AGklinik – 22 lata doświadczenia w chirurgii estetycznej

AGklinik – 22 lata doświadczenia w chirurgii estetycznej

Niedawno wspominałam o castingu do nowego programu telewizyjnego, podczas którego można było poddać się innowacyjnemu zabiegowi z zakresu chirurgii estetycznej. Chodziło o lifting twarzy, piersi lub pośladków za pomocą nowoczesnych nici, bądź też o laserowe leczenie nietrzymania moczu – każda z kategorii oznaczała bezbolesny zabieg wykonywany bez użycia skalpela. Najwyższy czas, aby nieco dokładniej wyjaśnić, dlaczego oferta warszawskiej kliniki medycyny estetycznej AGklinik, bo to właśnie ten ośrodek oferował wykonanie darmowych zabiegów, jest szczególnie godna polecenia.

Dr Gumkowski / AGklinik

Przede wszystkim AGklinik to miejsce o długiej tradycji, co w przypadku gabinetów chirurgii estetycznej wcale nie jest częstym zjawiskiem. Nowoczesny ośrodek położony na warszawskim Mokotowie jest zmodernizowaną wersją gabinetu założonego przez doktora Adama Gumkowskiego jeszcze w 1992 roku. Dr Gumkowski odnosi na polu chirurgii plastycznej i estetycznej liczne sukcesy już od wielu lat – jego klinika oraz szpital znalazły się kilka lat temu w ścisłej czołówce rankingu „Newsweeka”.

Jednak nie to jest najważniejsze. O randze AGklinik najlepiej świadczy fakt, że dr Gumkowski jako pierwszy w Polsce przeprowadzał zabiegi za pomocą metody prof. Serdeva. Chodzi o korektę ciała i twarzy bez użycia skalpela, za pomocą specjalnych nici chirurgicznych, których prowadzenie wymaga najczęściej zaledwie jednego wkłucia. Dzięki temu zabieg jest bezpieczny, nie pozostawia blizn i nie wiąże się z rekonwalescencją.  A do tego jest w pełni odwracalny – jeżeli pacjentka nie jest zadowolona z efektu, nić można po prostu wyciągnąć. W przypadku operacji plastycznych starszego typu było to oczywiście niemożliwe.

Dr Adam Gumkowski jest uznanym w swojej dziedzinie specjalistą II stopnia chirurgii ogólnej oraz specjalistą chirurgii estetycznej. Jego kariera trwa już od 22 lat, w trakcie których założyciel AGklinik został członkiem wielu międzynarodowych stowarzyszeń medycznych, takich jak International Board of Cosmetic Surgery, International Society of Lipolysistherapy, European Academy of Cosmetic Surgery, a także International Board of Cosmetic Surgery. Jest właścicielem licznych prestiżowych dyplomów, tytułów i certyfikatów (m.in. IBCS), a do tego zaliczany jest do pionierów polskiej medycyny estetycznej – jako jeden z pierwszych lekarzy w tej części Europy przeprowadzał zabiegi liposukcji, czyli odsysania tłuszczu, a także stosował wypełniacze pozwalające na redukcję zmarszczek, i to jeszcze w pierwszej połowie lat 90.

 Personel

Oczywiście, o randze kliniki świadczy nie tylko jej charyzmatyczny założyciel, lecz cały jej personel – świetnie wykwalifikowany, przyjazny pacjentom i bogaty w doświadczenie. A jakiego typu zabiegi są w niej wykonywane? Oferta AGklinik jest bardzo szeroka i obejmuje różnego typu korekty z zakresu m.in. chirurgii estetycznej, dermatologii i ginekologii estetycznej, chirurgii onkologicznej i naczyniowej, ortopedii, leczenia otyłości oraz laparoskopii. Na szczególną uwagę zasługują wspomniane już nowoczesne i bezkrwawe zabiegi przeprowadzane za pomocą nici lub lasera. Można w ten sposób m.in. podnosić brwi, kąciki ust, modelować różne partie twarzy i ciała, poprawiać wygląd podbródka, szyi i kości policzkowych, a także podnosić biust i pośladki. Warto dodać, że doktor Adam Gumkowski jest pionierem we wprowadzaniu najnowszych technologii, innowacyjnych zabiegów i światowych osiągnięć w dziedzinie medycyny estetycznej w Polsce.

Innowacyjność tych metod polega przede wszystkim na pobudzaniu komórek do samoregeneracji, dzięki czemu efekty zabiegów są trwałe i naprawdę satysfakcjonujące. A do tego w największym spośród dostępnych nam dziś technik modelowania ciała stopniu wykorzystujące siły natury. O AGklinik dowiedziałam się od znajomej, jako pacjentka jestem zadowolna  i wdzięczna doktorowi Gumkowskiemu za profesjonalną pomoc.

 Więcej informacji o zabiegach i klinice znajdziecie na oficjalnej stronie agklinik.com.Comments

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Podsumowanie akcji z Fiatem 500 i wyniki konkursu

Nadszedł czas, aby podsumować akcję z Fiatem 500 i ogłosić wyniki konkursu na najlepsze "Essentials". Dużo się działo, co mogliście...

Close