3 zasady pozytywnych ludzi

3 zasady pozytywnych ludzi

Czy wiesz, że bycie pozytywną osobą nie zależy od genów? Owszech, wychowanie rodzicielskie jest podstawą w wyrobieniu pozytywnego nastawienia do życia, ale czy winą Twojego stresu i napięcia w życiu codziennym są rodzice?

Po co pozytywnie?

Naukowo udowodniono, że uśmiechnięte i radosne osoby wyglądają młodziej, są zdrowsze i mają więcej przyjaciół. A teraz skupmy się na tym, co różni pozytywne osoby od zwykłych ludzi.

3 zasady pozytywnych ludzi

 1. Ciesz się każdą chwilą i każdym szczegółem życia codziennego. Dobry humor jest  jak mięsień – da się wyćwiczyć. Nawet sobie nie wyobrażasz ile pozytywnych rzeczy jest ignorowanych. Pyszna kawa, zakup ładnych butów, poranny spacer w łonie natury, zabawa z kotem – to wszystko wpływa na Twój nastrój, jeżeli tylko poświęcisz więcej uwagi by się tym nacieszyć.
  Możesz podarować sobie i bliskim pozytywkę – są to bardzo zabawne i piękne karuzele, szkatułki, jajka jubilerksie, które grają, tańczą i śpiewają.
  Takie zabawki dla dorosłych, to też świetny sposób na dobry nastrój. Wystarczy, że postawisz ją w widocznym miejscu, aby zbierać uśmiechy.
 2. Ludzie są ważniejsi od czasu. Dlatego Hawajczycy nie przywiązują wagi do zegarków. Pamiętaj by poświęcać wystarczająco czasu najbliższym osobom.
 3. Nie myśl o przeszłości i przyszłości. Zadziwiającym jest fakt, jak ludzie przeżywają całe życie będąc w transie – 100 razy przeżywają tą samą sytuację w przeszłości, w ten sposób mijają całe lata. Przeszłość już minęła, a przyszłość jeszcze nie nastąpiła. Klęskę przyjmuj jako kolejny krok do sukcesu – już jesteś o 1 krok bliżej do celu ;)

A oto leki na zły humor :) Piękne są prawda? :) Moje pozytywki są z http://swiatpozytywek.pl/Comments

Dodaj Komentarz

11 komentarzy do wpisu “3 zasady pozytywnych ludzi”

 1. 1) czmiel wrote:

  carpe diem i te sprawy! mądrze, mądrze:)

 2. od razu zaczęłam myśleć bardziej pozytywnie :)

  pozdrawiam serdecznie
  Marcelka Fashion

  :)

 3. 5) wrote:

  Przepiękne! Te z aniołkami! ;) Super! Pozdrawiam!

 4. 6) wrote:

  ahhh uwielbiam Cie:) Twoj post zdecydowanie nastawil mnie pozytywni :)

 5. Tak! Żyjmy chwilą obecną, bo tylko ona w tym momencie się liczy!
  Nauczyłam się czerpać radość z małych rzeczy i dzięki temu życie jest piękniejsze :)

 6. 8) wrote:

  Cute stuffs you have there

 7. 9) wrote:

  Tylko małe przyjemności mogą nas uratować! Idę schrupać czekoladę z orzechami ;)

 8. Ta ostatnia rada szczególnie mi się spodobała. Ja jeszcze dodała bym “wysypiaj się” :)

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Warsztaty Trendy Hair Fashion przy lampce wina

Jest 6 rano. Ciemno, zimno, zostałabyś w łóżku, gdyby nie... praca. Musisz zebrać wszystkie siły, żeby wyskoczyć spod kołdry, następnie...

Close