Nie masz pomysłu na wyjątkowy prezent? Podaruj świetny wygląd dzięki ITU!

Nie masz pomysłu na wyjątkowy prezent? Podaruj świetny wygląd dzięki ITU!

Zbliża się okres świąt i jak zawsze mam problem z tym, co kupić moim najbliższym, aby prezent służył latami i nie został od razu odstawiony na półkę rzeczy niepotrzebnych.

Wszyscy w tym magicznym okresie życzymy sobie  zdrowia i urody… Spełniajmy te życzenia! Taka inwestycja to według mnie najlepszy prezent, jaki można zrobić swoim bliskim. Sama kiedyś sprezentowałam mojej mamie fantastyczny zabieg na twarz, szyje i dekold i wiecie, co mnie przekonało do takiego prezentu? Myśl, o tym, że mama, wstając rano promienieje i cieszy się na widok siebie w lustrze!

Ja też postawiłam na urodę. Moim marzeniem od dawna było móc wyjść z domu bez potrzeby nakładania grubej warstwy podkładu! Dziś dzięki  Iwonie z ITU jest to wreszcie możliwe! :) To najlepszy prezent jaki sama sobie sprawiłam w tym roku.

Moją metamorfozę w Instytucie Technologii Urody pod pilnym i dbałym okiem dr Iwony Krędzielak – Manikowskiej możecie obserwować na blogu. Oto ostatni wpis z efektem terapii laserem frakcyjnym: Cera jak u Angeliny Jolie? Po miesiącu zabiegów w Instytucie Technologii Urody…
Pamiętajcie, że zabiegi kosmetyczne to rewelacyjny prezent nie tylko dla kobiety, ale też dla mężczyzny ;)
W końcu płeć męska wbrew pozorom też chce czuć się atrakcyjnie.

Dlatego jeśli jeszcze nie macie pomysłu na prezent Świąteczny – podarujcie bliskim odrobinę piękna i relaksu w Instytucie Technologii Urody. To wyjątkowy prezent, który na pewno sprawi ogromną przyjemność, a bliska osoba będzie mogła wybrać ulubiony zabieg i dogodny termin wizytyBony podarunkowe możecie zamówić bezpośrednio w Instytucie, tu macie kontakt:  http://www.happyclinic.pl/kontakt.

Warto też skorzystać z wyjątkowej świątecznej promocji  –  50% rabatu  na dowolny zabieg kosmetyczny lub laserowy. Oferta jest ważna tylko do 15 grudnia więc śpieszcie się! ;)

 Comments

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Fall 2013. Trends. Peplum

Baskinka panuje w modzie już od kilku sezonów. Pokazy na jesień 2013 roku prezentowały baskinkę w bardziej wyrafinowanym wydaniu. Falbanka...

Close