyta u fryzjera, zakupy czy też photoshop – chociaż ten potrafi zdziałać cuda :D jednak tylko na zdjęciach…
  Kobiety decydujące się na jakiś zabieg w Instytucie Technologii Urody – wchodzą tam z niepełnym uśmiechem i wszelkimi wątpliwościami czy w ogóle będą jakieś efekty – wychodzą natomiast z ogromną radością na twarzy i szczęściem w sercu! :)

  Posyłam Wam oraz Tobie Glam – dużo uśmiechów na cały weekend i każdy kolejny dzień! :)

  :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

 26. 26) wrote:

  Mi się logo kojarzy z pierścionkiem zaręczynowym z diamentem :) Każda z nas jest takim nieoszlifowanym kamieniem, który oddany w dobre ręce zamienia się w brylant :)

 27. 27) Anna Żyłowska wrote:

  Logo kojarzy mi się z aniołem nieskazitelności oraz czystości. Kropka symbolizuje świętość natomiast obręcz – obejmujące ręce.

 28. 28) Jagoda wrote:

  Logo happy clinic kojarzy mi się z kwiatem tulipana. Każda z nas jest jak kwiat, delikatna niepowtarzalna, piękna, ale tak jak każdy kwiat potrzebujemy wody i słońca by móc cały czas pięknie wyglądać. Tą wodą właśnie jest klinika happy clinic.

 29. 29) Sandra wrote:

  Logo kojarzy mi sie z pięknem i urodą jaką ma w sobie każda kobieta. Czymś wspaniałym i unikalnym. Rzeczą oczywistą a w rzeczywistości trudną do zdobycia ;)

 30. 30) wrote:

  Happy Clinic kojarzy mi się z ZADOWOLONYM KLIENTEM a taki klient to skarb:) Bo to świadczy o usłudze:)

 31. 31) Ewa wrote:

  Logo Happy Clinic kojarzy mi się z kobietą szczęśliwą i spełnioną, która robi wszystko co w jej mocy by na co dzień czuć się dobrze z samą sobą i swoim odbiciem w lustrze

 32. 32) Wioleta wrote:

  Motto ITU brzmi “Szczęście jest piękne!” Piękno dla wielu z nas jest nieodłączną częścią drogi do dobrego samopoczucia i spełnienia marzeń. Zabiegi jakie proponuje ITU są cząstką, kropeczką której brakuje nam do tego by osiągnąć całkowite spełnienie, do tego by uszczelnić okrąg naszych spełnionych prywatnych pragnień i marzeń, które często są sponiewierane codziennymi troskami i obowiązkami. Kropeczka z logo to właśnie ta wizyta w ITU, która może sprawić że znów poczujemy się piękne, zadbane, godne zainteresowania, że nasz okrąg marzeń po wyjściu z ITU znów będzie szczelny i kompletny, a my będziemy szczęśliwe :)

 33. 33) Małgorzata wrote:

  Logo to kojarzy mi się z kobietą. Dlaczego? Sama nie wiem takie było moje pierwsze skojarzenie a do tego z urodą i pięknym wyglądem.

 34. 34) Aneta wrote:

  Patrząc na logo wyobrażam sobie chwile pełnego relaksu, beztroski, ukojenia, radości z chwili dla siebie, odcięcia się od świata i wszystkiego co na co dzień przysparza trosk i zmartwień… Gdybym miała opisać to w trzech słowach zrobiłabym to w ten sposób:
  I – Intymna
  T – Terapia
  U – Urody
  :)

 35. 35) Karolina wrote:

  z endorfinami czyli hormonami szczęścia

 36. 36) Katarzyna wrote:

  Logo Happy Clinic kojarzy mi się z czymś profesjonalnym. Długa kreska oznacza przebytą drogę przez zabiegi która kończy się kropką, czyli docelowym efektem, ideałem.

 37. 37) Agnieszka wrote:

  Logo Happy Clinic kojarzy mi sie z brakującym ogniwem. Mam wrażenie,że brakującym ogniwem jest tutaj każda z nas.Każda kobieta przychodząc do Instytutu ma wrażenie, że jest wyjątkowa tak jak Happy Clinic, bo razem tworzą jedna całość.Uzupełniają się tworząc coś pięknego i wartego zauważenia.

