SPA w zabytkowym dworze z XVIII wieku. Day 1/Part 1 [Dużo zdjęć]

SPA w zabytkowym dworze z XVIII wieku. Day 1/Part 1 [Dużo zdjęć]

Przedświąteczny weekend postanowiliśmy spędzić wyjątkowo. Zwykle nie mamy na nic czasu, jesteśmy zabiegani i całkowicie zapominamy o najważniejszych osobach w naszym życiu.
Wraz z mężem pojechaliśmy na weekend do SPA w zabytkowym dworze z XVIII wieku. Nie muszę już chyba dodawać, ze to miejsce ma klimat i jest pełne magii…

Dwór został zbudowany w pierwszej połowie XVIII wieku w klasycystycznym stylu szlacheckich dworków polskich przez rodzinę Jaworskich pieczętującą się herbem “Oksza” – (biały topór na czerwonej tarczy).
Nazwa “Jaworowy Dwór” pochodzi od pierwszych właścicieli. Każda rzecz w tym hotelu ma swoją historię. Lustro które mam w pokoju ma zamocowane świeczki, łóżko, szafa i każdy element wystroju wnętrza jest ręcznie zrobionym arcydziełem.
Zdecydowanie to miejsce jest dla osób, które chcą zanurzyć się w atmosferę innej epoki i zapomnieć o stresującym zyciu w mieście. Siedzę właśnie w moim pokoju i patrzę na wszystkie te piękne rzeczy, które wypełniają przestrzeń ciepłem i spokojem. Kocham to miejsce – jest absolutnie w moim stylu!

Golden Therapy SPA

Oprócz zachwycającego pobytu w ślicznym hotelu, miałam też okazję zreklasować się w podziemnym SPA. Muszę się przyznać, że jestem fanką regularnych masaży, które doskonale odnawiają nasze ciała i umysł.
Wybraliśmy romantyczny masaż relaksujący dla par, robiony w jednym pomieszczeniu. Nie muszę dodawać, że panowała doskonała atmosfera i wreszcie udało mi się na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Stylizacja

Jeansy / Jeans – Big Star
Sweter, płaszcz / Sweater, coat – Romwe
Zegarek / Watch – Toy Watch
Buty / Shoes – Stilago
Kapelusz / Hat – HatHatComments

Dodaj Komentarz

3 komentarzy do wpisu “SPA w zabytkowym dworze z XVIII wieku. Day 1/Part 1 [Dużo zdjęć]”

  1. 1) wrote:

    Jest klimat;)

  2. […] This year I also visited several Polish manor houses. I really like the classic manor style and always feel in such spaces as at home. Here one of the article: www.glamourina.net/spa-w-zabytkowym-dworze-z-xviii-wieku-day-1part-1-duzo-zdjec/ […]

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
FALL/WINTER 2013-14: SPORTY CHIC

Typowy miejski styl powrócił w kolekcjach projektantów na sezon jesień/zima 2013-14. Sportowy szyk charakteryzuje się nowym eleganckim i bardzo kobiecym...

Close