S/S 2014. Jumpsuit comeback

S/S 2014. Jumpsuit comeback

Wygląda na to że warto znów wyciagnąć z szafy nasze ulubione i wygodne kombinezony. Modne parę sezonów temu, wracają do łask z wzmożoną siłą.
Ta część garderoby będzie dostępna w różnych stylach – sportowym, eleganckim, ekstrawaganckim, więc nie możemy narzekać na brak wyboru.

S/S 2014. Jumpsuit comeback

Kombinezony będą dostępne (a co więcej już są;) w sieciówkach takich jak Zara i Mango. Nie bez powodu wymieniam te 2 sklepy, ponieważ mają bardzo ciekawe i równocześnie klasyczne modele, czyli takie jakie lubię. Dla odmiany w tej stylizacji postanowiłam się przełamać i założyć sportowy dresowy kombinezon. Chociaż uwielbiam elegackie zestawy, powiedzmy sobie szczerze – nie zawsze ma się ochotę na szpilki, czasami człowiek chce luzu.

Elie Saab, Valentiono, Diane Von Fursteberg, Saint Laurent, Christian Dior proponują bardzo eleganckie wersje z koronki, jedwabiu i innych wykwitnych tkanin. Czekajcie na letnie zestawy – po przejrzeniu tylu inspiracji, planuję zakupić klasyzny kombinezon z naturalnego jedwabiu.

 

 

 

 

 

 

 

 Stylizacja

Dres / Jumpsuit – TB Sport
Buty / Shoes – Blink
Naszyjnik / Necklace – By DziubekaComments

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Jak oszczędzać na zakupach?

W poprzednim poście napisałam według jakich kryteriów wybieram rzeczy na zakupach. Jak wiecie ważny jest materiał, krój i poniekąd marka....

Close