Sylwestrowy makijaż.

Sylwestrowy makijaż.

Szukasz inspiracji na sylwestrowy makijaż? Chcesz tak samo jak ja przeżyć prawdziwą metamofrozę? Chciałam wreszcie coś zmienić. Czerwona szminka i czarna kredka nadal są moimi faworytami, ale pragnęłam czegoś więcej.

Sylwestrowy makijaż i stylizacja

W rezultacie możecie zobaczyć efekty poniższej fotosesji z moją propozycją sylwestrowego makijażu. Lekka romatyczna stylizacja sprawia, że makijaż zostaje w centrum, nie chciałam odciągać od niego uwagi, bo jest sam w sobie ozdobą, która nie potrzebuje więcej biżuterii i dodatków. Makijaż została wykonany przez szkołe wizażu MUBU Kursy.

Zajmujesz się wizażem profesjonalnie?

Wizaż to twoja pasja i chcesz z tego dobrze zarabiać? Uważam, że to piękne robić to co kochasz. Najlepiej jest uczyć się od ludzi aktywnych zawodowo, którzy przekażą nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przygotują do zawodu. Profesjonalna kadra MUBU Kursów na codzień obsługuje duże produkcje filmowe i reklamowe.
Obecnie Warszawska Szkoła Wizażu MUBU Kursy prowadzi rekrutację na styczniowy Kurs Wizażu Pro. Kurs trwa 20 dni, czyli cały miesiać.  Jest to jedyna taka okazja żeby przeżyć prawdziwą przygodę z makijażem. Dlaczego? A dlatego że to jedyny taki kurs który kończy się planem filmowym,a film trafia do Twojego portfolio! Dlatego że MUBU Kursy oferują 2 profesjonalne sesje zdjęciowe w których jednym z jurorów jest Ewa Szabatin, a do wygrania jest publikacja w magazynie makijażowym! Jeszcze jesteś nieprzekonana? W wykład na temat makijażu telewizyjnego prowadzi jedna z głównych twarzy TVP 2!

Podsumowując: po ukończeniu kursu będziesz miała nie tyko profesjonalne portfolio z planem filmowym, ale również możliwość publikacji w czasopiśmie makijażowym ;) Kurs profesjonalnego wizażu MUBU Pro normalnie kosztuje 2200 zł, specjalnie dla Was na hasło GLAMOURINA otrzymacie wspaniałą zniżkę w wysokości 400zł. 1 miesiąc intensywnej nauki w cenie 1800zł!

Fotka bez makijażu ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stylizacja

Makijaż/Make-up – MUBU Kursy
Spódnica/Skirt – River Island
Bransoletki – Czaki Bransoletki
Tshirt/Tshirt – TypeDreamersComments

Dodaj Komentarz

4 komentarzy do wpisu “Sylwestrowy makijaż.”

 1. wow !

  niesamowicie….

  wyjątkowy makijaż – na jaki można sobie pozwolić tylko w sylwestra ;)

  pozdrawiam serdecznie
  Marcelka Fashion

  :)

 2. 2) wrote:

  Wow, niesamowita zmiana. Czy miałaś wpływ na charakter stylizacji? Czy poddałaś wizji specjalistów? :)

 3. […] Pamiętacie propozycję makijażu na Sylwestra od MUBU Kursy? W jednym z poprzednich wpisów zaprezentowałam Wam Sylwestrowy makijaż zrobiony przez specjalistów w swoim zawodzie: http://glamourina.pl/sylwestrowy-makijaz/ […]

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Życzenia świąteczne!

[...] niewiele jest rzeczy, które mogą zachwiać wiarą tak jak zo­bacze­nie wy­raźnie i na włas­ne oczy obiek­tu tej wiary. Zo­baczyć bo­wiem, wbrew pow­szechnym prze­kona­niom, wca­le nie znaczy...

Close