100zł na zakupy dla Ciebie! Szybki Konkurs!

100zł na zakupy dla Ciebie! Szybki Konkurs!

Nie musisz nikogo lubić w tym konkursie, tylko siebie! :D

 

Zasady Konkursu

Najlepsza odpowiedź  na 8 pytanie* wygra! i 100 zł będą Twoje

 

Konkurs trwa od 24 września do 1 października 2012r. do godz 23:00 polskiego czasu włącznie! Nie zwlekaj, bo czasu jest mało i już za tydzień zmożesz się cieszyć 100PLN na swoim koncie.

Oto całe zadanie konkursowe, łatwo co? ;)

 

Więcej korzyści dla Ciebie…

Jako że już niedługo możesz mieć dodatkową kasę do Twojej dyspozycji, polecam ją wydać z głową. Teraz jest nowy sezon i na zniżki w stacjonarnych sklepach trzeba jeszcze trochę poczekać.

Oszczędzanie może być łatwe!

A co gdyby zniżki aż do 70% były dostępne przez cały rok w markowych sklepach? Możesz sporo zaoszczędzić dzięki platformie internetowej www.CupoNation.pl, na której są dostępne kupony rabatowe do przeróżnych sklepów internetowych, takich jak: Douglas, Smyk, Empik, RTV Euro AGD, Merlin, czy C&A. Kupony upoważniają będą zniżek, a także oferują specjalne okazje, np. bezpłatną dostawę, dwa produkty w ceni jednego itp.

Jak już kasa będzie Twoja wydaj ją z głową! ;)
Twoja Glam :*

 

Wzięcie udział w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz z opublikowaniem jego/jej imienia i nazwiska na stronie glamourina.pl i facebook.com/glamourinapl i na stronach internetowych i Facebook BrandZoo.

 

Konkurs nie jest sponsorowany, prowadzony, administrowany i związany z Facebookiem w żaden sposób. Jako uczestnik rozumiesz i akceptujesz, że dostarczasz informacje organizatorowi promocji a nie Facebookowi.
UWAGA: komentarze konkursowe dodawane za pomocą Facebooka nie biorą udziału w konkursie. Proszę napisać zwykły komentarz, tu na samym końcu tej strony.

 

EDIT z 7 Października 2012r.

Konkurs wygrał Grzegorz, który zostawił komentarz o treści “Jeśli przyznaci mi 100 za tą odpowiedź, kupię sobie za pół ceny kosmetyki do pielęgnacji auta od shiningcar.pl i wypucuje je aż bedzie lśnić, za resztę oczywiście z rabatem kupię piękne kwiaty w waszej partnerskiej kwiaciarni Flora Queen dla swojej żony. Zabiorę ją odpucowanym autkiem na zakupy do Bershki i C&A oczywiście z kuponami rabatowymi, na koniec opowiem swojej żonie że to wszystko dzięki CupoNation… żoną będzie zachwycona i zostanie już z wami na zawsze nie wspominąjąc o całej rzeszy koleżanek które za sobą pociągnie na sobotnich spotkaniach na ploteczki.”

Gratulujemy!Comments

Dodaj Komentarz

2 komentarzy do wpisu “100zł na zakupy dla Ciebie! Szybki Konkurs!”

  1. 1) marta wrote:

    i cos wiadomo

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Natalia Vodianova w Wola Parku?

Centro i Vodianova razem Równo tydzień temu miał miejsce świetny event. Kojarzysz Natalię Vodianovą? Dokładnie tak, to bardzo znana rosyjska...

Close