Prezent niespodzianka. Masz już pomysły na prezent?

Prezent niespodzianka. Masz już pomysły na prezent?

Każdego roku męczą nas te same pytania. Co kupić dziewczynie na dzień kobiet, co na urodziny, co kupić chłopakowi na gwiazdkę? Co najgorsze w tym wszystkim, musisz ciągle przejawiać sie kreatywnością i wymyślać coś nowego. Jednym słowem, wybór prezentu może stać się prawdziwą katastrofą!

Propozycje na prezent

Brak pomysłu na prezent? Najczęściej powtarzasz ten sam scenariusz: Idziesz, kupujesz to co pierwsze wpada do ręki. Tymczasem na rynku jest bardzo dużo produktów, które są z pomysłem, oryginalne i jakościowe, ale często o tym poprostu nie wiemy ;) Najlepsze rzeczy są te nieprzereklamowane, bo nie chcesz przecież żeby ten sam zestaw świąteczny miała co druga osoba.

Tani prezent

Jeżeli nie chcesz dużo inwestować, a jednak wyróżnić się gustownym pomysłem na prezent, skocz do TK Maxx po markowe dodatki. Szaliki, rękawice, piękne, kolorowe i oryginalne rzeczy do kuchni są tam dostępne w małej ilości i w dobrej cenie. Ostatnio widziałam świetne szaliki Michaela Korsa.

Luksusowy prezent

Nie będę się rozpisywać, bo to nie jest żadna filozfia znaleźć luksusowe dobro. Po-pierwsze nie jest tego dużo na rynku, bo sama idea luksusowego dobra to mała podaż, z powodu takiego samego popytu. Wiadomo, ludzie bogaci to mniejszość społeczeństwa, a zatem Rolex, Bentley, czy wyjazd do luskusowego SPA – to są wszystko świetne rzeczy, ale jeżeli możesz sama sobie to kupić, to znacznie lepiej będziesz się czuła. Znasz pewnie to uczucie kiedy kupiłaś sobie swój pierwszy samochód? Może nie był luksusowy, ale sama na niego zarobiłaś i z tego miałaś największą frajdę ;) W każdym razie najczęściej kupowane są…

Prezenty ze średniej półki

Średnia półka to prezent od 100zł. Nic więcej nie dodam, po prostu jest to kwota, która pozwoli Ci wybrać coś pożytecznego. Prezent z celem zawsze lepszy niż bez niego.
Też lubicie kupować prezenty w TK Maxx? Jakie macie pomysły na prezent w tym roku?

Prezent niespodzianka

No i wreszczie przenty na zamówienie to obciach! A najlepszy prezent jaki możesz zrobić to prezent niespodzianka, pod warunkiem że znasz dobrze gusta drugiej osoby ;)
A więc powodzenia z wyborem prezentów, nie zazdroszczę tym, którzy muszą kupić więcej niż 10 prezentów, chociaż też prawda że otrzymacie z powrotem tyle samo bądź więcej :)

PS: Deja vu Designed by Glamourina

Pewnie już wiecie o tym, że zaprojektowałam 2 zestawy z zegarkami Deja vu Designed by Glamourina

Oto cały proces twórczy ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

2 zestawy, które zaprojektowałam :) Jest elegancko i klasycznie z nutką luksusu.
1) Na stronie Deja vu możecie zobaczyć wszystkie 12 kombinacji: http://shop.dejavu-fashion.eu/pl/deja-vu-watch-set-979.html

2) Drugi zestaw ma aż 14 kombinacji: http://shop.dejavu-fashion.eu/pl/deja-vu-watch-set-980.html

 

 

 Comments

Dodaj Komentarz

9 komentarzy do wpisu “Prezent niespodzianka. Masz już pomysły na prezent?”

 1. 1) pomiędzy białym a czarnym wrote:

  Piękne zegarki:):) A u nas mamy pomysł na prezent dla bliskiej osoby:) Zapraszamy

 2. Natalia świetne zegarki, gratuluję!

  Z prezentami co roku ten sam problem. Tym bardziej jeśli naprawdę zależy Ci, żeby osoba obdarowywana była zadowolona. Ze swojej strony staram się zawsze wymyślić coś oryginalnego, jeśli rzecz materialna, to wynikająca z zainteresowań danej osoby. Fajnie także zrobić coś od siebie. Ponadto lubię ofiarować coś w formie wyjazdu/przygody. Coś wyjątkowego, niekoniecznie bardzo drogiego. Może być to nawet kurs Tai Chi, jazda na gokartach czy jednodniowy pobyt w SPA. Możliwości jest wiele, ale najważniejsza zasada to: kupuj prezent z myślą o tej osobie, a nie o sobie ;)

  Jeszcze jedno: pakowanie prezentów jest także bardzo istotne i nie można o tym zapominać :)

 3. 3) wrote:

  Ja często ratuję się zakupami w TK Maxxie, kiedy pomysłów na prezent brak:) Poza tym lubie kupować książki, które zawsze opatruję dedykacją. A jak już prezent będzie kupiony to polecam stworzony przeze mnie program z radami specjalistek jak go zapakować: http://www.youtube.com/watch?v=fSFbfB1cjUI

 4. 4) wrote:

  Uwielbiam takie dobieranie :)

 5. 5) giełda transportowa wrote:

  Najwyższy czas pomyśleć o prezentach, przydatny wpis :)

 6. 6) Agnieszka wrote:

  Ja zawsze staram się, żeby prezent był interesujący. Coś ala kulki neocube. Dbam o to, żeby to był przydatny gadżet lub coś do zabawy na dłużej, ale niezbyt trudnego.

 7. 7) wrote:

  zegarki są mega !!

 8. 8) Yureck wrote:

  No właśnie mnie cały czas dręczy pytanie – co kupić dziewczynie na Mikołajki. Chociaż ona twierdzi, że nie wymaga prezentów to błysk w jej oczach, gdy uda mi się coś fajnego kupić mówi co innego :D

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Playboy – Gala FOTOEROTIC​A 2012

Na Gali, która odbyła się  26 listopada w klubie LOFT 44  goście mieli okazję zobaczyć zwycięskie  zdjęcia w tegorocznej edycji FOTOEROTICA...

Close