Modowe wyzwania z Fiatem 500 zbliżają się wielkimi krokami!

Modowe wyzwania z Fiatem 500  zbliżają się wielkimi krokami!

Mam dla Was kilka świetnych nowości związanych z tym, co będzie się dziać w następne kilka tygodni na blogu, a będzie tego trochę. Przede wszystkim będzie wiele atrakcji dla Was, moich czytelników! :)

Oficjalnie ogłaszam, że biorę udział w bardzo fajnej akcji marketingowej dla marki Fiat. Od momentu, kiedy poznałam mojego męża Sergio pokochałam wakacje we Włoszech, paczki ze specjałami z Sardynii, ale przede wszystkim lepiej poznałam włoskie produkty pod kątem niepospolitej jakości. Mąż dosłownie zainfekował mnie nieuleczalną miłością do wszystkiego, co włoskie. Nawiasem mówiąc, nawet nasz obecny samochód pochodzi od wspomnianej wyżej firmy i dzielnie towarzyszy nam podczas każdej fotosesji, które widzicie na blogu. Bez niego ani rusz, dlatego marka Fiat jest bardzo bliska mojemu sercu. Zawsze mi się podobał Fiat 500 zarówno model retro, jak nowoczesne wydanie. Moim zdaniem, że jest to jeden z najbardziej stylowych modeli samochodów dostępnych na rynku.

W akcji w Fiatem uczestniczyć będą w sumie 3 Blogerki z całej Polski. Przed nami wyjazdy do modowych stolic z modnym i stylowym Fiatem 500 (już nie mogę się doczekać!!!), ale nie chcę zdradzać wszystkich szczegółów, aby było ciekawiej. Oprócz mnie, w akcji biorą udział Paulina z bloga Kapuczina i Paulina z bloga DaisyLine, zatem aby być na bieżąco śledźcie także blogi dziewczyn.
Modowe wyzwania z Fiatem 500  zbliżają się wielkimi krokami. Bądźcie czujni!

 

 

 Comments

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Garnitur Dorothy Perkins w kolorze pudrowego różu | Zdjęcia modowe

Są jednak plusy podróżowania po mieście komunikacją miejską. Podczas ostatniej podróży udało mi się wypatrzeć, aż dwa nowe cudowne miejsca...

Close