 38. 38) Agata wrote:

  To logo bardzo mi się kojarzy…
  z uśmiechem przyklejonym do twarzy,
  bo trudno nie cieszyć się urodą swoją,
  a od szczęścia piękno i blask się dwoją.
  To logo to luksus prawdziwej radości,
  która w kobiecie zadbanej na zawsze gości.

 39. 39) Klaudia wrote:

  Logo ITU to dla mnie wyraz opieki, jaką otoczona jest kobieta w tym miejscu. Ta kropka symbolizuje kobietę, która pragnąc szczęścia i piękna zagląda do ITU. Natomiast niedomknięte koło to dla mnie specjaliści, którzy tą opieką otaczają klientkę. Ten niedomknięty okrąg przywodzi na myśl ramiona, które obejmują kobietę, dając jej siłę szczęścia, poczucie piękna i wyjątkowości. W silnych i ciepłych ramionach kobieta zawsze czuje się dobrze.

 40. 40) Bożenna wrote:

  Patrząc na logo Happy Clinic widać niedomknięte kółko i kropkę nad nim. Dla mnie kółko to moja cera, której do pełni szczęścia czegoś brakuje. Kropka czyli Instytut jest dla mnie przysłowiową “kropką nad i”. Jest szansą na świetne nawilżenie, na odrobinę szczęścia, odprężenia, na dopełnienie tego czego brakuje, zniwelowanie tego co jest, a co przeszkadza.

 41. 41) Katarzyna wrote:

  A mnie logo Happy Clinic kojarzy się z rączkami małego dziecka, w których niesie ono swojej mamie prezent. I choćby to była najmniejsza drobnostka – dla każdej matki stanowi ona dar najpiękniejszy.
  Tak też pojmuję misję ITU, która, mimo że bezpośrednio doskonali tylko kobiece ciało, to pośrednio sprawia, że pięknieje też nasza dusza. A piękne wnętrze i jego piękna “otoczka” zewnętrzna to przecież ideał każdej z nas!:)

 42. 42) Edyta wrote:

  Logo Instytutu Technologii Urody Happy Clinic kojarzy mi się z chwytem w masażu, widzę tam dłoń i kropkę jako ciało osoby masowanej.Jest to dość przyjemny chwyt ugniatania, pozwala się odprężyć, znaleźć harmonię i być pięknym.Widzę tam dotyk,a w klinice Happy Clinic, dotyk to podstawa pielęgnacji pacjentów.

 43. 43) Ania wrote:

  Z czym mi się kojarzy logo? Pierwsze skojarzenie, które przychodzi mi do głowy to znak “włącznika” z Windowsa, za każdym razem kiedy odpalam swój komputer. I w tym musi coś być. Wszystko, co radosne, dobre, poprawiające humor kobiecie włącza ją do życia; nadaje nowy, radosny wymiar każdego dnia. Myślę, że Happy Clinic włączy do gry o piękne dni, o swoją pozytywną samoocenę nawet te kobiety, które na co dzień wydają się brzydkie, pochmurne i zgorzkniałe.Twórcy doskonale wiedzieli, że pozory mylą i wystarczy kilka miłych chwil, kilka “drobiazgów”, żeby wydobyć z kobiety jej ukryte piękno.

 44. 44) Anna wrote:

  Logo Happy Clinic kojarzy mi się z kobietą, bez której świat nie miał by prawa istnieć, która jest niezastąpionym ogniwem we wszechświecie i tak jak kropka nad “i” uzupełnia całość. Kobiecość to nieziemska moc, którą każda z nas posiada.
  To siła naszej płci przewagę nam daje wieklą,nad mężczyzną mam władzę bo jestem kobietą.
  Kobieta jest opiekunką świata,
  jest nią matka natura nasza.
  Kobiecość czyni mnie wyjątkową,
  Dzięki niej jestem królową.
  Władam swym życiem jak zechcę,
  gdy chcę kocham, odchodzę gdy zechcę.
  To ja mam moc dawania życia,
  to we mnie kwitną uczucia.
  Ja słyszę co rano słowa najpiękniejsze,
  “Kocham Cię mamo”.

