Laser – naturalny sposób na piękną i młodą skórę

Laser – naturalny sposób na piękną i młodą skórę

Dzisiejszy wpis chcę poświęcić wyłącznie urodzie. Jak wiecie jeszcze nie tak dawno temu przeszłam terapię laserem, po czym moja skóra znacząco się poprawiła. Współczesne kobiety poprawiają sobie nosy, kości policzkowe, nogi, brzuchy, piersi i każdą inną część ciała, która jeszcze do niedawna mogła być przyczyną kompleksów. Oczywiście, jestem zwolenniczką naturalnego i pięknego wyglądu, co możemy uzyskać dzięki nieinwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej. Laser frakcyjny dosłownie uratował moją skórę, dlatego chciałam poruszyć temat laserów, aby jak najwięcej osób mogło dać swojej cerze drugą szansę. Medycyna estetyczna już dawno wyszła z elitarnego kręgu monarchiń, modelek i filmowych gwiazd. Jakie zabiegi laserowe najchętniej wybierają nowoczesne kobiety?

 

Celebryci dają przykład

Obecnie ceny zabiegów nie przekraczają możliwości polskiej klasy średniej, szczególnie jeśli urodowy defekt skutecznie utrudniał życie od wielu lat. Na szczęście kończy się także era karykaturalnych efektów pracy chirurgów plastycznych. Coraz rzadziej w mediach pojawiają się doniesienia o „unieruchomionych” twarzach celebrytów, niemiłosiernie „napuchniętych” ustach czy przesadnie „naciągniętych” rysach. Rezultaty nowoczesnej medycyny estetycznej wzorują się na naturalnych wzorcach, które nie szokują, a jedynie wzbudzają podziw. Tak jest w przypadku polskich artystek, które zdecydowały się na zabiegi estetyczne: Tamary Arciuch, Aleksandry Nieśpielak czy Katarzyny Klich. Efekty jakie osiągnęły te piękne kobiety inspirują kolejne. Bo która z nas nie chce wyglądać jak gwiazda?

 

Najnowocześniejsze metody

Najpopularniejsze zabiegi to oczywiście te, które dają najlepsze efekty, a przy okazji nie niosą ze sobą zbędnego ryzyka, nie wymagają zbyt długiego okresu rekonwalescencji i najlepiej obywają się bez przelewu krwi, blizn, długiego pobytu w szpitalu i tego wszystkiego, co kojarzy się ze słowem „operacja”. Okazuje się, że takie zabiegi są realne i szybko znalazły rzeszę fanek. W roli głównej podczas takiej urodowej kuracji występują nie jak dotychczas skalpele, tylko technologicznie zaawansowane lasery.

 

Jednym z najskuteczniejszych laserów najnowszej generacji jest AccuSculpt o długości fali światła 1444 nm, która jest bardzo silnie pochłaniana przez tłuszcz, a dzięki temu pozwala dokładnie rozbić komórki tłuszczowe i pobudzić przebudowę tkankową. Laser ten pozwala na przeprowadzanie nieinwazyjnych, bezkrwawych zabiegów, a jego dodatkowym atutem jest pojawiający się po upływie około 3 miesięcy efekt liftingujący, który zwiększa napięcie skóry i wygładza zmarszczki.

 

Najpopularniejsze zabiegi

Dzięki nowoczesnym metodom możliwe są zabiegi, które jeszcze do niedawna wiązały się z poważnym ryzykiem powikłań i nie zawsze przynosiły zamierzone efekty. Laser AccuSculpt, wykorzystywany przy zabiegach Acculift i lipolizy laserowej może być stosowany w obszarze ramion, piersi, brzucha i ud, ale także bardzo delikatnej okolicy oczu.

 

Metodę można stosować jako alternatywę dla faceliftingu, nadając młodzieńczy wygląd twarzy i szyi pacjentki. Możliwe jest także zlikwidowanie nieestetycznego drugiego podbródka czy spłycenie bruzd nosowo-wargowych, a także usunięcie worków pod oczami. Dzięki laserowi można przeprowadzić liposukcję, która usunie zakumulowany tłuszcz z miejsc, które są odporne na ćwiczenia i dietę.

 

Laser sprawdził się także w przypadku walki z rozstępami. Nareszcie mamy mogą pozbyć się śladów po rozciągnięciu się skóry, spowodowanym ciążą. Możliwe jest również zlikwidowanie cellulitu – i tym razem jest to prawda!

 

Kolejne osiągnięcia medycyny estetycznej sprawiają, że kobiety na całym świecie chętniej odwiedzają specjalizujące się w niej kliniki. Już są mniej zestresowane, nie wydają też w nich wszystkich oszczędności życia. Większość zabiegów z użyciem lasera pozwala opuścić klinikę jeszcze tego samego dnia. Wyobraź sobie, po pracy możesz jeszcze wpaść wymodelować sobie na przykład piersi. Wydaje mi się, że w niedalekiej przyszłość skusi się na to coraz więcej kobiet.

 

Więcej info o  AccuLift.Comments

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Pepitka by New Look | Street fashion

Dzisiaj mam na sobie klasyczny już wzór, czyli pepitkę. Myślę, że tym z Was, którzy uwielbiają wygodę i elegację ten zestaw...

Close