Articles Tagged wildfox

Metamorfoza w stylu Wildfox

Przede wszystkim chciałam wam gorąco podziękować za zainteresowanie akcją “Metamorfozy na blogu Glam”. Jest mi niezmiernie miło, że tak dużo dziewczyn chce oddać się w moje ręce i przeżyć prawdziwą metamorfozę w studio fotograficznym z profesjonalną stylistką, fotografem i wizażystką, a wszystko to absolutnie za darmo! Kocham to co robię i bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z moimi czytelnikami swoim pozytywnym nastawieniem do życia, które możecie zobaczyć w stylizacjach ;) Jak wiecie postanowiłam zrobić dla was coś fajnego absolutnieJak być w stylu Wildfox?

Chcesz ubrać się w stylu Wildfox? Wbrew pozorom stylizacja Wildfox wcale nie jest skomplikowana. Pamiętaj aby zawierała pazur z odrobiną cukru. Pudrowy róż z ćwiekami, dziurawe rajstopy i słodka sukienka, przetarte do dziur spodenki i opaska na głowę w stylu pin-up? To wszystko jest możliwe dzięki stylowi amerykańskiej ulicy. Poprzez Wildfox tłumaczysz innym swoje nastawienie do świata. Styl Widlfox, z czym się kojarzy? Wildfox oznancza, że jesteś optymistyczna, zadziorna, pewna siebie,  żyjesz tu i teraz ;) Gotowa na stylizację Wildfox? Luźna tunica z fajnym napisem i nadrukiem to motyw przewodni Wildfoxa ;) Neonowe okulary, które sprawiają żeA Ty już masz bluzę z kośćmi?

Bluza w stylu Wildfox po prostu musi zagościć w Twojej szafie w tym sezonie. Jeżeli lubisz młodzieżową modę na luzie, bluza czy legginsy z koścmi to strzał w dziesiątkę. Życie po śmierci …od zawsze inspirowało ludzi, zapewne dlatego motyw kości stał się modny.  Jeżeli obecnie ten trend nie stał się hitem, to zapewniam że niedługo będzie tak samo uwielbiany jak ćwieki. A czy lubisz chodzić w tym samym co wszyscy? Otóż to, dlatego noszę bluzę z kośćmi już teraz, póki tłumy kościotrupów nie zawładnęli ulicą. Niestety dlatego to się staje trendem, bo