 45. 45) Monika wrote:

  Mi to się kojarzy po prostu z chęcią życia. Z chęcią, do odnowy, do dbania o siebie. Niezakończone koło może stanowić kobietę, która nie jest do końca sobą i chce to poprawić. Kropka, jest to coś w rodzaju nadziei na lepsze. Jest to lekarstwo na poprawę naszego ciała, jak również naszej duszy.

 46. 46) Anna wrote:

  W mojej wyobraźni logo Happy Clinic symbolizuje otwarte ramiona – niepełne koło, a kropka – każdą kobietę, która pragnie zrobić coś dla siebie, udoskonalić swoją urodę by czuć się pięknie i olśniewać innych. Logo to krąg chętnych do pomocy specjalistów, którzy z oddaniem i radością zajmą się każdą kobietą, by czuła się doceniona, dopieszczona, piękna i szczęśliwa każdego dnia.

 47. 47) Anna Janina wrote:

  Logo to jest symboliczne i zarazem bardzo wielokulturowe.Przedstawia jedną z nas:kobiet różniących się od siebie-wiekiem,kolorem skóry,religią czy orientacją seksualną.Ale pozornie tylko się różnimy.Każda z nas bowiem potrzebuje i pragnie być piękną,dla innych,dla siebie.Czasem to piękno zewnętrzne połączone jest ze spełnieniem wewnętrznym.Bowiem,nie mam nic bardziej uszczęśliwiającego kobietę jak zadwolenie z siebie samej.Zatem kropka to kobieta,a okrąg to piękno,ale też nasza planeta Ziemia,na której mieszkamy.Tu jedna z kobiet reprezentuje wszystkie;dążące do spełnienia i samozadowolenia!!

 48. 48) Paulina wrote:

  Logo Instytutu to jednostka (kropka) pod pełną ochroną (łuk). Wyobrażam sobie ochronę ciała i ducha. Jednostka jest bezpieczna i odseparowana od wszelkich złych czynników wewnętrznych. Osłonka zapewnia jej również naprawę stanu istneijącego.

 49. 49) Agnieszka wrote:

  logo kojarzy mi się z kobieta z uniesionymi ramionami i podniesiona głową, a tym samym z powiedzeniem głowa do góry:) Happy Clinic po prostu sprawi, ze każda kobieta poczuje się wyjątkowo i pewniej niż do tej pory, tez bym się tak poczuła mając do dyspozycji kosmetyki firmy Nantes i Aycom

 50. 50) Magdalena G wrote:

  Pierwsze wrażenie i skojarzenie to wygimnastykowana,smukła, giętka,gibka, zwinna, zręczna, sprawna, zgrabna postać Kobiety.
  Jak wiemy żeby zachować piękny wyglad i zdrowie, niezbędna jest do tego woda, która daje życie, oczyszcz organizm dodając lekkości i energii.Kosmetyki firmy Nantes stworzone na bazie nanowody dbają o kompleksowe podejście do ZDROWEGO PIĘKNA.Nie od dziś wiadomo, że woda nawilża, koi i łagodzi skórę.
  Nawilżona cera jest jaśniejsza i nabiera zdrowego kolorytu, a wysportowane i smukłe ciało jest kluczeme do doskonałego samopoczucia.
  Firma Nantes wychodzi naprzeciw naszym potrzebom do tego wykorzystuje to, co daje nam natura, czyli to, co najistotniejsze dla każdego zyjącego organiznu – wodę.

 51. 51) Alicja wrote:

  Pierwsze skojarzenie to elegancja,profesjonalizm o biżuteria dla wyjątkowej osoby :)

 52. 52) Barbara wrote:

  Logo Instytutu kojarzy mi się z czymś co poprawia humor:)ale to chyba nic odkrywczego :)

 53. 53) Aneta wrote:

  Acha i jeszcze jedno skojarzenie :) Logo kojarzy mi się z podkową szczęścia, która sprawia radość każdej kobiecie, która może rozkoszować się wszelkimi zabiegami oferowanymi przez ITU :)

 54. 54) Alicja wrote:

  Logo Happy Clinic tłumaczyłabym jako graficzne przedstawienie słowa UZUPEŁNIENIE. Już tłumaczę dlaczego nasunęła mi się taka myśl :-) Z wiekiem kobieta traci cząstkę swego piękna. Taka już kolej rzeczy. Jednak w miarę możliwości tę lukę uzupełni Wesoła Kliniczna kropeczka pozwalająca na dłużej cieszyć się nieskazitelnością, dodać pewności siebie oraz poczuć się wyjątkowo :)

 55. 55) Ilona wrote:

  Logo Happy Clinic kojarzy mi się z “uwolnieniem”. Jakby wcześniej okrąg był ogranicznikiem.
  Teraz jakby otwiera się na świat, otwiera możliwości dla tego punkciku, tej jednostki na życie bez kompleksów, bez wstydu.
  Daje wiarę na lepsze jutro, dodaje pewności siebie.

