Dilemma – między roletami a zasłonami

Dilemma – między roletami a zasłonami

Jak wiecie, urządzam mieszkanie i ponieważ lubię otaczać się pięknymi rzeczami, wybieram dla swojego domu produkty, które mi się bardzo podobają.
Mieszkanko jest nowoczesne, więc pomyślałam, że chcę minimum mebli, ale za to wystrzałowych. Postawiłam na kolory i prostotę form, jednakże dodałam poszczególne futurystyczne elementy, które tworzą fajny nastrój i styl wnętrza.

Zasłony są bardzo ważnym elementem mieszkania. Myślałam o roletach, zasłonach, firankach… Stwierdziałam, że nowoczesne mieszkanie nie może być z firankami i zasłonami. Może dlatego że w dzieciństwie miałam zasłony w moim pokoju i niedobrze mi się kojarzą. Pamiętam jak ciężko było mamie je prać, zdejmować i znów wieszać (totalna męka!). Postanowiłam, że rolety są bardzo sprytnym i zarazem pięknym rozwiązaniem.
Zaczęłam szukać w internecie i co??? Wszystkie sklepy mniej więcej oferowały to samo, rzymskie rolety ze sznurkami. Jedynie w E-lotari.pl udało mi się znaleźć coś ciekawego i bardzo wygodnego, czyli rolety z mechanizmem smartroll. Nawet sobie nie wyobrażacie jakie te rolety są rewelacyjne i przede wszystkim łatwe w obsłudze (a to dla mnie jest bardzo ważne!)
Nie trzeba używać łancuszka, roleta automatycznie się płynnie i bardzo cicho zwija… Oczywiście, jak wszyscy cenię takie innowacyjne technologie, a mój ukochany jest na 7 niebie od szczęścia (jest perfekcjonistą, więc uważa że jeżeli musimy coś mieć to zawsze najlepsze). Jeśli szukacie bezpieczny produkt ze względu na dzieci, to te rolety są doskonałe ;)

Poniżej możecie zobaczyć krótką zdjęciową prezentację poszczególnych rolet, jak widać wybór jest ogromny.

Aha! Jeszcze jedna ważna rzecz – rolety pokażę w następnych postach, więc zobaczycie co wybrałam i jak to wygląda.

lotari zasłony
lotari rolety
lotari rolety rzymskie
lotari smartroll

lotari mechanizm smatroll
produkty bezpieczne dla dzieci

 Tagi:
Comments

Dodaj Komentarz

6 komentarzy do wpisu “Dilemma – między roletami a zasłonami”

 1. 1) maargaritaa wrote:

  Również preferuję rolety :) W nocy idealnie zaciemniają pomieszczenie, a delikatnie rozwinięte w lecie nadają fajny charakter mieszkaniu :)

 2. 2) wrote:

  oryginalne i bardzo stylowe rolety :)

 3. 3) wrote:

  U mnie pasowałaby ta fioletowa :). Ale ja jednak mam lekka słabość do zwiewnych firanek :)

 4. 4) wrote:

  mam taki sam dylemat obecnie. nienawidzę zaslon i firanek z tego samego powodu co ty. Ale widziałam u kilku osób nowoczesne firanki i muszę powiedzieć ze wyglądają dobrze. bo roleta w salonie to tak łyso jakoś

 5. 5) Pampeluna wrote:

  Ten sklep już działa pod innym adresem, bez ‘e-‘ ;) samo lotari.,pl

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
złote szpilki
Mini z TB

Hmmm... Ostatnio z moich wpisów można pomyśleć, że mam świra na punkcie mini sukienek, ale to nie jest do końca...

Close