Metamorfoza. Wieczorowa stylizacja z cekinami

Metamorfoza. Wieczorowa stylizacja z cekinami

Jak wiecie już od jakiegoś czasu na blogu o modzie przeprowadzam metamorfozy czytelniczek. W ten sposób możecie zobaczyć jak wygląda stylizowanie na żywo ;)
Jeżeli potrzebujesz czegoś nowego i chcesz zmienić swój styl na lepszy, który podkreślić twoje zalety a schować wady, pisz do mnie, być może zostaniesz wybrana do fotosesji z makijażem i stylizacją w profesjonalnym studio fotograficznym. Oczywiście, wszysto to za darmo. Traktuję to raczej jako zabawę i chcę dać możliwość dziewczynom poczuć się piękniejsze (każda kobieta jest piękna, trzeba tylko umieć to odpowiednio podkreślić ;).

Metamorfoza Natalii. Wieczorowa stylizacja z cekinami

 

Naprawdę Natka to bardzo ładna dziewczyna, która do tego bardzo ładnie śpiewa ;) Cieszę się, że dzięki blogowi poznaję coraz więcej fajnych i pozytywnych ludzi.
Natalia zwykle nie malowała usta na czerwono, a popatrzcie jak do niej pasuje ten kolor!!! Czasami przyzwyczajamy się do pewnych rzeczy i boimi się zmian, więc polecam eksperymentować w modzie i w makijażu, bo efekty mogą być fenomenalne!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stylizacja

Sukienka/Dress – Romwe
Biżuteria/Bijoux – Josh
Szpilki/Heels – New LookComments

Dodaj Komentarz

3 komentarzy do wpisu “Metamorfoza. Wieczorowa stylizacja z cekinami”

  1. 1) wrote:

    takiej bluzki jak masz na siedzącym zdjęciu wszędzie szukam :)

  2. 3) wrote:

    Bardzo ciekawa sukienka;)

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Granatowa sukienka z odsłoniętymi plecami

Już dawno temu moją uwagę zwróciły sukienki z odsłoniętymi czy wyciętymi plecami. Na Facebooku bloga Glamourina.pl często wrzucam inspirujące zdjęcia...

Close