 56. 56) Barbara wrote:

  Logo zdecydowanie przypomina mi znak POWER z urządzeń elektronicznych. Dlaczego ? Ponieważ zabiegi ITU naprawdę działają :)

 57. 57) Henryka Z wrote:

  Logo przywodzi mi na myśl literę U jak URODA, ale taką domkniętą literę, czyli zadbaną na perfekt urodę z kropeczką, która symbolizuje kropkę nad “i”, czyli dbaj ile się da. Całość kojarzy mi się tak: będziesz piękna, jeśli o urodę zadbasz kompleksowo, maksymalnie. Wiadomo, że idealnie nie będzie w żadnej dziedzinie, stąd taki mały ubytek.

 58. 58) Justyna wrote:

  logo kojarzy mi się kręgiem. Ten krąg to Instytut Technologii Urody a to kółeczko to symbol osoby która wchodzi i dołącza do tego Instytutu. Wchodzi niezadowolona ze swojego wyglądu a wychodzi zachwycona i szczęśliwa

 59. 59) wrote:

  Logo Happy Clinic kojarzy mi się z uśmiechem od ucha do ucha. I według mnie jest taka kropką nad ‘ i ‘ jeśli chodzi o pielęgnowanie swojej urody ;)

 60. 60) Kamila Piotrowska wrote:

  Według mnie to niedomknięte koło to nasze zadowolenie z naszego wyglądu. Nie znam osoby która uważała by sie za idealna ( kółko zamknięte) Zawsze, ale to zawsze widzimy jakąś niedoskonałosc którą chcemy zlikwidowac i mozemy to zrobic – za pomocą kropeczki ;) kropeczka do kropeczki i kółeczko bedzie coraz bardziej zamknięte ! Happy Clinic daje nam mozliwość dopełnienia naszego szczęscia.

 61. 61) Justyna Tereszkiewicz wrote:

  Logo Instytutu Technologii Urody Happy Clinic kojarzy mi się z kręgiem dobrych ludzi, którzy pomagają nam w doskonaleniu naszej urody, w zwalczaniu naszych kompleksów. A kropka w tym kręgu to któraś z nas – kobieta chcąca podnieść swoją wartość i samoocenę.

 62. 62) wrote:

  Logo kojarzy mi się z pierścionkiem z brylantem,diamentem ,a jak wiadomo te kamienie są drogocenne ,tak sądzę ,że troska o klienta jest cenna w tej klinice.Jak sama nazwa wskazuje ,to Klinika Szczęścia.Troszczy się i dba o dobro klienta ,o to żeby każdy wychodził z niej szczęśliwy i czuł się wartościowy.Jak wiadomo w dzisiejszych czasach brakuje nam wiary w siebie ,czujemy się czy też grubi ,nie ładni ,starzy itd.,każdy ma jakieś bolączki ,a logo tej kliniki wskazuje ewidentnie ,że po wizycie tam wróci nam pewność siebie i wiara w siebie a to jest najcenniejsze ,żeby czuć się wyjątkowo,tak jak wyjątkowe są brylanty czy diamenty na tym pierścionku -logo.

 63. 63) Aneta wrote:

  Logo Happy Clinic w pierwszym momencie skojarzyło mi się z opieką,grupa ludzi,delikatna otoczka wokół kobiety zapewne personel kliniki aby była piekniejsza,silniejsza bardziej pewna siebie..potem przyszło mina myśl ze ta otoczka tworzy delikatny uśmiech dający wyraz szczerego zadowolenia z opieki nad nia sprawowanej,by na końcu skojarzyć mi sie z idelanym dopełnieniem,równowaga że kazda kobieta przybywajca do kliniki staje sie poniekad jej członkiemi nierozerwalnym elemntem.

