Bycie w necie i reakcja na stylizację blogerki

Bycie w necie i reakcja na stylizację blogerki

Dzisiaj przeczytałam na znajomym blogu, że za dodanie stylizacji na Papilocie blogerkę oskarżono o wykorzystanie zdjęć modelki do konkursu. Na fotce była ona, nie tam jakaś modelka. Fakt, że dziewczyna świetnie wygladała, bo jeszcze miała na sobie piękną zieloną sukienkę z ogonem (wiecie przecież o mojej słabości :).
Naprawdę zadzrość ludzi może być okropna. Najważniejsze jest się nigdy nie poddawać i słuchać tylko siebie. Chodzi tu tylko o kierowanie się swoją intuicją i emocjami (wbrew pozorom nie jest to szaleństwo!), bo tylko ty wiesz, co kochasz robić, a czego zdecydowanie nie cierpisz.
Tylko Ty wiesz jak Ci się podoba ubierać. Nigdy nie słuchaj przyjaciółki, że te “spodnie” są dla Ciebie idealne, jeżeli masz wątpliwości już na samym początku, musisz liczyć się z tym, że będą leżały w Twojej szafie nieużywane!

♬♬♬

Today in a friend’s blog I have read that due to the fact she added some pictures on “Papilot” (a local women website), she has been accused of using some model’s pictures in order to take part in a contest. I have to say that in the photo that was she, not another model. The fact that she look great, and in addition she was wearing a pretty green dress with a tail (after all you know about my weakness :)

Really the jealousy of people can be awful. The key is to never give up and just listen to yourself. This is only guided by your intuition and emotions (despite the appearances, this is not crazy!), because only you know what you love to do and you know what definitely you don’t like too.

Only you know how you like to dress. Do not listen to friends, that these “pants” are perfect for you if you are in doubt whether to buy them… if you have doubts at the very beginning you have to reckon with the fact that they will be lying unused in your closet!

okulary frankie morello

okulary frankie morello

okulary frankie morello

top z kolcami

kolce i ćwieki

szorty ombre

bransoleta top shop

gypsy warrior

bagginme

ekotorba
Szorty/Shorts – Jesteś Modna
Pierścionek/Ring – Gypsy Warrior
Okulary przeciwsłoneczne/Sunglasses – Frankie Morello by Aurore.pl
Top/Top – Romwe
Ekotorba/Ecobag –  Baggin.me
Bransoleta/Armband – Top Shop
Szminka/Lipstick – Lime CrimeComments

Dodaj Komentarz

19 komentarzy do wpisu “Bycie w necie i reakcja na stylizację blogerki”

 1. 1) wrote:

  Obiema rękami podpisuję się pod Twoją wypowiedzą, trzeba iść w zaparte, podążać za swoim ja, swoim stylem nie kreując kogoś innego albo patrząc na innych bo to na dłuższą mete przegrywa.. A co do zazdrości tym bardziej w świecie internetu można by trylogie pisać, nie rozumiem zawiści ludzkiej.. A jeśli chodzi o stylizacje to wyglądasz świetnie, ten t-shirt mnie powalił, jest mega! :)

 2. 3) wrote:

  W internecie najbardziej krytykujący są najbardziej anonimowi – niestety.

  Bardo podoba mi się twoja koszulka, urzekły mnie te ćwieki :)

 3. 4) wrote:

  ha ja już nie mam słów na takich ludzi ale cóz przez nich jest ciekawie – grunt to wierzyć w samego siebie i być pewnym tego co się robi – a nienawiść ludzka jest przepastna

 4. 5) wrote:

  Glamourino ja zawsze mawiam ze najważniejsza jest intuicja, ale widzę że ty o tym doskonale wiesz i ufasz swojemu instynktowi modowemu ale i na pewno nie tylko. Musisz mieć wspaniałą osobowość indywidualistki. Podpisuje się pod twoim postem, pozdrawiam;)

 5. niestety – złośliwości mogą sprawić wiele krzywdy,
  ja szczególnie cierpiałam na początku,
  gdy założyłam bloga i zaczęły pisać anonimy,
  teraz już się nie przejmuję,
  poza tym konstruktywna krytyka jest w porządku !

  najważniejsze to pozostać sobą – to jest najważniejsze !!!

  fajna koszulka

  pozdrawiam serdecznie

  Marcelka Fashion BLOG

  :)

 6. 7) Aida wrote:

  ! dokładnie !

 7. 8) wrote:

  Ciekawa koszulka;)

 8. Wow, to Bubik też została modelką! Świetna rockowo-słoneczna stylizacja!

 9. 11) Ancia wrote:

  świetny t-shirt:)

 10. T-shirt jest mega :)
  świetny masz styl :)
  pozdrawaim

 11. świetny top! rewelacyjnie wyglądałby też ze spódnicą ołówkową czy skórzanymi spodniami! muszę się w podobny zaopatrzyć;)

 12. nie ja,koleżanka wróciła niedawno z Włoch :)

 13. 16) Martyna wrote:

  niestety w tym światku zazdrość i obłuda są na porządku dziennym, trzeba mieć naprawdę twardy tyłek, żeby się nie dać i nie zwariować….no i najważniejsze…poazostać sobą ;)

 14. 17) wrote:

  Szorty są super:)

 15. 18) wrote:

  okazuje się, że niby zwykły t-shirt potrafi wyrazić człowieka. Nadruk na koszulce jest ważną rzeczą o czym wielokrotnie niektórzy zapominają

 16. 19) wrote:

  Niby zwykły t-shirt, a potrafi zaprezentować człowieka. Szczególnie ważny jest nadru o czym niektórzy zapominają

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Ona modna?

Ostatnio się zastanawiałam, jak większość z nas żyje całe życie myśląc o przyszłości bądź przeszłości, nigdy nie będąc tu i...

Close