Minimalizm, szarości, rustykalizm| Ulubione wnętrza

Minimalizm, szarości, rustykalizm| Ulubione wnętrza

Minimalistyczne aranżacje

Tam, gdzie nie ma zbyt wielu ozdób i dodatków i gdzie króluje intrygujący minimalizm, na pierwszy plan wysuwają się forma i funkcja. Tu także ważną rolę ogrywają geometria i proste, zdecydowane linie. Na urodę kompozycji składają się biele, czernie i szarości. Im mniej, tym lepiej i tym bardziej liczy się osobowość. Minimalizm jest stworzony dla osób odważnych i zdecydowanych. Zawsze kiedy wychodzę z domu, pamiętam aby spojrzeć w lustro i sprawdzić, czy nie mam na sobie za dużo kolorów i czy wszystko do siebie pasuje.
W moim domu kieruję się tą samą zasadą – mniej znaczy więcej. Kupuję tylko najlepsze i proste rzeczy, które będą służyć latami.

 

 

Modne zestawienia na jesień

Geometryczne formy i naturalne materiały, pozornie chłodny klimat i nieskrępowana wygoda – oto trend numer jeden tej jesieni, czyli styl cool country.  Długie, słotne wieczory to czas, by zadbać o dobre samopoczucie. Nic tak nie poprawi humoru jak swobodny rustykalizm z nutą modernu. Uwielbiam miejskie życie, ale tęsknię za urokami wsi, dlatego tak bardzo odpowiada mi styl cool country zarówno w moim domu, jak i w ubiorze.

 

Szarości w modzie i wnętrzach

Szaro i nudnie? Skądże! Szarość ma tyle odcieni, od ciemnych, dramatycznych po miękkie i delikatne, że nie może tu być mowy o monotonii. Niektórzy twierdzą, że ten kolor to nowy czarny. Szarość to klucz do wyszukanej harmonii. Oszczędność środków jest tylko pozorna.  Monochromatyzm potrafi być zmysłowy i uwodzicielski. Dzięki zestawieniom ciekawych faktur można uzyskać wspaniały, nonszalancki efekt.Comments

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Szary kapelusz | Street style

Ostatnio znalazłam na dnie szafy szary kapelusz. Nawet nie wiem skąd go mam, ale ponieważ bardzo lubię nosić kapelusze, nadszedł...

Close