 64. 64) wrote:

  Logo Happy Clinic to dla mnie nie tylko obraz zadowolenia, ale również zaskoczenia z uzyskanych efektów. To logo to obraz nas samych w momencie kiedy zapiera nam oddech w piersiach. Ponadto jego idealnie gładkie, symetryczne kształty zachęcają do zmian, zmian na lepsze.

 65. 65) Tośka wrote:

  Kojarzy się z pierścionkiem zaręczynowym, z delikatnością miłością i unoszącą się w powietrzu magią świąt.
  Równie dobrze morze być atomem jest to przecież podstawowy składnik materii, tak jak logo jest znakiem rozpoznawalnym firmy.

 66. 66) Kasia wrote:

  Logo Happy Clinic kojarzy mi się z buteleczką szczęścia,w której można znaleźć szczęście,relaks,
  piękny zapach.Ta choć niepozorna buteleczka może ożywić duszę każdej kobiety.
  Oderwać Ją od codzienności-garów,sprzątania,dzieci i przenieść Ją w świat bajki gdzie wszystko jest piękne i stworzone wyłącznie dla Niej,tak aby czuła się jak kobieta a nie jak kura domowa.
  Z buteleczki szczęścia ulatnia się czar,który polepsza samopoczucie.Powoduje,że kobieta czuje się bardziej komfortowo i staje się piękniejsza…

 67. 67) wrote:

  Logo happyclinic kojarzy mi się z szansą, szansą na piękno.. niedomknięty okrąg oznacza, że drzwi do piękna nigdy nie są zamknięte, trzeba w nie tylko zapukać, tym pukaniem jest kropeczka w niedomkniętej części okręgu.

 68. 68) Magdalena wrote:

  To ja krótko i na temat ;) Logo Instytutu kojarzy mi się z moją uśmiechniętą “mordką” (jak to mawia mój facet) w objęciach bezpiecznych rąk w postaci Waszych wspaniałych profesjonalistów- co widać na załączonym obrazku (logo).

 69. 69) MARIANA wrote:

  Logo happyclinic kojarzy mi się z pięknem ciałem .Lepszym samopoczuciem.Bije od niego dużo ciepła i kobiecej radośći.

 70. 70) Jakub wrote:

  Witam,

  logo happyclinic kojaży mi się z uśmiechem. Łuk na dole symbolizuje wygięte w grymasie uśmiechu usta a kropka drobny nosek. Nie ma większego szczęścia i radości niż czuć się dobrze we własnym ciele. Logo pokazuje, że radość ta jest także widziana przez innych i pozwala nam z dumą prezentować swoje walory.
  Pozdrawiam.

 71. 71) Dorota wrote:

  Logo Happy Clinic kojarzy mi się z brodą Mikołaja, a że Święta idą jest to super motywacja do działania:)
  Na Święta trzeba wyglądać wyjątkowo w Happy Clinic zadbają o nas kompleksowo:)
  Może kosmetyki wygram ja i na Sylwestra będę piękna ;)

 72. 72) Agnieszka wrote:

  Logo kojarzy mi się z ładowaniem energii,jedno spojrzenie na logo i pierwsza myśl ładowanie energii,naładowanie akumulatorów,a gdzie indziej można lepiej siły swe naładować jak w Happy Clinic?:)

 73. 73) nali14 wrote:

  Logo Happy Clinic kojarzy mi się z naszym, kobiecym, życiem.
  Okrąg to symbol tego, co na nie się składa. Kropka to to, czego nam brakuje, by okrąg się zamknął i je dopełnił.
  Ta kropka to to, o czym tak często zapominamy w natłoku codziennych zdarzeń – chwile, które nadają życiu smak, które czynią nas kobietami jeszcze bardziej – chwile dbania o siebie i relaksu.
  Gotujemy, sprzątamy, pracujemy, mamy swoje drobne przyjemności – to linia naszego życia.
  Zabiegi pielęgnacyjne to kropka, która jest jego ukoronowaniem, dopełnieniem i zwieńczeniem.

 74. 74) wrote:

  Logo Happy Clinic kojarzy mi się z zapalonym zniczem – bo to śmierć dla “starego ja” i nieestetycznej cery.

