Otwarcie sklepu internetowego Peek & Cloppenburg | Amsterdam blog

Otwarcie sklepu internetowego Peek & Cloppenburg | Amsterdam blog

Miasto Amsterdam kojarzy mi się bezpośrednio z jakością, obfitością i sztuką. Amsterdam blog, który prowadzę ma za zadanie pokazać miasto okiem polskiej blogerki. Blog łączy w sobie modę i sztukę, które razem tworzą całość. Przed tym jak opowiem wam o nowym pomyślę, mam dla Was ważne ogłoszenie :)

Otwarcie sklepu internetowego Peek & Cloppenburg

Jak wiecie ponad wszystko cenię sobie jakość, a sklep Peek & Cloppenburg ma tą wyjątkową cechę. Każdy pewnie słyszał o tym sklepie, warto też zajrzeć do nich zwłaszcza jeśli lubicie rzeczy z klasą i generalnie ubrania klasyczne.

Dobra wiadomość jest taka, że już od 10 lipca będziecie mogli wykonać zakupy online w sklepie Peek & Cloppenburg pod adresem www.peek-cloppenburg.pl

Cenię sobie jakość, ale też czas stał się niezwykle cennym zasobem we współczesnym świecie, dlatego też uważam, że sklepy interentowe to dobre rozwiązanie dla osób zapracowanych i zajętych. Lubicie robić zakupy internetowe?

Amsterdam blog

Amsterdam to bardzo inspirujące miasto, więc zamieszczam tu kilka zdjęć z klasyczną czarną sukienką z widokiem na ulicę w Amsterdamie, życząc Wam miłych zakupów w sklepie internetowym Peek & Cloppenburg!

Nowe miejsce zamieszkania sprawiło, że odkryłam estetykę na nowo, będziecie mogli obserwować mój nowy projekt, a mianowicie Amsterdam blog. Będzie dużo ispiracji w postaci sztuki i architektury, a także będę dzielić się moimi obserwacjami o życiu w Amsterdamie.

Amsterdam blog to miejsce, gdzie zobaczycie to jak widzę miasto Amsterdam, ludzi i styl życia. To miejsce, gdzie niemozliwe staje się możliwym i gdzie sztuka jest integralną częścią życia codziennego.

 

 Tagi:
Comments

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
blog o modzie amsterdam
Blog o modzie – ustalanie priorytetów i o tym jak znalazłam się w Amsterdamie?

Blog o modzie. Jak znalazłam się w Amsterdamie? Blog o modzie wpłynął na przeprowadzkę, ponieważ jak pamiętacie obyłam tu podróż...

Close