SPRING/SUMMER ’14 TREND: BABY BLUE

SPRING/SUMMER ’14 TREND: BABY BLUE

W zeszłym sezonie bardzo modne były pastelowy róż i mięta. Chociaż szał na nie nadal trwa do grona najgorętszych pastelowych kolorów dołączył niebieski, zwany “baby blue”.
Kiedy zobaczyłam kostium od Sonia de Nisco nie mogłam mu się optrzeć – pierwszy raz spotykam się z odzieżą aż tak rewelacyjnej jakości. Z podziwem obejrzałam każdy szew w marynarce – precyzyjne szycie i luksusowe tkaniny – te dwie rzeczy zapewniły Włochom miejsce numer 1 w świecie wysokiej mody.
Nigdy jeszcze tak dobrze nie czułam się w ubraniach (naprawdę tu odczułam ogromną różnicę nawet w dotyku), fason jest genialny, w dodatku bardzo lubię naturalne tkaniny i materiały, które zapewniają komfort noszenia.

*****

In the last season baby pink and mint were very fashionable colors. Af course they are still wanted  among the fashionistas, however we have a new member of hot pastels called baby blue. 
When I saw the costume from Sonia de Nisco I could not stand – the first time I am dealing with clothing in such a sensational quality. With highest attention I watched every single seam in the jacket – precise stitching and luxurious fabrics – these two things gave Italy number 1 place in the high fashion.
Never never felt so good in clothes, it suits me brilliant. In addition, I am a fan of natural fabrics and materials that are comfortable to wear.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Stylizacja / OOTD

Marynarka / Jacket – E_Gò Sonia de Nisco
Spodnie / Pants – E_Gò Sonia de Nisco
Top / Top – E_Gò Sonia de Nisco
Szpilki / Heels – E_Gò Sonia de NiscoComments

Dodaj Komentarz

4 komentarzy do wpisu “SPRING/SUMMER ’14 TREND: BABY BLUE”

  1. 1) wrote:

    zachwycasz! pieknie, aż napatrzeć sie nie mogę! <3 cudowne zdjecia

  2. 3) wrote:

    zdecydowanie bez mocnego makijazu oczu Ci lepiej, totalna zmiana<3

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Tydzień w zdjęciach

To co widać na zdjęciach to tylko mała część tego co robiłam w tym tygodniu, natomiast chciałam zrobić krótkie podsumowanie,...

Close