Articles Tagged modne ubrania

Street Style | Total white floral look z ubraniami New Look

Od jakiegoś czasu bardzo polubiłam proste fasony ubrań i butów. W tym zestawie przeważa kolor biały, natomiast spódnica i żakiet posiadają kolorowy motyw kwiatów, który zawsze jest obecny w sezonie wiosennym. Białe rzymskie sandały to modne stylowe, a zarazem wygodne buty. Moim zdaniem taki model butów najlepiej wygląda w prostych stylizacjach tak zwanej mody ulicznej (ang. “street fashion”). ***** Recently, I fell in love with a very simple style of clothes and shoes. In this look white color predominates. The skirt and jacket have a beautiful flower print, which is alwaysBlack and white OOTD | Street fashion

Dzisiaj na blogu pokażę prosty i bardzo klasyczny zestaw black and white. Jak wiemy jest to jeden z najpopularniejszych na chwilę obecną trendów. Stylizacja Street Fashion, którą możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach, została skomponowana w całości ze sklepu Orsay. Natomiast dodatki pochodzą ze sklepów Solano i New Look. ***** Today I would like to show you on my fashion blog a simple and very classic black and white look. As we know, this is one of the most popular trends for the moment. The pieces of this Street Fashion outfit, which you can seeLelestyle – modne ubrania w śmiesznej cenie :)

Naprawdę dostałam szoku, kiedy to przeglądając kolejną stronę Allegro zobaczyłam cenę 14.90 PLN za spodnie i to jeszcze ładne spodnie!!! Moje Kochane, daję Wam możliwość samym zobaczyć, czy są te rzeczy warte uwagi. Zamieszczam tu parę przykładowych zdjęć, mam nadzieję, że to się przyda, ciekawa jestem co myślicie na temat ceny i wyglądu, co do mnie, to ja mogę tylko wyrazić moje wielkie zdziwienie.

Lelestyle by Japan Style