Sponsorowany wyjazd z Acer | Poziom 511 Design Hotel & SPA

Sponsorowany wyjazd z Acer | Poziom 511 Design Hotel & SPA

W majówkę ciężko pracowałam, więc bardzo się ucieszyłam kiedy marka Acer zaprosiła mnie wraz z Sergio (mąż i fotograf Sergiofoto.pl, 2in1 ;) 7 i 8 maja na tajemniczy event do hotelu Poziom 511 Design Hotel & SPA.
W zasadzie nawet nie widziałam, gdzie jedziemy, mieliśmy się pojawić w wypozyczalni samochodów w Warszawie, gdzie na nas czekała Toyota Rav4. Kierowcą był przesympatyczny bloger prowadzący bloga Jaja w kuchni (nazwa mówi sama za siebie, zna się na dobrym jedzeniu, a poza tym jest fajną osobą).

Poziom 511 Design Hotel & SPA

Designerski hotel, masa atrakcji takich jak strzelanie z łuku, jazda terenówką, wspinanie się po skałkach, liczne konkursy sprawiły, że jest to jeden z najlepszych wyjazdów na których udało mi się być. Uważam, że marka Acer pokazała bardzo profesjonalne i poważne podejście do blogosfery, co było widać po tym jak zostało zoragnizowane wydarzenie, od innych blogerów słyszałam też same pozytywne opinie, a to dużo znaczy. Marka i agencja zasługują na ocenę 10 z 10, jedynie szef kucharz w Restauracji hotelu nie sprawił najlepszego wrażenie. Jako że z mężem jesteśmy wegetarianami, jak i parę innych osób uczestniczących w wydarzeniu, poprosiliśmy odpowiednio wcześniej o dania wegetariańskie. Dostaliśmy na talerzach soczystego łososia, a w bonusie niezadowoloną minę ;)

 

Acer. Wyjazd sponsorowany z blogerami z całej Polski

Na koniec pierwszego dnia czekała na nas impreza integracyjna, pod czas której świetnie się bawiliśmy. Każdy dzień mógłby być taki perfekcyjny. Drugiego dnia w plenerze bliżej poznaliśmy produkty Acer, które wcześniej mi się kojarzyły z niską ceną i jakością, a jednak zmieniły się na lepsze (na razie mogę powiedzieć to, że design się bardzo poprawił, a niektóre produkty mają wyjątkowe dane techniczne jak na przykład dwa dyski twarde SSD).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Comments

Dodaj Komentarz

Jeden komentarz do wpisu “Sponsorowany wyjazd z Acer | Poziom 511 Design Hotel & SPA”

  1. […] Sponsorowany wyjazd z marką Acer był niesamowity. Designerski hotel, masa atrakcji takich jak strzelanie z łuku, jazda terenówką, wspinanie się po skałkach, piękne widoki i cudowni ludzie sprawiły, że event zapadł głęboko w pamięć: www.glamourina.net/sponsorowany-wyjazd-acer-poziom-511-design-hotel-spa/ […]

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Fotografia modowa | Kombinezon i trencz New Look

Znów minimalistycznie. Wreszcie znalazłam idealny klasyczny trencz... w dziale męskim New Looka. Naprawdę fajnie jest zajrzeć do męskiej szafy, bo...

Close