Zniżki na modę plażowa. Moje ulubione stroje kąpielowe, a Ty który wybierzesz?

Zniżki na modę plażowa. Moje ulubione stroje kąpielowe, a Ty który wybierzesz?

Niedługo wyjeżdżam na wakacje do Włoch. Obecnie rozglądam się za fajnym strojem kąpielowym. Na plaży rzadko zdarza się zobaczyć naprawdę pięknie stroje, które przyciągają uwagę ;)

Oczywiście, jak każda szafiarka nie chciałam przepłacać i dobrze przeszukałam internet przed zakupem ;) I wiecie co znalazłam?

 

Już dawno szukałam stronkę gdzie mogę mieć informacje o wszystkich zniżkach, oczywiście serwis ma być bezpłatny i bingo! Znalazłam Promoszop.pl, gdzie zamieszczone są bezpłatne kupony, dzięki którym mogę mieć dodatkowe zniżki.

 

Akurat tym razem potrzebowałam zniżkę na strój kąpielowy. Znalazłam – 50% zniżki od aktualnej ceny na stroje kąpielowe marki Intymna na stronie Promoszop.pl to według mnie całkiem fajna zniżka ;) Nie bawią mnie zniżki typu 5% :D Jakby ktoś chciał skorzystać ze zniżek Intymna (i nie tylko), podaję linka do stronki KLIK!

 

Moda plażowa

 

Na Intymna.pl znalazłam klasyczne stroje kąpielowe podkreślające kobiece kształty.  Myślę, że każda z nas chce się czuć sexy na plaży, ja nie jestem wyjątkiem. Śledźcie na blogu sesje plażowe, a będzie się wiele działo. Pokażę modę na plażę w mojej kolorowej wersji ;)

Który strój Ci się podoba?

 

 

 

 

 

 

 

 Comments

Dodaj Komentarz

Jeden komentarz do wpisu “Zniżki na modę plażowa. Moje ulubione stroje kąpielowe, a Ty który wybierzesz?”

  1. W sumie żaden mnie nie powalił na kolana, ale na tym czarnym najdłużej zawiesiłam oko ;) Dla mnie muszą być usztywniane miseczki.

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
KONKURS 4fun.tv – do wygrania 5 koszulek limitowanych

KONKURS NAGRODY I miejsce – 1 koszulka 4fun.tv; II miejsce – 1 koszulka 4fun.tv; II miejsce – 1 koszulka 4fun.tv; IV miejsce – 1...

Close