Demi Moore już tydzień u mnie domu!

Demi Moore już tydzień u mnie domu!

Pamiętasz scenę z filmu “Uwierz w ducha”, kiedy to szalona Oda (Whoopi Goldberg) probuje przekonać Molly (Demi Moore), że rozmawia z jej zastrzelonym partnerem – Samem. Myślisz, że uwierzyłabyś w taką bajkę opowiadaną przez nieznajomą osobę. Czy myślałabyć, że faktycznie chce ci w czymś pomóc?

Oczywiście, że nie. Przecież niewiadomo czego można oczekiwać od nieznajomych. Zawsze mogą nas oszukać, skrzywdzić i zaniedbać.

Gdzie podziała się otwartość?

Kiedy byłaś dzieckiem, podchodziłaś do ludzi z uśmiechem i otwartym sercem. Kochałaś wszystko i wszystkich, co więcej cieszyłaś się każdą chwilą i byłaś chętna się bawić z inymi dziećmi.

Uwaga na przekonania!

Z wiekiem człowiek zamyka sie w sobie, formuje przekonania zwykle oparte na cudzej subiektywnej opinii. Mama, zakodowała w twojej głowie: “Córuś, Nie rozmiaj z nieznajomymi, to jest przecież niezbezpieczne!”

Tu jest inaczej

Wszyscy “wielcy” tego świata, którzy coś osiagnęli mieli jedną wspólną cechę – otwartość.

 

More by Demi

Demi Moore to znana i opiniotwórcza kobieta. Ona niewątpliwie symbolizuje sukces, który osiągnęła między innymi dzięki otwartości. Kolekcja Demi Moore dla Oriflame, którą posiadaczką jestem już od tygodnia, już zewnętrznie przyciąga uwagę – złoto to symbol luskusu.

 

Cóż mamy w środku?

Posiadam:

Perfumowana woda – wyrafinowany i zdecydowany zapach dla takich samych kobiet. Zawiera nuty ylang – ylang oraz arabskiego jaśminu. Wywietrza się po 5-6 godzinach.
Masło do ciała – skoncentrowane, napewno wystarczy mi na długo. Najbardziej jestem zadowolona z tego produktu -najlepsze nawilżenie i ukojenie dla suchej skóry plus boski i świeży zapach.
Krem pod prysznic – zapach jest OK, ale według mnie perfumy dużo lepiej oddają ducha Demi Moore. Ten produkt z serii otrzymuję ode mnie najniższą ocenę.
Lakier do włosów – świetny, naprawdę nabłyszcza (nie chodzi mi o brokat, a o naturalny połysk jaki mają zdrowe i mocne włosy) i utrwala fryzurę, ale uważaj z ilością, bo ma dość gęstą konsystencje, więc ostrożnie z rozpylaniem.

Artykuł nie jest sponsorowany przez firmę Oriflame!!! Sama przetestowałam te kosmetyki, jak widzisz, jeżeli uważam, że coś jest fajne to szczerze o tym piszę, jak nie to też o tym się dowiesz.

Ocena końcowa

Jestem bardzo zadowolona z masła do ciała – jeden z najlepszych produktów kosmetycznych, które miałam (a miałam i mam tego całe wory;).
Krem pod prysznic – nie odpowiada mi zapach, chociaż konsystencja jest OK. Dla lubiących luksusowe produkty polecam wodę perfumowaną i lakier do włosów.

 

 

 

 Comments

Dodaj Komentarz

2 komentarzy do wpisu “Demi Moore już tydzień u mnie domu!”

  1. 1) Anka wrote:

    super kosmetyki

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Stylizacja ślubna. Jak zaoszczędzić 50%, a wyglądać na 200%?

Pewnie wiesz jak trudno jest dobrać idealną sukienkę slubną. Jak masz dużo kasy, to już masz połowę sukcesu za sobą,...

Close