Strój na Sylwestra | Dwór Zbożenna

Strój na Sylwestra | Dwór Zbożenna

Sylwestra 2015 spędziłam w Dworze Zbożenna.

Dwór Zbożenna

Dwór Zbożenna to XVIII wieczny zabytkowy obiekt otoczony pięcio hektarowym parkiem z ponad hektarowym stawem rybnym. Wielokrotnie odrestaurowywany, ostateczny swój kształt zawdzięcza przebudowie w latach dwudziestych zeszłego wieku. Bardzo lubię zabytkowe obiekty i dlatego kiedy wybieram hotel próbuję znaleźć miesjce, które pozwoli mi odnaleźć się w innej epoce chociażby na kilka dni.

Hotel Victoria, w którym zatrzymaliśmy się w Amsterdamie również należy do hoteli historycznych, niedługo na blogu ukaże się więcej zdjęć. Natomiast na poniższych zdjęciach możecie zobaczyć wnętrza Dworu Zbożenna i strój na Sylwestra. Wybrałam czarny kolor, które jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

Zdjęcia Sergiofoto.pl

 

 

 

 

 

 Stylizacja | OOTD

Sukienka / Dress – New Look
Kardigan / Cardigan – New Look
Buty / Shoes – Versace VersusComments

Dodaj Komentarz

6 komentarzy do wpisu “Strój na Sylwestra | Dwór Zbożenna”

 1. 1) wrote:

  Jak na stylizację Sylwestrową to była ona bardzo skromna. Jeśli chodzi o mnie to ja lubię takie propozycje. Mniej znaczy więcej :)
  Pozdrawiam serdecznie
  Zocha

 2. 3) Ulubiona wrote:

  No i dlaczego fotki z tą stylizacją tak późno? :> Ja też uwielbiam właśnie takie zestawienia, z gracją, klasą, które nie sprawiają, że wszyscy się na mnie gapią, a zerkają ukradkiem :)

 3. 5) wrote:

  Piękny kolor szminki!

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Stylizacja casual | Tour Eiffel, Paryż

Od zawsze bardzo ceniłam wygodę, w dodatku jestem strasznym zmarzluchem i uwielbiam ciepłe ubrania. W zimie, kiedy temperatura na zewnątrz nas...

Close