Holandia zwiedzanie | Spersonalizowany naszyjnik oNecklace

Holandia zwiedzanie | Spersonalizowany naszyjnik oNecklace

Holandia zwiedzanie, czy warto zwiedzić Holandię? Jak wiecie mieszkam w Holandii już od 8 miesięcy, a mam wrażenie że dużo jeszcze nie odkryłam. Przede wszystkim chodzi mi o zwiedzanie Amsterdamu. Oglądać to miasto to czysta przyjemność, natomiast warto jest też wybrać się do miejsc historycznych a przede wszystkim zobaczyć sztukę historyczną i współczesną.

Najważniejszą atrakcją jak już wspomniałam jest rzeczywiście stolica Holandii, czyli Amsterdam. Planuję niebawem zobaczyć większość najsłynniejszych muzeów, czyli Rijksmuseum, Muzeum Van Gogha i Stedelijkmuseum. Na razie moje zwiedzanie ograniczyło się do spacerów w mieście, odkrywaniu knajp, znalazłam ulubione sklepy, odkryłam ładne miejsca, a powiem Wam, że widoki tu są naprawdę jak w bajce. Muzea natomiast czekają w kolejce.

Holandia zwiedzanie

Holandia zwiedzanie – to dla mnie nie tylko muzea. Powiem szczerze, że wydaję mi się że najlepiej poznamy miasto, tutejszą atmosferę i kulturę, jeżeli stopimy sie z tłumem i pójdziemy wraz z gorącym prądem panującym w centrum Amsterdamu, to samo rekomedowałabym w każdym innym miasteczku w Holandii. Warto jest posiedzieć w knajpie obserwując przechodniów, popijając pyszne wegańskie capuccino.

Vondelpark Amsterdam

Holandia zwiedzanie – to też natura i tutejsza przyroda. Większość Holandii to jednak pola farmerskie, natomiast są tutaj też piękne lasy i parki. Na przykład najsłynniejszym parkiem w Amsterdamie jest Vondelpark. Kilka minut stamta wynajęłam biuro, dlatego też jestem dość częstym gościem parku. Uwierzcie widoki są przepiękne i warto jest tam zajrzeć.

Rowery Amsterdam

Holandia zwiedzanie – jak się poruszać w kraju i w Amsterdamie? Oczywiście, że na rowerze. Zabawa jest świetna, a pozatym to mega wygodne rozwiązanie, ponieważ drogi rowerowe są dosłownie wszędzie.

W kolejnych postach poruszę temat zakupów w Amsterdamie, a także będzie więcej o zwiedzaniu muzeów i zdjęć w centrum miasta. Mam dla Was kilka zdjęć z Holandii z fajnym tłem.

Naszyjnik oNecklace

Na sobie mam spesonalizowany złoty 14K naszyjnik oNecklace. Ta firma zrobi dla Was naszyjnik na zamówienie, może tam być wasze imię, bądź imię wasze i ukochanego. Moim zdaniem to niebanalny prezent dla ukochanej osoby.

 

 

 

 

 

 

 

 Tagi:
Comments

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Otwarcie sklepu internetowego Peek & Cloppenburg | Amsterdam blog

Miasto Amsterdam kojarzy mi się bezpośrednio z jakością, obfitością i sztuką. Amsterdam blog, który prowadzę ma za zadanie pokazać miasto...

Close