Divissima <3

Divissima <3

Bardzo któtki wpis, ale za to jaki słoneczny, chodzi mi o kolorek zdjęć ;) Trochę w sumię wyszło w stylu retro. Chociaż jeszcze pewnie długo nie uda mi się trafić na plaże, to jednak chciałam pochwalić się i pokazać moją plażową sukienkę Divissima. Zawsze uważałam, że najsprytniej jest nabyć stój plażowy właśnie w zimie. Zapewniam, że zimąwbrew pozorom jest większy wybór ciekawych modeli. Zauwazyłam, że latem wszystkie dziewczyny mają ten sam strój kąpielowy z H&M bądź Calzedonii, więc już wiem, że jeżeli chcę coś unikalnego to muszę dobrze poszukać. Mam swoje ulubione sklepy i widzę, że sieciówki to nie obowiązkowo najtańsze rozwiązanie, a na pewno nie najlepsze.

buty sequin

sukienka divissima

okulary 80sPurple

Buty/Shoes – Sequinshoes.pl Sukienka/Dress – Divissima Okulary/Sunglasses – 80sPurpleComments

Dodaj Komentarz

8 komentarzy do wpisu “Divissima <3”

 1. 1) wrote:

  ja swoje kostiumy często kupuję na wyprzedażach bądź właśnie w zimę :) a sukienka świetna jako mała dziewczynka miałam tunikę z podobnym nadrukiem :)

 2. 3) wrote:

  Nawet niezły, ale zaglądajcie na mojego, może znajdziecie coś dla siebie

 3. 4) Kasiaa wrote:

  sukienka genialna!:)
  w moim stylu!!!

 4. 5) Paula wrote:

  i znowu cudowne buty!!!

 5. 6) Kryspin wrote:

  Dla mnie stylizacja ta wygląd niczym tort. Przekładany krzykliwą, wyrazistą i wzorzystą masą. Udekorowany w prostocie, polany minimalizmem – pychota!

 6. 7) Weronika Kosińska wrote:

  piękna tunika i buciki! :)

 7. 8) michalina wrote:

  wyszło super, trochę pin up/rockabilly. super buty z block heels <3

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
bunny blue buty
Wypaczony Bunny Bleu

Pogoda sprzyja stylizacjom, zaczyna być ciepło i słonecznie. Bardzo mnie to cieszy, bo to oznacza że będzie więcej wpisów na...

Close