 75. 75) ola wrote:

  z osoba która smaruje/masuje/oczyszcza swoja twarz

 76. 76) Natasza wrote:

  Symbol Happy Clinic to dla mnie odwrócona, wzmocniona Omega. Ostatnia litera alfabetu greckiego, kropka nad „i”, zwieńczenie dzieła.
  Precyzja, jak w szwajcarskim zegarku. Tajemnica ostatnich drzwi, zanim wejdzie się do raju. Ale Omegi nie ma bez Alfy. Nietrudno zgadnąć, kto nią jest: doktor Iwona, to urodzona kobieta Alfa. Bez niej nie byłoby ani kliniki, ani szczęścia tylu kobiet. Pięknego szczęścia.

 77. 77) Monika wrote:

  Napiszę króciutko, ale prosto z głowy :)
  Logo Happy Clinic kojarzy mi się ze szczęśliwą kobietą, która unosi do góry ręce i skacze wysoko z radości :)

 78. 78) Róża wrote:

  Dla mnie to logo to wyciągnięte ręce – Pani doktor Iwony, Pani Diany czy Pani Moniki, a ta kropka to twarz kobiety – klientki. Oddaje się ona w te ręce z ufnością, chcąc poprawić swój wygląd, ale również samopoczucie i dowartościowanie. Wierzę,że w takim miejscu nie ma miejsca na jakieś zaniedbania lub tzw. fuszerkę. Każda kobieta, które odda się w te ręce, wyjdzie stamtąd w pełni zadowolona i uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do życia.

 79. 79) Anna Mikołajczuk wrote:

  Logo Happy Clinic kojarzy mi się ampółką do której wpada życiodajny eliksir.
  Eliksir piękna,który ma niesamowitą moc sprawczą dla naszej urody.
  Dzięki czemu my kobiety jesteśmy szczęśliwe ponieważ możemy podarować sobie luksus na jaki zasługujemy.
  Happy Clinic to miejsce szczęścia,to klinika nie tylko dla ciała kobiety, ale i dla duszy.
  Logo to jest esencją mocy którą posiadają kosmetyki Happy Clinic, którą są wręcz napełnione by podarować ją nam koietom i wywołać uśmiech na naszych pięknych twarzach. Bo wszystkie jesteśmy piękne, tylko czasem potrzebujemy pomocy by to piękno z siebie wydobyć, Happy Clinic nam w tym pomaga :)

 80. 80) beata wrote:

  Pierwsze skojarzenie-profesjonalizm.Samo słowo Technologia działa zachęcająco,wiem że zajmą się mną specjaliści.A logo kojarzy mi się z przyciskiem “Power”- włączam nową pewność siebie,nowe życie z odmienionym wyglądem.

 81. 81) Agnieszka wrote:

  Według mnie logo Happy Clinic przedstawia kobietę spoglądającą przez dziurkę od klucza. Kobieta oczami wyobraźni widzi swoje przyszłe życie po tym jak skorzysta z usług ITU. Zyskując dzięki zabiegom pewność siebie, piękny wygląd i promienną cerę jej życie zmieni się o 180 stopni (stąd symbol dziurki od klucza jest odwrócony). Według mnie logo to jest więc alegorią otwarcia na nowe możliwości jakie staną przed każdą kobietą, która skorzysta z usług Instytutu Technologii Urody.

 82. 82) Tina wrote:

  Logo kojarzy mi sie z ogręgiem urody świadczącem, że kobieta powinna o siebie dbać w każdym wieku.

 83. 83) kasia wrote:

  logo kojarzy mi się z moim odkurzaczem romba :)

 84. 84) wrote:

  Z CZYM KOJARZY MI SIĘ LOGO HAPPY CLINIC?

  Z uśmieszkiem, ze słońcem,
  co nad światem wschodzi,
  i z pełnią księżyca,
  co zawsze obrodzi,
  z głową z ramionami
  wzniesionymi w górę,
  bo dało się przegnać
  nastroje ponure…

  I z guzikiem, który
  wciśnięty to sprawi,
  że wszystko na świecie
  od razu poprawi,
  taki guzik-magik
  do lepszego świata…
  No, krótko to powiem:
  to logo wymiata! :)

