Znani polscy projektanci. Fenomen

Znani polscy projektanci. Fenomen

12.12.12. W ten dzień miały dziać się niezwykłe rzeczy i tak było…

Poszłam na pokaz mody FOSO, który miał się odbyć w Pałacu Nauki i Kultury.
Nie spodziewałam się nic wielkiego. Raczej czekałam na wielkie show u Wolińskiego czy Kupisza (o właśnie, bedę u niego na pokazie w piątek).

Być nieznanym projektantem

Nie jest łatwo, trudno się przedostać na wierzchołek, nawet mając talent. Niestety samego talentu nie wystarczy. Musisz mieć znajomości, kasę i jeszcze raz.. znajomości.

Najlepsze projekty, jakie do tej pory widziałam na polskich pokazach znalazłam w FOSO. Zadziwiające! Popatrzcie tylko na poniższe zdjęcia. Oryginalność, ekspresja, dobre materiały – to wszystko było tam.

Fakt, nie było Dody…

i wielkich polskich gwiazd i celebrytów, co oznacza tylko tyle, że event nie jest przereklamowany. Wniosek z tego tylko jeden: kolekcje nieznanych ale utalentowanych projektantów są często niedoceniane.

Chcesz być znanym? Wyrób sobie markę przez znajomości i ciągłe działanie/parcie do przodu, bez kasy też raczej nie rozwiniesz skrzydeł.

Znani polscy projektanci

Czy są utalentowani? No pewnie że tak – talentem jest także przebicie się wśród tłumów. Ciekawe, że u Wolińskiego nie widziałam takich ciekawych pomysłów. Wyrobienie marki zapewni sukces w swiecie mody, bez niej nawet najlepszy projekt nie będzie kupowany.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Comments

Dodaj Komentarz

2 komentarzy do wpisu “Znani polscy projektanci. Fenomen”

  1. To prawda o czym piszesz.
    Zastanawiam się czy nie jest fajniej być na takich mniej “celebrowanych” pokazach. Wydaje mi się, że jesteś wtedy w stanie bardziej docenić zaangażowanie i oryginalność projektantów. Chociaż trudno wypowiadać mi się w tej kwestii, bo na żywo w żadnym pokazie jeszcze nie uczestniczyłam. A z pewnością to bardzo ciekawe doświadczenie :) Glam, trochę Ci zazdroszczę! ;)

  2. 2) wrote:

    genialne projekty i obłędne make upy!
    a Ty masz świetną tunikę :D

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Spotkanie blogerek w BulwarShop

Kiedy jest zimno, pada śnieg, a dzień szybko się kończy i na ulicach zapada ciemność, nie daj się zimowej depresji!...

Close