Expert Hyaluronic Institut Esthederm – zabieg głęboko nawilżający

Expert Hyaluronic Institut Esthederm – zabieg głęboko nawilżający

Jestem wierną fanką zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii. Nic dziwnego, na sobie wypróbowałam różne zabiegi i widziałam rezultaty, jakie mogą przynieść. Również od Was otrzymałam wiele komplementów, za co raz jeszcze bardzo dziękuję dr Iwonie Krędzielak-Manikowskiej z Happy Clinic.

Tym razem wybrałam się na bardzo przyjemny i efektywny zabieg połączony z masażem twarzy. Zabieg regeneruje o dodaje energii szarej i zmęczonej skórze, przyczynia się do nawilżenia skóry, zmiejsza szorstkość naskórka i przywraca skórze zdrowy i świetlisty wygląd.

Zabieg krok po kroku:

  1. Głębokie oczyszczanie skóry, energizowanie skóry i usuwanie toksyn
  2. Pobudzenie aktywności komórek poprzez aplikację wody komórkowej oraz serum z kwasem hialuronowym
  3. Liftingujący masaż twarzy
  4. Głębokie nawilżenie maską Expert Mask
  5. Adaptacja skóry do czynników środowiskowych

Efekt zabiegu jest natychmiastowy, wyszłam z Happy Clinic bez makijażu, ponieważ skóra wygląda pięknie i promiennie. Rezultat jest długotrwały, myślę, że od czasu do czasu kobieta potrzebuje zadbać o siebie, a przede wszystkim się zrelaksować. Ja osobiście uwielbiam zabiegi zwłaszcza w połączeniu z masażem, ponieważ nie da się takich rezultatów uzyskać w domu.

 Comments

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Granatowa męska koszula i czarne klasyczne spodnie | Street fashion

Klasyczna stylizacja na jesień w moim wydaniu. Na sobie mam czarny kapelusz, klasyczne czarne spodnie i granatową męską koszulę. Zdjęcia...

Close