Odważysz się na zmianę?

Odważysz się na zmianę?

Jesteś tym kim jesteś? A  może poprostu potrzebujesz porządnego kopa, żeby wreszcie coś zmienić i wreszcie zająć się tym o czym zawsze marzyłaś?
Dowiesz się o tym, jakie skutki przynosi działanie i vice versa.
 

Zmiany są dobre. Żyjemy po to by się doskonalić i się rozwijać. Czy istnieje możliwość, że zostaniesz w miejscu, a życie będzie przypominało rutynę?
Jak najbardziej, bo każdy wybór należy do Ciebie i tylko… do CIEBIE!

Dzisiaj natknęłam sie na portret starej kobiety… Jest to dzieło Albrechta Dürera. Pomarszczona, niepoporcjonalna i brzydka trzyma w ręku wór złotych monet.
Historia wprost z życia. Czas płynie i jeżeli nie odważysz się na działanie już teraz, zostaniesz z worem monet, które i tak nie zawrócą minione dni.

Od życia warto wziąć więcej, czy jesteś gotowa na zmianę? Może to są wariackie buty, które nigdy nie odważyłabyś się założyć? Robisz w życiu to co Twoim zdaniem robić nie powinnaś? Czas na zmianę, bo chwila mocy jest teraz.
“Potem” i “później” pozostaną zawsze w przyszłości. Chcesz uniknąć błędu. To proste, wszystko co musisz robić to: nic nie rób, nic nie mów, bądź nikim.

Ja z kolei poruszam sie w kierunku w modzie zwanym przeze mnie rockowy minimalizm – motocyklówki z metalowymi elementami, czarna masywna biżuteria i wężowe nadruki na sukience. Może kiedyś będzie taki styl?

♬♬♬

Changes are good. We live in order to improve ourselves and to grow. Is there a possibility that you will stay in a place, and your life will resemble a rut? Absolutely, because every choice is yours and it depends on… YOU!

Today I came across a portrait of an old woman … It is a work of Albrecht Dürer. Wrinkled, ugly and disproportionate holding a bag of gold coins.
A history straight out of life. Time passes and if you do not dare to take action right now, you will end to have a sack of coins that would not turn back the past days.

It is worth to take more out of life, are you ready for change? Maybe it’s about crazy shoes that you wouldn’t be so brave to wear? Do you do in life what you believe you should not do? Time for a change, because the moment of power is now.
“After” and “later” will always be in the future.

I, in turn, moves in the direction of fashion that I call rock minimalism – motorcycle boots with metal elements, massive black jewelry black snake prints on the dress. Maybe one day this stile will arise?

 

top secret

 

wężowe nadruki

 

ebuty motocyklówki

 

ebuty

 

biżuteria josh

 

ebuty

 

top secret sukienka

 

zegarek deja vu

 

motocyklówki

 

deja vu zegarek

Motocyklówki/Boots – Ebuty.pl
Zegarek/Watch – Deja vu
Bransoletka z kamieniami Swarovski/Bracelet with Swarovski elements – JOSH
Sukienka/Dress – Top SecretComments

Dodaj Komentarz

2 komentarzy do wpisu “Odważysz się na zmianę?”

 1. bardzo ładna ta sukienka !!!

  ale to zegarek jest prześliczny !!!

  Super look

  Marcelka Fashion

  :)

 2. 2) wrote:

  cudowne buty <3

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
5 świętych zasad pięknej cery

Jak dbać o skórę, co zrobić żeby poprawić kondycję Twojej cery? - Dowiedz sie o sposobach, które działają!!! Chyba każda...

Close