 85. 85) Aneta wrote:

  slyszac Logo: Happy Clinic widze jedno zdjecie w glowie…
  Naciagniete policzki, pomarszczone oczy i sciagniete brwi… nie nie nie to nie to co myslicie… TO USMIECH.. taki wielki a wrecz ogromny usmiech od ucha do ucha… Pelen zadowolenia i szczescia dzieki chwilom spedzonym w salonie HAPPY CLINIC :)

 86. 86) Joanna wrote:

  Widzę osobę otoczoną mocną otuliną(tj. niepełne białe koło w logu) w sensie “aurą ochronną”. Aurę tworzą: przyjazne otoczenie i ludzie pełni pasji oraz poświęcenia, którzy pragną, żeby ta osoba poczuła się bezpiecznie i była w pełni dopieszczona, dowartościowana. Aby w końcu mogła rozkwitnąć i stała się naturalnie pięknym kwiatem…

 87. 87) Marta wrote:

  Logo Happy Clinic kojarzy mi się z obejmowaniem ramionami całego świata:)

 88. 88) Krystyna wrote:

  Logo odczytuję w ten sposób: Kropka symbolizuje specjalistów od usuwania zmarszczek i odmładzania skóry a dookoła niezamknięte koło zadowolonych klientek. Koło jest niedomknięte, bo ciągle napływają nowe, zadowolone i zachwycone swym wyglądem kobiety a także mężczyźni, których dbających o swój wygląd jest coraz więcej.

 89. 89) Adam wrote:

  Logo Happy Clinic kojarzy mi się z podkową przynoszącą szczęście i szerokim uśmiechem od ucha do ucha, to zapewne dlatego,że kosmetyki Happy Clinic dają kobietom szczęście i wywołują uśmiech na ich twarzach.

 90. 90) Jadźka wrote:

  Jasne, że w logo Happy Clinic można doszukiwać się symboli, można doszukiwać się drugiego, a nawet i trzeciego dna. Ale ja interpretuję to co widzę zupełnie wprost. A widzę człowieka – już, już miałam napisać, że kobietę…. ale przecież mężczyźni też korzystają i to podobno z coraz większym entuzjazmem z usług klinik piękna… – zatem widzę człowieka trzymającego się za głowę! Ale to nie jest takie zwykłe przyłożenie rąk do skroni, to entuzjazm, efekt radości i zaskoczenia po skorzystaniu z któregoś z oferowanych przez Happy Clinic zabiegów :))) Przecież z pewnością są one radościotwórcze! :D Co zrobiłby każdy z nas, gdyby właśnie dostał informacje o wielkiej wygranej? No właśnie :) Pierwsze co, to ręce idą do góry… kręcimy głową i uśmiechamy się. A co jest wielką wygraną dla każdego z nas? Nowy, lepszy wygląd, a co za tym idzie lepsze samopoczucie. To trzymanie się za głowę jest też wynikiem zaskoczenia jakie wywołuje zmiana po wyjściu z Happy Clinic. Czy ta w lustrze to ja? Czy to na pewno ja? Pyta się dusza swego ciała, która zawsze takie ciało mieć chciała :D

 91. 91) Paulina wrote:

  Logo Happy Clinic przypomina mi brodę Świętego Mikołaja!

 92. 92) Małgorzata wrote:

  Logo Happy Clinic przypomina mi Św. Mikołaja widzianego z góry taka mała główka i wielki brzuszek, tak to napewno on już idzie z workiem prezentów od Happy Clinic!

 93. 93) Jasiek wrote:

  Logo Happy Clinic kojarzy mi się z pełnią szczęścia, ogromem piękna i młodością na okrągło.

 94. 94) Iwona wrote:

  Logo Happy Clinic jest bardzo dynamiczne. Obrazuje ruch i spojrzenie (oko)i woła do nas, że wszystko się kręci wokół piękna

 95. 95) Janina wrote:

  Logo Happy Clinik kojarzy mi się ze Szczęsciem.Wspaniałymi specjalistami którzy posiadają wiedze,doswiadczenie ,umiejetnośc podejscia do pacjenta ….I z przyjemnością abym mogła wszystkim przyjaciółką polecić Happy Clinik:)

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
KONKURS – Świąteczny SZOPoholizm – wygraj 1000 zł na wór butów!

KONKURS NAGRODA  1. Karta podarunkowa do wykorzystania w Zalando o wartości 1000zł 2. Karta podarunkowa do wykorzystania w Zalando o wartości 600zł...

Close