Ekologiczny strój kąpielowy | Plaża na Sardynii

Ekologiczny strój kąpielowy | Plaża na Sardynii

Filipińską markę Freesk poznałam na Instagramie. Właściciele marki zgłosili się do mnie w sprawie współpracy. Marka produkuje ubrania i stroje kąpielowe z materiałów organicznych (niestety nie wszystkie modele). Oprócz tego spodobała mi się filozofia firmy, dla której bardzo ważną kwestią jest przestrzeganie Zasad Sprawidliwego Handlu (Fair Trade), a realizują to kupując materiały od sprawdzonych dostawców, nadzorowanych przez specjalną instytucję Fair Wear Foundation. FWF dba o prawa prcaowników i sprawiedliwe płace dla nich.

Jak widać marka ma filozofię, którą bardzo chętnie popieram i przedstawiam tutaj na blogu. Jak wiecie temat jest mi bardzo bliski i już od wielu lat poruszam podobną tematykę w mojej rubryce w ogólnopolskim czasopiśmie “Vege”. Dlatego też zachęcam kupować rzeczy od sprawdzonych firm, chociaż mniej jest marek, które dbają o etykę w biznesie, cieszę się, ze jednak takowe są. Postaram się dzielić się z Wami wszystkimi nowo odkrytymi markami z ubraniami dla wegan i wegetarian, a także tymi produkującymi odzież z materiałów ekologicznych bądź wspierających w jakikolwiek sposób ekologię. Również temat kosmetyków naturalnych i ekologicznych często poruszam tutaj, ale też na Instagramie i Facebooku.

Ekologiczny strój kąpielowy

Jeżeli chodzi o sam strój, to wybrałam klasyczny i bardzo praktyczny krój. Czarny to kolor, który nigdy nie wyjdzie z mody. Chciałam zwrócić szczególna uwagę na materiał stroju – jest rewelacyjny i widać, że posłuży wiele lat.

Zdjęcia Sergiofoto.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 Comments

Dodaj Komentarz

7 komentarzy do wpisu “Ekologiczny strój kąpielowy | Plaża na Sardynii”

 1. 1) wrote:

  Naprawdę super sprawa z tą polityką formy i ekologicznymi ubraniami! :) Na serio fajnie wyglądasz w tym kostiumie.

  Pozdrawiam

 2. 3) anna wrote:

  Strój na 5. Fajnie że możesz dużo podróżować i miedzy czasie zarabiać przy okazji :)

 3. 5) wrote:

  Ale masz mega tyłek !!!!!

 4. 7) KoreiaM. wrote:

  Śliczny strój i jaka figura! Zazdroszczę!

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Podróż do Niemiec | Czy warto zwiedzić Dortmund?

W sierpniu miałam okazję być po raz pierwszy w Dortmundzie. Akurat miałam okazję sprawdzić w jakim "stanie" jest mój niemiecki....

Close