Stylowe buty na lato | Nike Roshe Run, Vagabond, Casadei, Calvin Klein, Vans …

Stylowe buty na lato | Nike Roshe Run, Vagabond, Casadei, Calvin Klein, Vans …

Przedstawię Wam listę modnych butów, które mogłyby znaleźć się w mojej szafie. Na ulicy mamy piękną pogodę, a już niedługo zacznie się lato, dlatego postanowiłam napisać krótki wpis w temacie mody na wiosnę lato 2014.
Tym razem napiszę o butach, jak wiecie lubię klasykę, natomiast jeżeli chodzi o buty, to mogą być bardziej zwariowane, doceniam ciekawy design i wygodę noszenia.

Bardzo wygodne i stylowe buty produkują firmy Vagabond, Casadei, Calvin Klein, Högl, Nike, Vans. Podoba mi się design zaproponowany przez markę Zign.

Promocja w Zalando (zniżka -10% na zakupy)

Szukając idealnych butów w Zalando (mój ulubiony sklep online, bo mają najwięszy wybór butów), dowiedziałam się o zniżce -10% w tym sklepie. Zniżka jest ważna do końca niedzieli 04 maja 2014 roku, czyli jeszcze tylko 2 dni. Znalałam bon na stronie Flipit, jeżeli ktoś lubi kupować w Zalando tak jak ja, to może skorzystać z bona na tej stronie: Zniżka w sklepie Zalando.

 

 

*****

Here I’d like to show you a list of shoes that really I could find in my closet. There’s a nice weather outside and summer will soon welcome us, and because of that I decided to write a little post about fashion in spring/summer 2014. This time I write about shoes. As you know I love all that is classic, however when it comes to shoes, I think they can be more ‘crazy’. I really value original designs as well as comfort wearing them. Vagabond, Casadei, Calvin Klein, Hogl, Nike, Vans. Podoba mi się design from Zign.

 

1) Białe buty na obcasie Casadei

 

2) Beżowe koturny Zign


3) Buty na obcasie Högl


4) Sandały na obcasie Högl


5) Buty na platformie Calvin Klein


6) Białe buty na platformieVagabond

 

7) Czarne buty na platformie Vagabond

8) Sandały na obcasie Zign

9) Czarne klapki Vagabond


10) Trampki Vagabond


11) Nike Roshe Run szare


12) Białe klapki Vagabond 


13) Półbuty wsuwane Vans 


14) Czarne buty ZignComments

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Pastele | Baby blue total look – Street fashion OOTD

Ostatnio na blogu zrobiło się czarno-biało. To prawda, uwielbiam stylizację white and black, natomiast w tym poście zdecydowanie zdominowały pastele,...

Close